Aquapure

Stymulujący hydropeeling
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Rezerwuję

Zabieg AQUAPURE łączy hydropeeling próżniowy z aplikacją substancji aktywnych o działaniu oczyszczającym, nawilżającym, odmładzającym i antyoksydacyjnym.

Zabieg Aquapure to sposób na poprawę mikrokrążenia skóry, a co za tym idzie znacznej poprawy jej odżywienia. Skóra staje się lepiej nawilżona, świeża i pełna blasku. Sprawdzi się również przed zabiegami pielęgnującymi oraz z zakresu medycyny estetycznej.

Dlaczego warto?

Aquapure to zabieg bezbolesny, nieinwazyjny, komfortowy i co najważniejsze można wykonać go w przerwie na lunch i po wszystkim wrócić do pracy. Zabieg z wykorzystaniem technologii Aquapure charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa. Dzięki swojej bezinwazyjności jest całkowicie bezbolesny, a wręcz przyjemny.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Twarz, szyja, dekolt

Cena

750 zł

Rozwiązany problem

Skóra zmęczona, potrzebująca odświeżenia, , skóra zanieczyszczona, łojotokowa z rozszerzonymi porami, skóra dojrzała, niedotleniona, z brakiem napięcia i elastyczności, skóra wiotka.

Jak często powtarzać

Dla trwałego efektu seria 6-10 zabiegów co 1-2 tygodnie

Czas trwania zabiegu

Twarz ok. 40 min; twarz, szyja, dekolt ok. 80 min

Efekty

Efekty zabiegu Aquapure można podzielić na 4 kategorie ze względu na wykorzystywaną technologię: ZŁUSZCZANIE (hydropeeling) usuwa martwe komórki naskórka, a także inne zanieczyszczenia w obrębie skóry. ELEKTROPORACJA Odżywia skórę, wspomaga przenikanie substancji aktywnych, poprawia krążenie i rozświetla skórę; zwęża pory MIKROPRĄDY Napinają skórę, wspomagają produkcję elastyny i kolagenu. Poprawiają cyrkulację krwi i limfy co wpływa odżywczo i doteniająco. CHŁODZENIE/OGRZEWANIE Chłodzenie: wygładza drobne zmarszczki, wspomaga odbudowę skóry, przynosi uczucie ukojenia; ogrzewanie: sprawia, że skóra jest bardziej jędrna i napięta.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

W zależności od efektu, jaki pacjent chce uzyskać, procedurę zabiegu przeprowadzić można w kilku etapach. W pierwszej kolejności wykonujemy hydropeeling. W trakcie peelingu usuwane są z powierzchni skóry martwe komórki naskórka oraz wszelkie zanieczyszczenia. Następnie dokonywana jest aplikacja składników aktywnych. Kolejnym etapem jest masaż przy pomocy specjalnych końcówek zabiegowych. Jego celem jest poprawa mikrokrążenia krwi w obszarze zabiegowym, co w rezultacie prowadzi do poprawy odżywienia skóry.

stosowanie filtrów ochronnych; unikanie ekspozycji na słońce

Ciąża i karmienie piersią, implanty elektroniczne i metalowe, ciężkie formy trądziku lub trądzik torbielowaty, alergie skórne na preparaty AQUAPEEL stosowane podczas zabiegu, otwarte rany, otarcia i stany zapalne w obrębie zabiegowym, alergia na peelingi chemiczne, choroby nowotworowe,

Nie, zabieg z wykorzystaniem technologii Aquapure jest bezbolesny, a nawet przyjemny.

oczyszczenie skóry, poprawa napięcia oraz efekt rozświetlenia

po 1 zabiegu efekt jest widoczny do 2 tygodni, natomiast niezbędna jest odpowiednia pielęgnacja po zabiegu

tak

możliwe reakcje alergiczne związane ze składem kwasów lub wyciągów roślinnych używanych przy zabiegu

Efekt jest widoczny od razu po zabiegu, ale najlepszy rezultat widać kolejnego dnia

Tak, dla trwałego efektu należy wykonać serię 6-10 zabiegów co 1-2 tygodni.

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Dermapen na blizny

Dermapen na blizny

Dermapen to urządzenie, które stymuluje skórę do odnowy. Poprzez mikronakłucia pobudza włókna kolagenowe do regeneracji, dzięki czemu skóra staje się ...
Peelingi Chemiczne

Peelingi Chemiczne

Peeling chemiczny jest zabiegiem polegającym na aplikacji jednej lub więcej substancji chemicznych powodujących przyspieszenie odnowy komórkowej. Jego natychmiastowe i widoczne ...
Pelleve
Malwina Stasiak, Zespół Przeszczepowy

Pelleve

Zabieg Pelleve to jeden z ulubionych zabiegów pielęgnacyjnych wśród naszych pacjentek. To nieinwazyjny zabieg, który pozwala zachować jędrną i sprężystą ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy