Ginekologia estetyczna

Agnieszka Czarnecka-Świerkot
Specjalista ginekologii i położnictwa

Agnieszka Czarnecka-Świerkot

Dr Agnieszka Czarnecka- Świerkot jest specjalistą położnictwa i ginekologii II stopnia. Studia ukończyła na I Wydziale Lekarskim, Akademii Medycznej w Warszawie w 1996 r. Była wieloletnim pracownikiem w Szpitalu Ginekologiczno- Położniczym im. Św. Rodziny w Warszawie. W 2006 r. uzyskała tytuł specjalisty z zakresu ginekologii i położnictwa.

Dr Agnieszka Czarnecka- Świerkot jest specjalistą położnictwa i ginekologii II stopnia.

Studia ukończyła na I Wydziale Lekarskim, Akademii Medycznej w Warszawie w 1996 r. Była wieloletnim pracownikiem w Szpitalu Ginekologiczno- Położniczym im. Św. Rodziny w Warszawie. W 2006 r. uzyskała tytuł specjalisty z zakresu ginekologii i położnictwa. Pełniła funkcję zastępcy ordynatora Oddziału Położniczego oraz prowadziła Oddział Patologii Ciąży w Szpitalu Ginekologiczno - Położniczym im. Św. Rodziny w Warszawie.

Dr Czarnecka-Świerkot uczestniczyła w licznych kursach z dziedziny ultrasonografii w położnictwie i ginekologii (w tym kursy indywidualne) oraz szkoleniach z zakresu histeroskopii diagnostycznej i operacyjnej. Brała udział w warsztatach operacyjnych na temat: "Techniki laparoskopowo - pochwowe w ginekologii operacyjnej" oraz "Nowe techniki leczenia zaburzeń i statyki nietrzymania moczu" organizowane przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne.

Od wielu lat pracuje jako lekarz kobiet i dla kobiet niosąc pomoc i poradę z zakresu życia intymnego, uczestnicząc w życiu swoich pacjentek na różnych jego etapach.

Dużo zainteresowania poświęca zagadnieniom poprawy jakości życia seksualnego kobiet dojrzałych ,zajmuje się nieinwazyjnym leczeniem problemów nietrzymania moczu oraz leczeniem poporodowych nieprawidłowości w obszarach warg sromowych , krocza i pochwy.

Katarzyna Opuchlik
Specjalista ginekologii i położnictwa

Katarzyna Opuchlik

Dr Katarzyna Opuchlik jest specjalistą położnictwa i ginekologii. W 2009 r. ukończyła studia na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, a następnie rozpoczęła pracę w Instytucie Matki i Dziecka. Obecnie pełni tam funkcję starszego asystenta.

Dr Katarzyna Opuchlik jest specjalistą położnictwa i ginekologii.
W 2009 r. ukończyła studia na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, a następnie rozpoczęła pracę w Instytucie Matki i Dziecka. Obecnie pełni tam funkcję starszego asystenta.

Dr Opuchlik jest absolwentką kursów organizowanych przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne oraz Polskie Towarzystwo Ultrasonografii obejmujące diagnostykę ultrasonograficzną w położnictwie i ginekologii. Uczestniczyła również w kursach i szkoleniach Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej.

Ginekologia estetyczna jest jej zawodową pasją. W ramach swojej pracy pomaga kobietom na różnych etapach życia. Zajmuje się leczeniem wszelkich zaburzeń ginekologicznych, w tym tych związanych z nietrzymaniem moczu i uszkodzeniami poporodowymi. Podczas terapii wykorzystuje metody nieinwazyjne oraz operacyjne, stosownie do nasilenia problemu i oczekiwań pacjentki.

Izabella Jeleńska-Draim
Specjalista neurologii

Izabella Jeleńska-Draim

Dr Izabella Jeleńska-Draim jest neurologiem, posiada również specjalizację z zakresu medycyny estetycznej. Od 1995 roku pracowała w Klinice Neurologii X Wojskowego Szpitala w Bydgoszczy. Tam też, w 2001 roku zrobiła specjalizację w dziedzinie neurologii i zdała egzamin końcowy.

Dr Izabella Jeleńska-Draim jest neurologiem, posiada również specjalizację z zakresu medycyny estetycznej.

Od 1995 roku pracowała w Klinice Neurologii X Wojskowego Szpitala w Bydgoszczy. Tam też, w 2001 roku zrobiła specjalizację w dziedzinie neurologii i zdała egzamin końcowy. W schorzeniach neurologicznych stosowała często zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej, czego skutkiem było zainteresowanie nową dziedziną medycyny.

Medycyną Estetyczną, dr Jeleńska-Draim zaczęła zajmować się w 2005 roku, a 4 lata później ukończyła pierwszą w Polsce Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i uzyskała tytuł specjalisty w tym zakresie. Tytuł ten nadawany jest i honorowany przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej ( UIME ) w Paryżu.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Uczestniczy w wielu szkoleniach w kraju i zagranicą stale podnosząc swoje kwalifikacje.

+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy