Fizjoterapia

Dominika Sambora
Kierownik Działu Fizjoterapii

Dominika Sambora

Dominika Sambora jest absolwentką Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zawodowe zdobywała w licznych placówkach medycznych w Warszawie. Posiada również duży dorobek zawodowy w pracy z dziećmi.

Dominika Sambora jest absolwentką Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w licznych placówkach medycznych w Warszawie. Posiada również duży dorobek zawodowy w pracy z dziećmi.

W Klinice wykonuje zabiegi z użyciem innowacyjnych maszyn medycznych wykorzystywanych do trwałej redukcji tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki. Opiekuje się także pacjentami po operacyjnymi. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach w kraju i zagranicą.

Prywatnie jest miłośniczką sportu. Posiada uprawnienia instruktora jazdy konnej oraz trenera personalnego. Aktualnie jej największą pasją jest kolarstwo. Każdą wolną chwilę spędza aktywnie. Do pracy dojeżdża rowerem.

Gabriela Bielińska
Fizjoterapeuta

Gabriela Bielińska

Gabriela Bielińska jest absolwentką Wydziału Fizjoterapii, Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Umiejętności praktyczne zdobywała w pracy z dziećmi w jednym z większych szpitali dziecięcych w Warszawie. Medycyną Estetyczną zainteresowała się wiele lat temu. 

Gabriela Bielińska jest absolwentką Wydziału Fizjoterapii, Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Umiejętności praktyczne zdobywała w pracy z dziećmi w jednym z większych szpitali dziecięcych w Warszawie. Medycyną Estetyczną zainteresowała się wiele lat temu. W celu poszerzania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji ukończyła z wyróżnieniem liczne kursy i szkolenia w tej dziedzinie. Gabriela specjalizuje się w laseroterapii jak i w zabiegach kosmetycznych na ciało.

Prywatnie pasjonuje się sportami ekstremalnymi, posiada III klasę sprawności ze Snowboardu, patent żeglarski. Często bierze udział w licznych zawodach żeglarskich i regatach. Relaksują ja również kino i podróże.

Marcin Świątkowski
Fizjoterapeuta

Marcin Świątkowski

Marcin jest magistrem fizjoterapii i absolwentem Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. Jest posiadacz certyfikacji (ICVC) z zakresu terapii manualnej, masażu głębokiego tkanek miękkich oraz dyplom technika masażysty.

Marcin jest magistrem fizjoterapii i absolwentem Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. Jest posiadacz certyfikacji (ICVC) z zakresu terapii manualnej, masażu głębokiego tkanek miękkich oraz dyplom technika masażysty. Swoje doświadczenie zdobywał w klinikach: chirurgii plastycznej, urazowej i ortopedycznej oraz oddziałach szpitalnych. Na co dzień wykorzystuje techniki: osteopatyczne i chiropraktyczne, drenażu limfatycznego, kompleksowej terapii przeciw obrzękowej, pinopresury na aparat więzadłowy, masażu klasycznego, kosmetycznego, relaksacyjnego w odnowie biologicznej organizmu.
Szeroka wiedza, stałe doszkalanie oraz nabyte już umiejętności pozwalają mu na holistyczne podejście do pacjenta i jego dolegliwości.
W Klinice zajmuje się procesem rehabilitacji po operacjach estetycznych i poprawę komfortu gojenia, wykonuje także zabiegi z użyciem sprzętu Hi-Tech. Wszystkie stosowane zabiegi przynoszą skuteczniejsze efekty modelowania sylwetki, a także łatwiejszy i szybszy powrót do zdrowia. Prywatnie wielbiciel wspinaczki sportowej i nurkowania.

 

+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy