ADIVIVE + Cellitibator

Piękno czerpane z natury
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Połączenie metody Adivive z pozyskiwaniem komórek macierzystych to gwarancja najlepszego rezultatu. Jest tak, gdyż oprócz wypełnienia tłuszczem, rewitalizujemy skórę za pomocą komórek macierzystych, które są jednym z najbardziej przydatnych materiałów w medycynie.

Koncentrat młodych komórek tłuszczowych z komórkami macierzystymi to prawdziwy eliksir młodości, dzięki któremu oprócz efektu wypełnienia możemy wywołać stymulację komórek i odnowę tkanek.

Dlaczego warto?

Zalety leczenia komórkami macierzystymi są ogromne. Przede wszystkim, zabieg można łączyć z zabiegiem ADIVIVE a proces obróbki komórek macierzystych zachodzi w zamkniętym systemie bez kontaktu z powietrzem co zapobiega skażeniu materiału. Inne zalety to: zahamowanie procesów degeneracyjnych skóry, stymulacja komórek skóry, brak możliwości odrzucenia przeszczepu oraz reakcji alergicznych, nieograniczona ilość materiału do pozyskania komórek macierzystych – tkanki tłuszczowej pacjenta.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Różne obszary

Cena

od 8000 zł

Rozwiązany problem

Utrata elastyczności skóry, opadające policzki,chomiki, blizny, skóra starzejąca się

Jak często powtarzać

Raz do roku

Czas trwania zabiegu

Ok. 3-4h

Efekty

Dzięki wykorzystaniu komórek macierzystych uzyskujemy nie tylko efekt wypełnienia ubytków tkanki tłuszczowej ale i stymulację procesu odnowy. Po zabiegu ADIVIVE + CELLTIBATOR skóra jest wypełniona ale również zrewitalizowana. Dodatkowo, Zabieg CELLTIBATOR ma zastosowanie nie tylko w medycynie estetycznej, ale także w leczeniu ran, chorób zwyrodnieniowych oraz w terapii chorób ortopedycznych.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!

Porozmawiajmy

FAQ

Zabieg jest wykonywany z równoległym zastosowaniem systemów ADIVIVE i CELLTIBATOR. Pierwszym etapem jest pobranie przez liposukcję tkanki tłuszczowej pacjenta. Otrzymany preparat zostaje poddany separacji w systemie ADIVIVE z zastosowaniem opatentowanej technologii filtrów F.P.U. (fat processing unit). Proces ten umożliwia otrzymanie koncentratu młodych komórek tłuszczowych wraz z komórkami macierzystymi. Jest to tzw. „eliksir młodości”W kolejnym etapie zabiegu otrzymana tkanka tłuszczowa zostaje poddana obróbce enzymatycznej przy zastosowaniu kolagenazy oraz systemu CELLTIBATOR. Półgodzinna inkubacja, a następnie oczyszczenie preparatu w systemie ADIVIVE pozwala na uzyskanie wysokiej jakości koncentratu multipotencjalnych komórek macierzystych. Materiał ten jest gotowy do autotransplantacji. Zastosowanie tego nowatorskiego systemu umożliwia otrzymanie aż 5 milionów komórek macierzystych już z 1 ml tkanki tłuszczowej. Jak donoszą badania naukowe, komórki macierzyste otrzymane w ten sposób charakteryzują się wysoką trwałością oraz 99% stopniem przeżywalności. Zabieg można łączyć z klasycznym zabiegiem ADIVIVE. Dzięku temu możliwe jest precyzyjne modelowanie twarzy przy zastosowaniu naturalnego, autogennego wypełniacza – tkanki tłuszczowej pacjenta - który dodatkowo został wzbogacony w koncentrat czystych komórek macierzystych. Dzięki systemom ADIVIVE i CELLTIBATOR implantacja wyżej wymienionych komórek odbywa się bez możliwości odrzucenia – przeszczepiona tkanka tłuszczowa zostaje natychmiast unaczyniona. Zahamowany zostaje proces biologicznego starzenia się skóry i w efekcie dochodzi do odmłodzenia wyglądu..

W okresie rekonwalescencji wskazane jest noszenie odzieży uciskowej w miejscu pobrania tkanki tłuszczowej oraz pielęgnacja miejsc wkłuć oraz stosować się do wszelkich zaleceń lekarza.

Nieprawidłowe czynniki krzepnięcia krwi, przyjmowanie leków rozrzedzających krew (np. aspiryna), zakrzepica w wywiadzie, infekcje skóry

Nie, gdyż zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

Zdecydowanie tak!

Opinie

* * * * *
Bardzo profesjonalna opieka, po wizycie wiem że trafiłam w dobre ręce. Robiłam zabieg usuwania blizny, okazał szybki i bezbolesny. Polecam każdemu kto chce korzystać z usług na najwyższym poziomie.
Agnieszka Pełka

Komórki macierzyste to prawdziwy eliksir młodości, który powoduje naturalne procesy odnowy skóry.

Marcin Ambroziak

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Mezoterapia - Peptydowa terapia włosów

Mezoterapia - Peptydowa terapia włosów

Mezoterapia skóry głowy to doskonały sposób na poprawę kondycji włosów dla wszystkich, którzy borykają się z wypadaniem, osłabieniem włosów bądź ...
Nithya - mezoterapia kolagenowa

Nithya - mezoterapia kolagenowa

Kolagen to jeden z głównych budulców naszej skóry. Głównym zadaniem kolagenu jest utrzymywanie jej właściwej struktury oraz sprężystości. Niestety wraz ...
Stymulator Tkankowy Nucleofill

Stymulator Tkankowy Nucleofill

Zabieg Nucleofill to doskonałe rozwiązanie do naturalnej stymulacji odnowy skóry. Jego skład, a dokładnie zawarte w nim polinukleotydy, powoduje odbudowę ...
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy