Anestezjologia

Jarosław Redas
Specjalista Anestezjologii i Intensywnej Terapii

Jarosław Redas

Dr Jarosław Redas jest absolwentem Akademii Medycznej w Lublinie. Anestezjologiem został z przypadku, dzięki Guns n’ Roses. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w pełnoprofilowych i specjalistycznych szpitalach, piastując stanowiska od lekarza stażysty po Koordynatora Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii, zarówno w sektorze państwowym jak i prywatnym. 

Dr Jarosław Redas jest absolwentem Akademii Medycznej w Lublinie.

Anestezjologiem został z przypadku, dzięki Guns n’ Roses.

Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w pełnoprofilowych i specjalistycznych szpitalach, piastując stanowiska od lekarza stażysty po Koordynatora Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii, zarówno w sektorze państwowym jak i prywatnym. Poza działaniami stricte medycznymi, dał się poznać jako świetny organizator, współtworząc nowe oddziały lub reorganizując te z historią. Pamiętający kurarę i droperidol, fan Monty Pythona i Kabaretu Starszych Panów, zwolennik synergizmu addycyjnego, małych przepływów i eliminacji Hofmanna.

Marek Makarewicz
Specjalista Anestezjologii i Intensywnej Terapii

Marek Makarewicz

Dr Marek Makarewicz ukończył Wydział Lekarski WUM w 1982. Tytuł specjalisty anestezjologii i intensywnej terapii uzyskał w 1988 r. Pracował w dużym wieloprofilowym szpitalu warszawskim. Od 20 lat współpracuje ze specjalistami chirurgii plastycznej. W Klinice Ambroziak pracuje od 2012 roku. 

Dr Marek Makarewicz ukończył Wydział Lekarski WUM w 1982. Tytuł specjalisty anestezjologii i intensywnej terapii uzyskał w 1988 r.

Pracował w dużym wieloprofilowym szpitalu warszawskim. Od 20 lat współpracuje ze specjalistami chirurgii plastycznej. W Klinice Ambroziak pracuje od 2012 roku. Brał udział w licznych kongresach, szkoleniach i warsztatach organizowanych przez Europejskie Towarzystwo Anestezjologii. Od 20 lat jest lekarzem koordynatorem w zespole Allianz Global Assistance, organizując pomoc i transport obywateli RP którzy zachorowali lub ulegli wypadkowi w czasie pobytu za granica.
 

Paweł Krzęczko
Specjalista Anestezjologii i Intensywnej Terapii

Paweł Krzęczko

Dr Paweł Krzęczko jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2009 roku uzyskał tytuł Specjalisty Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

Dr Paweł Krzęczko jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2009 roku uzyskał tytuł Specjalisty Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

W latach 2003-2018 pracował jako asystent, a następnie starszy asystent w Klinice Anestezjologii i Intensywnej Terapii SPSK im. Prof. W. Orłowskiego CMKP w Warszawie. Od 2009 roku jest asystentem w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego, gdzie prowadzi wykłady i ćwiczenia na kursach z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii oraz medycyny ratunkowej.

Jest autorem i współautorem szeregu publikacji oraz doniesień zjazdowych. Członek Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz European Society of Anaesthesiology.

Michał Rykowski
Specjalista Anestezjologii i Intensywnej Terapii

Michał Rykowski

Dr Michał Rykowski jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W latach 2013-2019 pracował w szpitalu akademickim SPCSK w Warszawie przy ul. Banacha, gdzie dodatkowo prowadził wykłady i zajęcia praktyczne dla studentów Wydziału Lekarskiego.

Dr Michał Rykowski jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. 
W latach 2013-2019 pracował w szpitalu akademickim SPCSK w Warszawie przy ul. Banacha, gdzie dodatkowo prowadził wykłady i zajęcia praktyczne dla studentów Wydziału Lekarskiego.

Od 2019r. pracuje na Oddziale Kardiochirurgii i Centrum Terapii Pozaustrojowych CSK MSWiA w Warszawie. Z Kliniką Ambroziak związany jest od 5 lat.

Emerytowany model,  amatorsko gitarzysta metalowy,  po godzinach zapalony malarz figurek fantasy. 

+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy