Alma Harmony XL - DyeVL

Harmonia Skóry
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Rezerwuję

Każda komórka ciała człowieka jest genetycznie zaprogramowana do samoistnego starzenia się. W przypadku skóry, procesy te mogą ulec przyspieszeniu wskutek długoletniej, intensywnej i nadmiernej ekspozycji na działanie promieni słonecznych. W efekcie permanentnego działania promieni UV ulegamy przedwczesnemu starzeniu – fotostarzeniu się skóry. Staje się ona przesuszona, pomarszczona, mało elastyczna, a także wykazuje znaczne zaburzenia w rozmieszczeniu barwnika (melaniny).

Dzisiejsza medycyna wspomaga się w tej walce szeregiem dostępnych na rynku urządzeń. Na szczególną uwagę w tej materii zasługuje zabieg DyeVL z platformy Harmony XL. Likwidacja przebarwień za jego pomocą bazuje na długości światła dobrze pochłanianego przez melaninę. Podgrzanie komórek zawierających barwnik (melanocytów) prowadzi do ich termicznego zniszczenia. Bezpośrednio po zabiegu zmiana barwnikowa ciemnieje, a następnie ulega stopniowemu wchłonięciu i zanikowi. Metoda ta daje świetne efekty w leczeniu piegów, plam czy przebarwień powstałych w wyniku interakcji niektórych leków i słońca.

Dlaczego warto?

DyeVL wykorzystuje serię trzech filtrów, koncentrując światło w węższym zakresie. Technologia ta pozwala na efektywne leczenie pacjentów z zaburzeniami pigmentacyjnymi a także zmianami naczyniowymi. Dzięki emisji światła z przedziału 500 do 600 nm, skóra jest minimalnie narażona na ekspozycję innych długości światła, co pozwala na uzyskanie lepszych efektów terapii w krótszym czasie. Dodatkowo komfort w czasie zabiegu jest zwiększony dzięki zastosowaniu unikalnej końcówki chłodzącej, połączonej bezpośrednio z głowicą zabiegową. Skuteczność zabiegów z wykorzystaniem głowicy DyeVL została udowodniona klinicznie. Zabiegi są w pełni bezpieczne dla pacjentów, efektywne, praktycznie bezbolesne i nie wymagają okresu rekonwalescencji.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Twarz, szyja, dekolt, plecy,dłonie

Cena

od 600 zł

Rozwiązany problem

Zaczerwienienie skóry, fotostarzenie skóry

Jak często powtarzać

Seria 3-6 zabiegów w odstępach miesięcznych

Czas trwania zabiegu

Różny w zależności od powierzchni leczonej skóry

Efekty

DyeVL jest bezpiecznym i bardzo skutecznym sposobem na pozbycie się rumienia skóry i wszystkich objawów fotostarzenia. Zabieg stanowi świetną profilaktykę w przypadku skóry płytko unaczynionej, wrażliwej i skłonnej do powstawania rumienia. Jest on również stosowany w profilaktyce i laserowego leczenia trądziku różowatego. Najnowsza głowica DyeVL jest pierwszym wąskopasmowym, pulsacyjnym źródłem światła. Uznana została jako najbardziej zaawansowana technologia, dająca rezultaty laserów barwnikowych. Zwiększa wszechstronność, efektywność oraz bezpieczeństwo IPL.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!

Porozmawiajmy

FAQ

Przebieg zabiegu wygląda następująco: Oczyszczenie skóry Założenie protektora chroniącego oczy Umieszczenie na skórze przezroczystego żelu Rozpoczęcie pracy (impuls podobny do błysku flesza) - Pacjent w trakcie zabiegu może odczuwać pieczenie i ciepło podczas uwalniania impulsu Najnowsza wersja urządzenia posiada system chłodzenia pozwalający dodatkowo zmniejszyć nieprzyjemne odczucia. Czas trwania zabiegu jest różny w zależności od powierzchni leczonej skóry.

Po zabiegu konieczna jest ochrona przeciwsłoneczna (SPF 50) przez 4 tygodnie po zabiegu. W przypadku silnego impulsu często zamierzonym efektem zabiegu jest zbrązowienie i złuszczenie naskórka w pierwszych 3 dniach po zabiegu, konieczne jest wówczas pieczołowite natłuszczanie skóry i stosowanie środków antyseptycznych.

Ciąża, karmienie piersią, stany zapalne w obrębie skóry (opryszczka),nowotwory, przerwanie ciągłości naskórka Przez zabiegiem DyeVL należy poczekać do minimum 10 dni odstępu od innych zabiegów medycyny estetycznej z użyciem kwasu hialuronowego lub botoksu.

Nie, zabieg DyeVL z platformy Harmony XL jest praktycznie bezbolesny.

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Laser Cutera Excel V - usuwanie naczynek

Laser Cutera Excel V - usuwanie naczynek

Popękane naczynka to problem większości dorosłych osób. Najczęściej pojawiają się one na policzkach, w okolicy nosa, lub na brodzie. Laser ...
Cosmelan - Terapia Depigmentacyjna

Cosmelan - Terapia Depigmentacyjna

Plamy barwnikowe to bardzo uciążliwy problem estetyczny, z którym spotykają się tysiące pacjentów. Dzięki skutecznej metodzie czyli terapii Cosmelan stosowanej w Klinice ...
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy