Wszystko dla mam

W ciele kobiety w okresie ciąży i po porodzie zachodzą ogromne zmiany, które mogą wpływać na pogorszenie nastroju, poczucie nieatrakcyjności i brak pewności siebie. Na szczęście istnieje cały arsenał bezpiecznych metod na to, aby wygładzić oraz ujędrnić różne części ciała, jak również przeciwdziałać rozstępom, cellulitowi i utracie elastyczności skóry, a nawet zmniejszyć dolegliwości bólowe i usprawnić funkcjonowanie organizmu. Zabiegi dla mam to specjalnie skomponowane procedury, które są małoinwazyjne i w naturalny sposób pozwalają kobiecie zadbać o swoją urodę i samopoczucie w wyjątkowym dla niej momencie w życiu.

Ofertę Kliniki Ambroziak, przygotowaną dla mam, podzieliliśmy na dwie kategorie: Zanim zostanę mamą (zabiegi w ciąży) oraz Jestem mamą (zabiegi po porodzie). Zapraszamy do wybrania odpowiedniej kategorii i poznania zabiegów dedykowanych mamom. Dołożymy wszelkich starań, aby pacjentka naszej kliniki poczuła się piękna, zadbana i zrelaksowana, aby móc w pełni czerpać radość z macierzyństwa.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!

Porozmawiajmy

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Zadzwoń
„Poczęcie Dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka, a Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.”

Ciąża w życiu kobiety to zawsze moment szczególny i wyjątkowy. Przeżywanie radości, odkrywanie na nowo własnego ciała i psychiki, przygotowania do porodu i przywitania nowego członka rodziny. Te wszystkie radosne momenty sprawiają, że kobiety często zapominają o sobie, swoich potrzebach, skupiając się wyłącznie na dziecku. Ciąża i poród to też bardzo obciążający czas dla organizmu kobiety. Zmiany hormonalne, wzrost wagi i zmiana sylwetki powodują, że pojawiają się pamiątki z tego okresu, o których chciałybyśmy jak najszybciej zapomnieć. W naszej klinice oferujemy zabiegi pielęgnacyjne dla każdej mamy, które pomogą znacznie skrócić okres powracania organizmu do normy, zniwelować oznaki przemęczenia oraz zapomnieć o takich niechcianych pamiątkach jak rozstępy, wiotka skóra, cellulit, nadając skórze blask, jędrność i elastyczność.

Zanim zostaniesz mamą, możesz zdecydować się na szereg zabiegów dla kobiet w ciąży, na przykład na nasze masaże prenatalne. Likwidują one bóle pleców i obrzęki. Pozwalają się rozluźnić i odprężyć. Podobnie jak osobne masaże relaksacyjne dla kobiet w ciąży, które łączymy z zabiegami kosmetycznymi na ciało. Wszystkie nasze zabiegi dla mam są całkowicie bezpieczne. Prowadzimy także profilaktykę przeciwrozstępową, która pozwala zachować jędrną skórę i wzmocnić ją, tak aby po ciąży nie przestała zachwycać. Dla pań, które już urodziły, przygotowaliśmy specjalne kosmetyczne zabiegi po porodzie, odpowiednie nawet w okresie karmienia piersią, które nawilżają oraz pielęgnują skórę. Terapię przeciwrozstępową prowadzimy również dla kobiet po ciąży. Szybka reakcja pozwala wyeliminować lub ograniczyć widoczność nawet tych rozstępów, które już się pojawiły. Jeśli chodzi o usuwanie rozstępów, w tym celu stosujemy kremy z retinoidami, lipotransfery metodą Adivive oraz osocze bogatopłytkowe.

+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy