Media

20 lecie Kliniki Ambroziak

W tym roku Klinika Ambroziak obchodzi 20 urodziny! Ogrom pracy, mnóstwo serca oraz zaangażowania ze strony wszystkich lekarzy oraz personelu pozwoliło nam na wspaniały rozwój i stworzenie trzech placówek, w których możemy pomagać naszym Pacjentom z wieloma problemami. To również dzięki Wam, naszym Pacjentom i zaufaniu jakim nas obdarzyliście jesteśmy w tym miejscu.

Dlatego postanowiliśmy świętować razem z Wami! Wybraliśmy 20 osób i spełniliśmy ich marzenia. Właśnie tak chcieliśmy uczcić ten wyjątkowy dla nas rok, bo wszystko co robimy – robimy dla Was.

 

Ilość zgłoszeń stanowczo przekroczyła nasze oczekiwania, dostaliśmy setki wspaniałych wiadomości i dobrych słów i za to również chcemy podziękować. Poznaliśmy już mnóstwo wspaniałych osób, które zgłosiły się w castingach a ich marzenia stały się rzeczywistością.

Polecane zabiegi

Znajdź zabieg idealny dla siebie
Leczenie pokrzywki przewlekłej

Leczenie pokrzywki przewlekłej

Pokrzywka przewlekłaCo czwarta osoba przynajmniej raz w życiu doświadcza wysiewu bąbli pokrzywkowych z towarzyszącym świądem lub pieczeniem skóry, czyli pokrzywki. ...
Peeling TCA

Peeling TCA

Peeling TCA - czyli kwas trójchlorooctowy, należy do najsilniejszych kwasów i ma za zadanie wywołać silne złuszczanie. 
Peelingi Chemiczne

Peelingi Chemiczne

Peeling chemiczny jest zabiegiem polegającym na aplikacji jednej lub więcej substancji chemicznych powodujących przyspieszenie odnowy komórkowej. Jego natychmiastowe i widoczne ...

Pozostałe artykuły

Media

100 kobiet biznesu

18.11.2021

W 2020 roku Puls Biznesu opublikował listę 100 najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce. W tym gronie znalazła się również Joanna Ambroziak. Jesteśmy niezmiernie dumni i życzymy dalszych sukcesów w biznesie i nie tylko.

Porozmawiaj z naszym konsultantem

+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy