Radioterapia

Justyna Włodarczyk
Fizyk Medyczny

Justyna Włodarczyk

Mgr Justyna Włodarczyk z wyróżnieniem ukończyła studia o kierunku Fizyka Medyczna, specjalność promieniowanie jonizujące na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Mgr Justyna Włodarczyk z wyróżnieniem ukończyła studia o kierunku Fizyka Medyczna, specjalność promieniowanie jonizujące na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Po studiach rozpoczęła pracę w Zakładzie Medycyny Nuklearnej Centrum Onkologii im. Marii Curie- Skłodowskiej w Gliwicach, jednocześnie biorąc czynny udział w badaniach nad produkcją radioizotopów do radioimmunoterapii. W 2015 roku podjęła pracę na stanowisku fizyka medycznego w Mazowieckim Szpitalu Onkologicznym w Wieliszewie, gdzie zajmuje się planowaniem leczenia w radioterapii. W 2019 roku rozpoczęła specjalizację w zakresie fizyki medycznej. W Klinice Ambroziak Justyna Włodarczyk wraz z zespołem elektroradiologów zajmuje się leczeniem bliznowców oraz nowotworów skóry z wykorzystaniem jedynego w Polsce urządzenia do radioterapii powierzchniowej.

Do swoich obowiązków podchodzi z wielkim zaangażowaniem, służąc zdobytą wiedzą i doświadczeniem.

Grażyna Bońkowska-Ślesicka
Specjalista radioterapii onkologicznej

Grażyna Bońkowska-Ślesicka

Lek Grażyna Bońkowska -Ślesicka jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe i specjalizację z radioterapii onkologicznej zdobywała jako wieloletnia asystentka w Centrum Onkologii-Instytucie w Warszawie. W Klinice Ambroziak jest konsultantką w zakresie radioterapii powierzchniowej zmian skórnych.                      

Barbara Kuśmierska-Piątek
Fizyk Medyczny, technik elektroradiolog

Barbara Kuśmierska-Piątek

Barbara Kuśmierska-Piątek, mgr inż., ukończyła studia na kierunku Fizyka medyczna na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Posiada uprawnienia do pracy na stanowisku technika elektroradiologa.

Barbara Kuśmierska-Piątek, mgr inż., ukończyła studia na kierunku Fizyka medyczna na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Posiada uprawnienia do pracy na stanowisku technika elektroradiologa.

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gliwicach oraz w Hadassah University Medical Center w Jerozolimie. Obecnie pracuje również w Zakładzie Fizyki Medycznej Mazowieckiego Szpitala Onkologicznego w Wieliszewie. 
W klinice przeprowadza procedurę radioterapii powierzchniowej bliznowców oraz nowotworów.
W wolnym czasie lubi czytać literaturę faktu oraz popularnonaukową, podróżować by eksplorować zarówno wielkie miasta jak i naturę. 

+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy