Flebologia oraz chirurgia naczyniowa

Karol Chakkour
Specjalista chirurgii naczyniowej

Karol Chakkour

Dr n. med. Karol Chakkour jest specjalistą chirurgii naczyniowej i chirurgii ogólnej, od ponad 20 lat zajmuje się chirurgią żył I flebologią. Przez ponad 10 lat pełnił funkcję asystenta w II Katedrze Kliniki Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej II wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Pracę doktorską obronił w 2001 r.

Dr n. med. Karol Chakkour jest specjalistą chirurgii naczyniowej i chirurgii ogólnej, od ponad 20 lat zajmuje się chirurgią żył I flebologią.

Przez ponad 10 lat pełnił funkcję asystenta w II Katedrze Kliniki Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej II wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Pracę doktorską obronił w 2001 r.

Wiele lat spędził we Francji w referencyjnych ośrodkach chirurgii naczyniowej w Paryżu, tam też zdobył Dyplom Specjalizacyjny z Chirurgii Naczyniowej Francuskiego Kolegium Chirurgii Naczyniowej, Dyplom Uniwersytecki z chirurgii naczyniowej – Universite Paris XII oraz Dyplom AFSA z chirurgii naczyniowej – Universite Paris VI.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej, European Venous Forum i Society for Vascular Surgery.

Jest honorowym Członkiem College Français de Pathologie Vasculaire, College Francais de chirurgie vasculaire.

Wykonał kilka tysięsy zabiegów na układzie żylnym, w tym nowoczesne zabiegi wewnątrzżylne metodą RF Venefit. Od ponad 15 lat wykonuje zabiegi skleroterapii. Przeszedł i systematycznie uczestniczy w kursach z zakresu nowoczesnego leczenia przewlekłej niewydolności żylnej, skleroterapii, wewnątrznaczyniowych metod leczenia niewydolności żylnej (Ablacja RF Venefit, VenaSeal, EVLS).

Dr Karol Chakkour ma na swoim koncie liczne publikacje z zakresu chirurgii naczyniowej i ogólnej.

Agnieszka Krawczyk
Specjalista chirurgii naczyniowej

Agnieszka Krawczyk

Dr n. med. Agnieszka A. Krawczyk jest specjalistą chirurgii ogólnej, flebologiem i lekarzem medycyny estetycznej.

Dr n. med. Agnieszka A. Krawczyk jest specjalistą chirurgii ogólnej, flebologiem i lekarzem medycyny estetycznej.

Dr Krawczyk jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie, którą ukończyła w 1997 roku, uzyskując dyplom lekarza. Następnie przez 10 lat pracowała w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Szpitala Dzieciątka Jezus-Centrum Leczenia Obrażeń, pod kierownictwem Prof. Wojciecha Rowińskiego, gdzie ukończyła specjalizację z chirurgii ogólnej i obroniła doktorat z medycyny pod opieką Prof. Zbigniewa Wierzbickiego. Równolegle pracowała w Centrum Organizacyjno-Koordynacyjnym ds. Transplantacji pod kierownictwem Prof. Janusza Wałaszewskiego, gdzie odpowiadała za programy i kontakty międzynarodowe.

Po zakończeniu specjalizacji podjęła studia podyplomowe w najstarszej w Polsce Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej, którą ukończyła w 2009 roku z wyróżnieniem, uzyskując tytuł lekarza medycyny estetycznej, honorowany przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu. Jako jedna, z pierwszych 96 lekarzy w Polsce, posiada certyfikat, potwierdzający jej kwalifikacje w zakresie medycyny estetycznej.

Leczeniem chorób żył zajmuje się od zakończenia studiów. Od ponad 10 lat pracuje jako flebolog w Warszawie, początkowo w Centrum Flebologii i NASMED, a następnie jako współzałożyciel Kliniki Flebologii. Wykonuje diagnostykę obrazową naczyń (USG Doppler), zajmuje się leczeniem chorób żył: malformacji żylnych, żylaków kończyn dolnych, zakrzepic żylnych, nieoperacyjnym leczeniem niewydolności żylnej większością dostępnych metod, jak np. laserem, RF, klejem, Flebogrif. Przeprowadza zamykanie skleroterapią i laserem teleangiektazji (pajączków) i poszerzonych żył siatkowatych. Jest jedną z pierwszych 4 osób w Polsce, która szkolenie z klejenia żylaków metodą Venaseal odbyła w Hamburgu i wprowadziła tę metodę do Polski. Dr Krawczyk jest szkoleniowcem w zakresie wymienionych wyżej zabiegów akredytowany przez Polskie Towarzystwo Flebologiczne.

Agnieszka Krawczyk jest jest aktywnym członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Antiaging, WOSIAM - World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine, ESCAD - European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology, ESOT – European Society for Organ Transplantation. Perfekcyjnie zna język angielski, dzięki ukończeniu szkoły średniej i zdaniu matury (GCSE) w Londynie.
 

+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy