Dermatologia estetyczna

Marcin Ambroziak
Współwłaściciel, Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Medyczny Kliniki Ambroziak

Marcin Ambroziak

Dr n. med., dermatolog z ponad 20 letnim doświadczeniem, współzałożyciel oraz dyrektor medyczny Kliniki Ambroziak. Międzynarodowy trener z zakresu stosowania preparatów kwasu hialuronowego, współprzewodniczący sekcji lekarzy dermatologów estetycznych Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i jeden  z założycieli Międzynarodowego Centrum Medycyny Anti-Aging. Bierze udział w wielu badaniach klinicznych prowadzonych w klinice oraz kształceniu studentów. Od ponad 8 lat współprowadzi znane programy telewizyjne: „Życie bez wstydu” i „Klinika bez tajemnic”. Autor ponad 50 publikacji naukowych, głównie z zakresu terapii dermatologicznej. Prekursor wielu metod leczniczych dermatologii estetycznej. Z powodzeniem łączy pracę naukową, codzienną praktykę z wyzwaniami biznesowymi. 

Dr n. med. Marcin Ambroziak, jest lekarzem dermatologiem. Przez wiele lat był pracownikiem Kliniki Dermatologicznej Akademii Medycznej w Warszawie, gdzie zdobywał doświadczenie i specjalizację.

Stopień doktorski zdobył w Klinice Chirurgii plastycznej w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego. Dr Ambroziak prowadzi praktykę lekarską od 2000 roku. Jest współzałożycielem Kliniki Ambroziak, która specjalizuje się w dermatologii, medycynie estetycznej oraz chirurgii plastycznej i jest obecnie jednym z liderów na rynku. Klinika Ambroziak jest również jedyną prywatna kliniką, która kształci studentów medycyny.

Dr n.med. Marcin Ambroziak jest rozpoznawalny nie tylko w środowisku medycznym, szczególnie ze względu na zdolność łączenia pracy naukowej, codziennej praktyki oraz wyzwań biznesowych. Od wielu lat współprowadzi również chętnie oglądany medyczny program telewizyjny.

Jest wiceprzewodniczącym sekcji lekarzy estetycznych Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i jednym z założycieli Międzynarodowego Centrum Medycyny Anti-Aging.

Dr Ambroziak specjalizuje się w dermatologii estetycznej, w szczególności w zastosowaniu wypełniaczy, stymulatorów oraz laseroterapii.

Bartłomiej Kwiek
Dyrektor Naukowy, Kierownik Klinika Ambroziak Dermatologia

Bartłomiej Kwiek

Dr hab. n. med. Bartłomiej Kwiek, Prof. U. Ła. jest wieloletnim wykładowcą akademickim. Prowadził wykłady dla studentów Wydziału Lekarskiego, Stomatologii, Farmacji i Podyplomowych Studiów Dermatologii Estetycznej.

Dr hab. n. med. Bartłomiej Kwiek, Prof. U. Ła. jest wieloletnim wykładowcą akademickim. Prowadził wykłady dla studentów Wydziału Lekarskiego, Stomatologii, Farmacji i Podyplomowych Studiów Dermatologii Estetycznej. Od ukończenia I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w roku 2000 do 2020 był związany z Kliniką Dermatologiczną WUM, gdzie odbył szkolenie specjalizacyjne i studia doktoranckie pod kierownictwem Prof. Andrzeja Langnera w dziedzinie Dermatologii i Wenerologii. W 2004 roku odbył roczny staż w Klinice Dermatologicznej Uniwersytetu w Bonn pod kierownictwem Prof. Thomasa Biebera i Prof. Nataliji Novak w ramach Stypendium Otto Braun-Falco. Ponadto był stypendystą Euroderm Excellence (Stypenium Szkoleniowe w Rzymie w 2006 roku) i American Academy of Dermatology (Stypenium Szkoleniowe w Waszyngtonie w 2004 roku).

Jest autorem ponad 50 publikacji naukowych z zakresu dermatologii (leczenie trądziku, łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, chorób włosów) i dermatologii estetycznej oraz rozdziałów podręczników w języku polskim i angielskim. Jego prace publikowane w prestiżowych pismach polskich i obcojęzycznych, w tym także w najbardziej prestiżowym piśmie alergologicznym na świecie (Journal of Allergy and Clinical Immunology – organ stowarzyszenia Amerykańskiej Akademii Alergii, Astmy i Immunologii), za którą to pracę otrzymał Nagrodę Ministra Zdrowia. Jest członkiem European Society for Dermatological Research, European Academy of Dermatology and Venerology i Polskiego Towarzystwa Dermatologii i Wenerologii. W 2019 roku uzyskał stopień doktora habilitowanego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym za prace nad wykorzystaniem laseroterapii w leczeniu malformacji naczyniowych. Dwie prace z tego cyklu zostały przedstawione na okładkach wiodącego czasopisma medycyny laserowej: Lasers in Surgery and Medicine.

Z Kliniką Ambroziak związany jest od początku jej istnienia. Specjalizuje się w leczeniu i laseroterapii chorób skóry, w tym szczególnie łuszczycy, trądziku i jego powikłań, zmian naczyniowych i trądziku różowatego, atopowego zapalenia skóry a także w dermatologii estetycznej i zabiegowej.

Izabella Jeleńska-Draim
Specjalista neurologii

Izabella Jeleńska-Draim

Dr Izabella Jeleńska-Draim jest neurologiem, posiada również specjalizację z zakresu medycyny estetycznej. Od 1995 roku pracowała w Klinice Neurologii X Wojskowego Szpitala w Bydgoszczy. Tam też, w 2001 roku zrobiła specjalizację w dziedzinie neurologii i zdała egzamin końcowy.

Dr Izabella Jeleńska-Draim jest neurologiem, posiada również specjalizację z zakresu medycyny estetycznej.

Od 1995 roku pracowała w Klinice Neurologii X Wojskowego Szpitala w Bydgoszczy. Tam też, w 2001 roku zrobiła specjalizację w dziedzinie neurologii i zdała egzamin końcowy. W schorzeniach neurologicznych stosowała często zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej, czego skutkiem było zainteresowanie nową dziedziną medycyny.

Medycyną Estetyczną, dr Jeleńska-Draim zaczęła zajmować się w 2005 roku, a 4 lata później ukończyła pierwszą w Polsce Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i uzyskała tytuł specjalisty w tym zakresie. Tytuł ten nadawany jest i honorowany przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej ( UIME ) w Paryżu.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Uczestniczy w wielu szkoleniach w kraju i zagranicą stale podnosząc swoje kwalifikacje.

Katarzyna Bałabańska
Specjalista dermatolog-wenerolog

Katarzyna Bałabańska

Dr Katarzyna Bałabańska jest lekarzem specjalizującym się w zabiegach medycyny estetycznej i leczeniu chorób dermatologicznych. Ukończyła studia na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, a szkolenie specjalizacyjne odbyła w Klinice Dermatologicznej tej uczelni.

Dr Katarzyna Bałabańska jest lekarzem specjalizującym się w zabiegach medycyny estetycznej i leczeniu chorób dermatologicznych. 
Ukończyła studia na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, a szkolenie specjalizacyjne odbyła w Klinice Dermatologicznej tej uczelni. Późniejsze doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Państwowej Klinice Uniwersyteckiej w Graz (Austria) oraz na renomowanym Publicznym Uniwersytecie Badawczym w Essen (Niemcy). Dziś sama szkoli przyszłych lekarzy, z dermatologii i wenerologii, na Uczelni Łazarskiego. 
Dr Bałabańska jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, autorką wielu prezentacji, wykładów i publikacji. Prowadzi także szkolenia i warsztaty – w kraju i za granicą – z zastosowania kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, hydroksyapatytu wapnia, nici rozpuszczalnych, stymulatorów tkankowych, laserów itp. Należy również do zespołu zajmującego się badaniami klinicznymi nad nowymi lekami z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. 
Jako lekarz medycyny estetycznej, dr Bałabańska stara się do swoich pacjentów podchodzić holistycznie. Zależy jej przede wszystkim na wydobyciu ich naturalnego piękna. Jej zdaniem medycyna estetyczna pomaga zmieniać ludziom życie – leczyć ich z kompleksów i podnosić poczucie własnej wartości. 
 

Michał Rożalski
Specjalista dermatolog-wenerolog

Michał Rożalski

Dr Michał Rożalski jest lekarzem specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii oraz lekarzem medycyny estetycznej. Absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wieloletnim pracownikiem Kliniki Dermatologicznej WUM.

Dr Michał Rożalski jest lekarzem specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii oraz lekarzem medycyny estetycznej. Absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wieloletnim pracownikiem Kliniki Dermatologicznej WUM. Jako asystent WUM prowadził zajęcia i wykłady dla studentów Wydziału Lekarskiego, English Division WL i Wydziału Nauki o Zdrowiu. Zajmuje się działalnością naukową. Prowadzi badania na temat atopowego zapalenia skóry oraz badania kliniczne nad nowymi lekami mającymi zastosowanie w dermatologii i medycynie estetycznej. Jest autorem wielu publikacji w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej.

Odbywał liczne szkolenia i warsztaty w kraju i za granicą z zakresu medycyny estetycznej: zastosowanie kwasu hialuronowego, hydroksyapatytu wapnia, kwasu polimlekowego, toksyny botulinowej, nici liftingujących, przeszczepu tłuszczu autologicznego, laseroterapii i modelowania ciała. Zajmuje się leczeniem atopowego zapalenia skóry, trądziku, łuszczycy, chorób włosów, naczyniaków i malformacji kapilarnych, diagnostyką zmian skórnych (dermoskopia) i dermatochirurgią.

Katarzyna Żórawicz
Specjalista dermatolog-wenerolog

Katarzyna Żórawicz

Dr Katarzyna Żórawicz jest lekarzem specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii oraz lekarzem medycyny estetycznej. Studia ukończyła na II Wydziale Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Dr Katarzyna Żórawicz jest lekarzem specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii oraz lekarzem medycyny estetycznej.

Studia ukończyła na II Wydziale Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Pracowała w Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego od 2010 roku, gdzie jako stypendystka studiów doktoranckich prowadziła działalność naukową oraz zajęcia ze studentami polsko- i anglojęzycznymi.

Prowadzi również indywidualną praktykę lekarską. Dr Katarzyna Żórawicz specjalizuje się w leczeniu schorzeń dermatologicznych, dermatoskopowej ocenie zmian skórnych, wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, m.in. laseroterapia, kwas hialuronowy, toksyna botulinowa) oraz dermatochirurgii.

Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w licznych szkoleniach ( w zakresie dermatoskopii oraz medycyny estetycznej) oraz kongresach naukowych (m.in. European Academy of Dermatology and Venereology, International Dermoscopy Society).

Pani doktor jest członkiem European Academy of Dermatology and Venereology oraz International Dermoscopy Society

Julia Sieczych
Lekarz

Julia Sieczych

Dr Julia Sieczych jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie jest rezydentem oraz stypendystką studiów doktoranckich w Klinice Dermatologii i Wenerologii, gdzie zajmuje się działalnością naukową. 

Dr Julia Sieczych jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie jest rezydentem oraz stypendystką studiów doktoranckich w Klinice Dermatologii i Wenerologii, gdzie zajmuje się działalnością naukową. Ponadto dr Sieczych prowadzi zajęcia ze studentami Wydziału Lekarskiego oraz English Division, stomatologii i fizjoterapii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Pani doktor specjalizuje się w leczeniu schorzeń skóry ze szczególnym uwzględnieniem chorób okolic narządów płciowych i chorób przenoszonych drogą płciową oraz zabiegów dermatochirurgicznych. Julia Sieczych jest także członkiem zespołu prowadzącego badania nad nowymi lekami mającymi zastosowanie w dermatologii.

Dr Julia Sieczych odbyła liczne szkolenia i warsztaty w kraju i za granicą z zakresu medycyny estetycznej m.in.: zastosowanie kwasu hialuronowego, kwasu polimlekowego, toksyny botulinowej, nici liftingujących i laseroterapii. Stale podnosi swoje kwalifikacje w dziedzinie dermatologii klinicznej i estetycznej.

Marek Opala
Lekarz

Marek Opala

Dr Marek Opala jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Po ukończeniu studiów odbył roczne stypendium w Istanbul University - Cerrahpasa Faculty of Medicine.

Dr Marek Opala jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Po ukończeniu studiów odbył roczne stypendium w Istanbul University - Cerrahpasa Faculty of Medicine. Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie dermatologii i wenerologii odbył w Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie prowadził również zajęcia ze studentami w języku polskim oraz English Division. Obecnie dzieli się swoją wiedzą ze studentami z Wydziału Lekarskiego Uczelni Łazarskiego.

Od dziecka doceniał i podziwiał – piękną i zdrową skórę. Pasja przerodziła się w profesjonalne zainteresowanie dermatologią kliniczną i estetyczną. Jest lekarzem z powołania, do każdego pacjenta podchodzi holistycznie z myślą o poprawie nie tylko wyglądu skóry, ale również innych aspektów dotyczących zdrowia.

Dr Opala Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV), International Dermoscopy Society oraz International Trichoscopy Society. Specjalizuje się w leczeniu chorób skóry i ich przydatków, wykonuje wszystkie zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej oraz dermatochirurgii, w tym także laseroterapii.

Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach oraz konferencjach w kraju i za granicą.

Dalia Chrzanowska
Specjalista dermatolog-wenerolog

Dalia Chrzanowska

Dr n. med. Dalia Chrzanowska jest lekarzem dermatologiem i wykładowcą akademickim z wieloletnim doświadczeniem.

Dr n. med. Dalia Chrzanowska jest lekarzem dermatologiem i wykładowcą akademickim z wieloletnim doświadczeniem.

Dr Chrzanowska ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Lublinie. Kolejnym etapem jej edukacji zawodowej były studia doktoranckie w Zakładzie Zarządzania i Ekonomiki Ochrony Zdrowia Akademii Medycznej w Lublinie, które zakończyła obroną pracy doktorskiej z dziedziny dermatologii oraz zdrowia publicznego i odebraniem stopnia doktora nauk medycznych.

W latach 2003-2009 dr Chrzanowska pracowała w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Dermatologii Dziecięcej w Lublinie, gdzie uzyskała tytuł specjalisty dermatologa-wenerologa.

Dalia Chrzanowska jest również aktywnym wykładowcą akademickim. Pracuje jako adiunkt w Katedrze Kosmetologii Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Stale doskonali swoje umiejętności zawodowe, uczestnicząc w licznych szkoleniach i seminariach w kraju i zagranicą.

Zawsze kieruje się indywidulanym podejściem do pacjenta. Posiada niezwykłe wyczucie estetyki ludzkiego ciała, co pozwala jej na bardzo skuteczny dobór zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Jest ekspertem w dziedzinie technik łączonych z zastosowaniem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego.

Dr Chrzanowska jest członkiem wielu branżowych stowarzyszeń, m.in. Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Europejskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej.
 

Aleksandra Gołębiowska
Specjalista dermatolog-wenerolog

Aleksandra Gołębiowska

Dr. Aleksandra Gołębiowska jest lekarzem specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii oraz lekarzem medycyny estetycznej. Ukończyła studia medyczne na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Dr. Aleksandra Gołębiowska jest lekarzem specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii oraz lekarzem medycyny estetycznej. Ukończyła studia medyczne na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jako wieloletni pracownik Kliniki Dermatologicznej WUM, gdzie odbyła szkolenie specjalizacyjne, prowadziła zajęcia oraz wykłady dla studentów Wydziału Lekarskiego, English Division oraz Wydziału Nauk o Zdrowiu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Dr. Gołębiowska specjalizuje się w leczeniu chorób dermatologicznych, dermoskopii oraz w zabiegach z zakresu dermatologii zabiegowej, w tym dermatochirurgii a także medycyny estetycznej i laseroterapii.

Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach oraz konferencjach naukowych zarówno w dziedzinie dermatologii klinicznej jaki i medycyny estetycznej.

Justyna Skibińska
Specjalista dermatolog-wenerolog

Justyna Skibińska

Dr Skibińska ukończyła Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2013 r. W Klinice Ambroziak pracuje od 3 lat. Obecnie specjalizuje się zarówno w dermatologii klinicznej jak i estetycznej. Jest członkiem Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV), Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz International Trichoscopy Society.

Dr Skibińska ukończyła Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2013 r. W Klinice Ambroziak pracuje od 3 lat. Obecnie specjalizuje się zarówno w dermatologii klinicznej jak i estetycznej. Jest członkiem Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV), Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz International Trichoscopy Society. Brała udział w wielu kursach oraz sympozjach z zakresu medycyny anti-aging oraz dermatologii estetycznej, prowadzonych przez autorytety krajowe oraz zagraniczne, potwierdzonych licznymi certyfikatami. Prelegent na kongresie American Academy of Dermatology oraz na 31 Zjeździe Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego - praca "Trichoscopy in unsusual cases of lichen planopilaris". Przez okres dwóch lat pracowała jako wykładowca w Klinice Dermatologicznej WUM, prowadząc zajęcia ze studentami kierunków medycznych. Obecnie jest wykładowcą dla studentów medycyny Uniwersytetu im. Łazarskiego. Do każdego pacjenta podchodzi kompleksowo, łącząc wiedzę z zakresu dermatologii oraz medycyny estetycznej. Do jej szczególnych zainteresowań należy dermatologia dziecięca (wiedzę nabywała w latach 2018-2020 prowadząc Poradnię Dziecięcą przy Klinice Dermatologicznej WUM) oraz zabiegi z zakresu laseroterapii i szeroko pojętej medycyny estetycznej. W Klinice Ambroziak Dermatologia zajmuje się również pracą badawczą nad nowymi lekami dla pacjentów z atopowym zapaleniem skóry, łuszczą oraz innymi chorobami zapalnymi skóry. Prywatnie mama małego Stasia oraz właścicielka dwóch piesków rasy Bichon friese.

Katarzyna Polak-Witka
Specjalista dermatolog-wenerolog

Katarzyna Polak-Witka

Dr Katarzyna Polak-Witka jest absolwentką II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologii odbyła w Klinice Dermatologicznej WUM, gdzie prowadziła również zajęcia ze studentami Wydziału Lekarskiego.

Dr Katarzyna Polak-Witka jest absolwentką II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologii odbyła w Klinice Dermatologicznej WUM, gdzie prowadziła również zajęcia ze studentami Wydziału Lekarskiego. W latach 2017-2018 odbyła staż w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Charité – Universitätsmedizin Berlin w Berlinie w ramach Stypendium Otto Braun-Falco. Jest stypendystką studiów doktoranckich na Humboldt University of Berlin. W 2016 roku odbyła szkolenie z dermoskopii na Medizinische Universität Graz w Austrii.

Dr Katarzyna Polak-Witka prowadzi badania kliniczne nad nowymi lekami w leczeniu m.in. atopowego zapalenia skóry i łuszczycy. Jest autorką publikacji naukowych w czasopismach krajowych i zagranicznych. Jest członkiem European Academy of Dermatology and Venerology, European Hair Research Society i Polskiego Towarzystwa Dermatologii i Wenerologii.

Specjalizuje się w leczeniu chorób skóry i włosów oraz w laseroterapii. Do przedmiotów jej szczególnego zainteresowania należą choroby alergiczne, pęcherzowe, kolagenozy, choroby włosów oraz dermoskopia.

Patrycja Wiślińska
Specjalista dermatolog-wenerolog

Patrycja Wiślińska

Dr Patrycja Wiślińska jest absolwentką I Wydziału Akademii Medycznej w Warszawie. Szkolenie specjalizacyjne, z zakresu dermatologii, ukończyła w Klinice Dermatologii CSK MSWiA w Warszawie. Edukację kontynuowała podczas staży naukowych m.in w St. Vincent’s Hospital, Skin and Cancer Foundation w Sydney w Australii oraz w Allergic Diseases, Asthma & Immunology Clinic w Knoxville w USA.

Dr Patrycja Wiślińska jest absolwentką I Wydziału Akademii Medycznej w Warszawie. Szkolenie specjalizacyjne, z zakresu dermatologii, ukończyła w Klinice Dermatologii CSK MSWiA w Warszawie. Edukację kontynuowała podczas staży naukowych m.in w St. Vincent’s Hospital, Skin and Cancer Foundation w Sydney w Australii oraz w Allergic Diseases, Asthma & Immunology Clinic w Knoxville w USA.
Od 2014 roku jest wykładowcą na podyplomowych studiach z Medycyny Estetycznej w Centrum Kształcenia Podyplomowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Dr Wiślińska należy do wielu prestiżowych stowarzyszeń, m.in. European Academy of Dermatology and Venerology, International Dermoscopy Society oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Stale poszerza swoją wiedzę oraz praktyczne umiejętności zawodowe uczestnicząc w wielu konferencjach i szkoleniach w kraju i zagranicą.

W codziennej pracy zawodowej zajmuje się dermatologią kliniczną, medycyną estetyczną, dermatochirurgią oraz laseroterapią.

Do jej szczególnych zainteresowań należą: wczesna diagnostyka stanów przed-nowotworowych i nowotworów skóry z wykorzystaniem nowoczesnych nieinwazyjnych metod obrazowania skóry takich jak dermoskopia, wideodermoskopia, ultrasonografia, wczesna diagnostyka i leczenie chorób owłosionej skóry głowy, w tym nadmiernego wypadania włosów, oraz leczenie trądziku.

W zakresie medycyny estetycznej specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzania twarzy z zastosowaniem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej oraz osocza bogatopłytkowego. Najważniejszym efektem, który chce osiągnąć jest naturalność, stara się dobierać zabiegi i procedury w taki sposób, aby uzyskać piękny wygląd bez wrażenia przerysowania.

Anna Możarowska
Specjalista dermatolog-wenerolog

Anna Możarowska

Dr Anna Możarowska jest lekarz specjalistą w dziedzinie Dermatologii i Wenerologii. Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku oraz Członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Oprócz diagnostyki i leczenia chorób skóry, włosów i paznokci zajmuje się również dermatologią estetyczną i medycyną przeciwstarzeniową.

Dr Anna Możarowska jest lekarz specjalistą w dziedzinie Dermatologii i Wenerologii. Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku oraz Członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Oprócz diagnostyki i leczenia chorób skóry, włosów i paznokci zajmuje się również dermatologią estetyczną i medycyną przeciwstarzeniową. Jest zwolenniczką naturalnych efektów zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Uczestniczy w licznych kursach, szkoleniach i kongresach. Systematycznie poszerza swoją wiedzę i nabywa nowe doświadczenia. W swojej pracy kieruje się przede wszystkim dobrem pacjenta.

+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy