Aktualności

Fokus na...implanty piersi

Operacja powiększenia biustu jest w dzisiejszych czasach najczęściej wykonywanym zabiegiem z dziedziny chirurgii plastycznej. Dlaczego tak jest? Większość osób kojarzy ten zabieg jedynie z powiększeniem piersi, z powodu kompleksu małego biustu, tymczasem powodów jest znacznie więcej.

Implanty piersi stosuje się również w przypadku asymetrii piersi, która może być wrodzona lub nabyta, i jeśli jest duża staje się bardzo uciążliwym problemem zarówno estetycznym jak i medycznym. Zastosowanie implantu pozwala na przywrócenie piersiom symetrii i naturalnych proporcji.

Kolejnym wskazaniem do operacji z zastosowaniem implantów, jest tzw. efekt „pustych piersi” po ciąży i karmieniu piersią. Bardzo często po okresie karmienia, następuje znaczny ubytek tkanki gruczołowej, co skutkuje obwisłością piersi. Użycie implantów piersiowych pozwala przywrócić jędrność oraz utraconą objętość.

Niezmiernie ważnym wskazaniem jest również rekonstrukcja piersi po przebytej chorobie nowotworowej. W przypadku rekonstrukcji, schemat leczenia jest bardzo różny, ale zawsze ma jeden cel – piękny biust, który pomaga przywrócić poczucie kobiecości

Więcej na ten temat możecie przeczytać w dziale Chirurgii Plastycznej,  a efekty zabiegów na naszych mediach społecznościowych: Instagram i Facebook.

Polecane zabiegi

Znajdź zabieg idealny dla siebie
Stymulator Tkankowy Juvenus
Katarzyna Maszkiewicz - Kosmetolog

Stymulator Tkankowy Juvenus

Juvenus to bezbarwny naturalny żel, który potrafi zdziałać dla naszej skóry prawdziwe cuda. W jego skład wchodzą polinukleotydy, czyli w ...
Cutera Trusculpt Flex

Cutera Trusculpt Flex

Cutera TruSculpt Flex to najnowsza technologia do kształtowania i budowania mięśni.
Kwas hialuronowy Hydrobalans Soft Lifting
Julia Sieczych - Dermatolog

Kwas hialuronowy Hydrobalans Soft Lifting

Hydrobalans to rozwiązanie dla każdego, kto pragnie aby skóra twarzy miała naturalny, zdrowy i promienny wygląd.

Pozostałe artykuły

Aktualności

Czas pomyśleć o nogach - jesienne zabiegi.

08.11.2021

Nogi nas niosą przez życie, mają być niezawodne, silne, zdrowe i oczywiście piękne.  

Kiedy puchną szczególnie w okolicach kostek i bolą po całym dniu, są to pierwsze oznaki niewydolności żylnej. Popękane naczynka tzw pajączki szpecą je,  żylaki często dokuczają od dłuższego czasu ale nie było czasu żeby się nimi zająć.

Aktualności

Fokus na…korekcyjną plastykę nosa

01.12.2021

Chirurg plastyk musi być artystą, szczególnie kiedy tworzy część twarzy jaką jest nos, który musi idealnie pasować. Musi również umieć pogodzić oczekiwania pacjenta z możliwościami chirurgicznymi w taki sposób, aby efekt był zadowalający i wyglądał naturalnie”.

Aktualności

Fokus na...przeszczep włosów

08.12.2021

Gęste i mocne włosy to marzenie zarówno kobiet jak i mężczyzn. Od dawna długie włosy uznawane są za atrybut kobiecości, a gęste i mocne włosy dodają męskości. O ile fryzura to kwestia indywidualna, to z całą pewnością zdrowe włosy zawsze prezentują się świetnie. 

Aktualności

Fokus na...plastykę brzucha

16.12.2021

Godziny na siłowni, restrykcyjne diety i nic? No właśnie, bardzo często słyszymy to od pacjentów, którzy zgłaszają się na zabieg abdominoplastyki, czyli plastyki brzucha.

Aktualności

Fokus na...Liposukcję HD Body Shaping

20.01.2022

Liposukcja jest często postrzegana jako zabieg, który zastępuje aktywność fizyczną. Nic bardziej mylnego. Bardzo często zgłaszają się do nas pacjenci, którzy mimo regularnych ćwiczeń i diety nie są w stanie wymodelować danej części ciała.

Zabieg usunięcia nadmiaru tkanki tłuszczowej, czyli liposukcja, pomaga w osiągnięciu wymarzonego rezultatu.

Aktualności

Fokus na...mastopeksję

27.01.2022

Mastopeksja, czyli podniesienie piersi to bardzo często wykonywany zabieg. Piersi pod wpływem grawitacji opadają. Poza naturalnym procesem utraty elastyczności skóry, który prowadzi do stopniowego opadania piersi wraz z wiekiem, istnieje wiele czynników, które przyspieszają ten proces. Co to takiego?

Aktualności

IADE 2022

24.02.2022

IADE 2022

 W imieniu dr n. med. Marcina Ambroziaka oraz Sekcji Dermatologów Estetycznych Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, serdecznie zapraszamy Państwa na niezwykłe wydarzenie edukacyjne, pełne wiedzy i wymiany doświadczeń, IADE 2022 – Innowacyjną Akademię Dermatologii Estetycznej.

Porozmawiaj z naszym konsultantem

+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy