Proktologia

Specjalista chirurgii ogólnej

Wojciech Pawłowski

Dr Wojciech Pawłowski jest specjalistą II stopnia chirurgii ogólnej. Akademię Medyczną w Warszawie ukończył w 1994r. Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas praktyki na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpital Grochowskiego w Warszawie w latach 1995-2007.

Dr Wojciech Pawłowski jest specjalistą II stopnia chirurgii ogólnej.

Akademię Medyczną w Warszawie ukończył w 1994r. Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas praktyki na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpital Grochowskiego w Warszawie w latach 1995-2007. Zaczynając od stanowiska stażysty, doszedł do stopnia starszego asystenta. Od 2000 r. rozpoczął współpracę z licznymi, renomowanymi ośrodkami medycznymi w zakresie proktologii. W latach 2005-2007 był Dyrektorem Medycznym Szpitala Wolskiego. W 2007 r., aż do dnia dzisiejszego objął stanowisko Dyrektora Medycznego Szpitala Dziecięcego na ul. Niekłańskiej w Warszawie.

Aktywnie działa jako nauczyciel i wykładowca z zakresu chirurgii ogólnej i proktologii. Jednocześnie stale podnosi swoje kwalifikacja uczestnicząc w licznych kursach, sympozjach i konferencjach naukowych. Poza kwalifikacjami stricte medycznymi, dr Pawłowski doskonalił również umiejętności związane z zarządzaniem i w 2003 r. ukończył podyplomowe studia managerskie z tytułem MBA.

Wykonuje pełne spektrum zabiegów w zakresie proktologii ze szczególnym uwzględnieniem technik małoinwazyjnych, które zapewniają pacjentom komfort, a jednocześnie są maksymalnie skuteczne i bezpieczne. Wśród wykonywanych przez dr Pawłowskiego zabiegów, znajdują się m.in.: zabieg podwiązania/gumkowania hemoroidów met. Barrona, zabieg nacięcia ostrej zakrzepicy splotu przyodbytowego, usunięcie drobnych zmian skórnych przyodbytowych, zmian o typie polipa, kłykcin i innych brodawek skórnych, pobranie wycinków do badania histo-patologicznego, rektoskopia.

+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy