Aktualności

Fokus na... przeszczep włosów

Gęste i mocne włosy to marzenie zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Od dawna długie włosy uznawane są za atrybut kobiecości, a gęste i mocne włosy dodają męskości. O ile fryzura to kwestia indywidualna, to z całą pewnością zdrowe włosy zawsze prezentują się świetnie. 

Wiele osób zgłasza się z problemem nadmiernego wypadania włosów. Często ma ono podłoże stresowe lub hormonalne.

Sposoby na wypadanie włosów 

W przypadku nadmiernego wypadania włosów istnieje wiele metod od farmakologicznych, poprzez płyny do stosowania na skórę głowy po mezoterapię igłową skóry głowy. Mezoterapię wykonuje się z zastosowaniem preparatów, będących stymulatorami wzrostu włosów np. osocze bogatopłytkowe, polinukleotydy, witaminy oraz kwas hialuronowy. Jeśli problem wypadania włosów jest tymczasowy, seria zabiegów wsparta odpowiednią suplementacją lub leczeniem farmakologicznym, powinna rozwiązać problem. A co w przypadku trwałej utraty włosów? Idealnie sprawdzi się zabieg przeszczepu włosów. 

Przeszczep włosów przed i po

Łysienie najczęściej występuje u mężczyzn, ale nie oznacza to, że problem ten nie dotyczy kobiet. Natężenie łysienia, zakres oraz wiek, w którym może się ono zacząć, zależy od wielu czynników, takich jak poziom codziennego stresu czy geny. Jeżeli łysienie dotyczy tylko niektórych części głowy (najczęściej jest to okolica czołowa - zakola i czubek głowy) doskonałym rozwiązaniem jest przeszczep włosów metodą WAW F.U.E. Włosy z części potylicznej (tył głowy) przerzedza się, a pobrane z tej okolicy mieszki włosowe wszczepia w miejsce dotknięte łysieniem. Precyzja systemu WAW FUE daje oszałamiające wyniki, a jeżeli porównamy efekty przed i po to będziemy naprawdę pozytywnie zaskoczeni. Rezultaty zabiegu są trwałe, dzięki czemu możemy mieć pewność, że problem łysienia zniknie na zawsze. 

Odpowiedzi na wiele pytań, zdjęcia przed i po oraz film dotyczący przeszczepu włosów znajdziecie na Instagramie, oraz kanale Youtube Kliniki Ambroziak. Zapraszamy!

Polecane zabiegi

Znajdź zabieg idealny dla siebie
Drenaż podciśnieniowy
Klaudia Ciszewska -Pracownik Administracji

Drenaż podciśnieniowy

Drenaż manualny jest to zabieg mający na celu poprawę krążenia limfatycznego, a co za tym idzie, redukcję istniejących obrzęków.
Wideodermatoskopia - badanie pieprzyków i znamion

Wideodermatoskopia - badanie pieprzyków i znamion

Pieprzyki, brodawki, plamy czy przebarwienia – chyba każdy z nas znajdzie na swojej skórze co najmniej kilka takich zmian. Możemy ...
Kinesiotaping

Kinesiotaping

Bóle kręgosłupa, a także nóg czy bioder spowodowane są przede wszystkim rosnącym brzuchem, który te części ciała muszą utrzymać. W ...

Pozostałe artykuły

Aktualności

Czas pomyśleć o nogach – jesienne zabiegi

08.11.2021

Nogi nas niosą przez życie, mają być niezawodne, silne, zdrowe i oczywiście piękne. Kiedy puchną szczególnie w okolicach kostek i bolą po całym dniu, są to pierwsze oznaki niewydolności żylnej. Popękane naczynka tzw pajączki szpecą je, żylaki często dokuczają od dłuższego czasu ale nie było czasu żeby się nimi zająć.

Aktualności

Włosy pod lupą u dermatologa. Jak dbać o włosy?

08.11.2021

Aktywność fizyczna, dieta, codzienna pielęgnacja skóry twarzy i ciała jak również indywidualne zabiegi w gabinetach medycyny estetycznej - to wszystko, aby długo czuć się pięknym, wyjątkowym i utrzymać swoje ciało w jak najlepszej formie. Często jednak zapominamy o pielęgnacji włosów. 

Aktualności

100 kobiet biznesu

18.11.2021

W 2020 roku Puls Biznesu opublikował listę 100 najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce. W tym gronie znalazła się również Joanna Ambroziak. Jesteśmy niezmiernie dumni i życzymy dalszych sukcesów w biznesie i nie tylko.

Aktualności

20 lecie Kliniki Ambroziak

18.11.2021

W tym roku Klinika Ambroziak obchodzi 20 urodziny! Ogrom pracy, mnóstwo serca oraz zaangażowania ze strony wszystkich lekarzy oraz personelu pozwoliło nam na wspaniały rozwój i stworzenie trzech placówek, w których możemy pomagać naszym Pacjentom z wieloma problemami. To również dzięki Wam, naszym Pacjentom i zaufaniu jakim nas obdarzyliście jesteśmy w tym miejscu.

Aktualności

Fokus na… korekcyjną plastykę nosa

01.12.2021

“Chirurg plastyk musi być artystą, szczególnie kiedy tworzy część twarzy jaką jest nos, który musi idealnie pasować. Musi również umieć pogodzić oczekiwania pacjenta z możliwościami chirurgicznymi w taki sposób, aby efekt był zadowalający i wyglądał naturalnie”.

Aktualności

Fokus na... plastykę brzucha

16.12.2021

Godziny na siłowni, restrykcyjne diety i nic? No właśnie, bardzo często słyszymy to od pacjentów, którzy zgłaszają się na zabieg abdominoplastyki, czyli plastyki brzucha.

Aktualności

Fokus na... implanty piersi

13.01.2022

Operacja powiększenia biustu jest w dzisiejszych czasach najczęściej wykonywanym zabiegiem z dziedziny chirurgii plastycznej. Dlaczego tak jest? Większość osób kojarzy ten zabieg jedynie z powiększeniem piersi z powodu kompleksu małego biustu, tymczasem powodów jest znacznie więcej.

Aktualności

Fokus na... liposukcję HD Body Shaping

20.01.2022

Liposukcja jest często postrzegana jako zabieg, który zastępuje aktywność fizyczną. Nic bardziej mylnego. Bardzo często zgłaszają się do nas pacjenci, którzy mimo regularnych ćwiczeń i diety nie są w stanie wymodelować danej części ciała. Zabieg usunięcia nadmiaru tkanki tłuszczowej, czyli liposukcja, pomaga w osiągnięciu wymarzonego rezultatu.

Aktualności

Fokus na... mastopeksję

27.01.2022

Mastopeksja, czyli podniesienie piersi, to bardzo często wykonywany zabieg. Piersi pod wpływem grawitacji opadają. Poza naturalnym procesem utraty elastyczności skóry, który prowadzi do stopniowego opadania piersi wraz z wiekiem, istnieje wiele czynników, które przyspieszają ten proces. Co to takiego?

Aktualności

IADE 2022

24.02.2022

IADE 2022

 W imieniu dr n. med. Marcina Ambroziaka oraz Sekcji Dermatologów Estetycznych Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, serdecznie zapraszamy Państwa na niezwykłe wydarzenie edukacyjne, pełne wiedzy i wymiany doświadczeń, IADE 2022 – Innowacyjną Akademię Dermatologii Estetycznej.

Aktualności

Kiedy nauka spotyka się z miłością

22.07.2022

Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

 

Aktualności

Jesteśmy laureatami Diamentów Forbes 2023!

08.02.2023

Miło nam poinformować, że Klinika Ambroziak została wyróżniona w prestiżowym rankingu Diamentów Forbesa 2023! 

Zaufanie jakim obdarzają nas Pacjenci napędzają do ciągłego rozwoju i rozszerzania naszej działalności o kolejne placówki. Profesjonalne i pełne zaangażowania podejście do pracy całego zespołu, troska o każdego Pacjenta, rzetelność i skuteczność podejmowanych działań pozwoliły na kolejny, istotny krok w rozwoju firmy. 

Aktualności

Casting do programu LEKARZE W AKCJI: Metamorfozy

06.03.2023

Weź udział w castingu do naszego programu i spełnij swoje marzenie! 

Po raz kolejny Specjaliści z Kliniki Ambroziak odsłonią kulisy pracy i zmienią życie wielu osób.

 

Aktualności

Światowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging AMWC 2023

03.04.2023

W dniach 30.03-01.04. 2023 odbył się w Monaco AMWC 2023 – XXI Światowy Kongres Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej, coroczne wydarzenie skupiające się na ustawicznym kształceniu lekarzy różnych specjalności, zajmujących się medycyną estetyczną.

Porozmawiaj z naszym konsultantem

+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy