Cellulaze

Jedno urządzenie na 3 problemy
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Zabieg może być wykonany w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym, i będzie trwał około 1-1,5 h. Chirurg wykonuje niewielkie otwory w skórze przez które wprowadzany jest światłowód, który za pomocą emitowanej energii skutecznie poprawia napięcie skóry, redukuje cellulit oraz rozpuszcza tkankę tłuszczową. Po zabiegu pacjent ma zakładane opatrunki oraz opatrunek uciskowy i w zależności od znieczulenia, pozostaje na 24h w klinice (znieczulenie ogólne) lub po krótkim czasie opuszcza klinikę (znieczulenie miejscowe).

Cellulaze to jedyny dostępny na rynku mało inwazyjny zabieg laserowy do likwidacji cellulitu, opracowany na podstawie szeroko zakrojonych badań klinicznych. Zabieg jest jednorazowy, rezultaty pojawiają się stopniowo, w okresie od 3-12 miesięcy po zabiegu. Potwierdzona klinicznie skuteczność Cellulaze gwarantuje:

usunięcie, lub zadowalającą redukcję cellulitu 
poprawę trwającą co najmniej 12 miesięcy
bezpieczeństwo
zerowy czas rekonwalescencji
minimalne i zawsze przejściowe ślady pozabiegowe

Najczęściej korygowane okolice to przednia, boczna i wewnętrzna powierzchnia ud, pośladki, kolana i brzuch. Może być wykonywany wszędzie tam, gdzie doskwiera cellulit, wiotka skóra i nadmiar tkanki tłuszczowej.

Dlaczego warto?

Urządzenie Cellulaze wykorzystuje trzy długości fali laserowej, co pozwala na rozpuszczenie tłuszczu, napięcie skóry i (co najważniejsze) przerwanie łącznotkankowych przegród pociągających skórę i tworzących właściwy cellulit. Pojedynczy zabieg likwidacji cellulitu Cellulaze pozwala zredukować cellulit na okres przynajmniej roku przy minimalnych śladach pozabiegowych. W ciągu kolejnych tygodni i miesięcy po zabiegu powierzchnia skóry wyrównuje się, zwiększa się jej gęstość i napięcie, spada grubość tkanki tłuszczowej. W ciągu 6 miesięcy po zabiegu sprężystość skóry wzrasta średnio o 32% w stosunku do sprężystości mierzonej przed zabiegiem. Średni wzrost gęstości skóry wg. badań przeprowadzanych przez firmę Cynosure to 23%. Satysfakcja pacjentów badana rok po zabiegu jest bardzo duża (93%), a odczuwane przez nich skutki uboczne minimalne i zawsze przejściowe.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Miejsca na ciele dotknięte cellulitem

Cena

Od 6300 zł

Rozwiązany problem

Cellulit

Jak często powtarzać

Zabieg jednorazowy

Czas trwania zabiegu

1.5-2h

Efekty

Efekty zabiegu Cellulaze pojawiają się stopniowo, w okresie 3-12 miesięcy po zabiegu. Są one spektakularne - znaczna redukcja cellulitu i napięcie skóry przy mało inwazyjnym zabiegu który nie wymaga rekonwalescencji. Jego uniwersalność, czyli możliwość przeprowadzenia dokładnie tam, gdzie pacjent lub pacjentka potrzebują, daje gwarancję satysfakcji i ogromny wzrost poczucia estetyki i pewności siebie po zabiegu.

Fizjoterapia jest nieodłącznym ogniwem operacji Cellulaze.. Fizjoterapia pooperacyjna zapewni lepsze, szybsze efekty przeprowadzonego zabiegu oraz zminimalizuje ryzyko wystąpienia powikłań. Fizjoterapeuta dokona oceny i w zależności od czasu, jaki minął od operacji, wykona zabiegi takie, jak naświetlanie lampą LED, kinesiotaping przeciwobrzękowy, kinesiotaping na blizny, drenaże manualne limfatyczne, mobilizacje blizny, drenaże Icoone, zabieg STORZ, laseroterapię na blizny oraz nauczy, w jaki sposób należy wykonywać autoterapię w domu.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Zabieg jest wykonywany w warunkach sali zabiegowej. Po zastosowaniu miejscowego znieczulenia, przez minimalne nakłucie wprowadza się do tkanki tłuszczowej cieniutki światłowód, którym lekarz naświetla tkankę tłuszczową, łącznotkankowe przegrody tłuszczowe i skórę. Bezbolesny zabieg usuwania cellulitu w Warszawie trwa około 1 - 1,5 godziny. Bezpośrednio po nim, pacjent odpoczywa przez około godzinę w specjalnym pokoju odpoczynkowym wyposażonym w łazienkę, TV i internet, po czym udaje się do domu.

Po zabiegu pacjent nosi ubranko uciskowe przez około 2 tygodnie, w obszarze zabiegowym mogą wystąpić zasinienia, które stopniowo ustępują. Efekt końcowy pojawia się w zależności od organizmu najwcześniej po 3 miesiącach.

Zabiegów na cellulit w Warszawie Cellulaze nie powinno się przeprowadzać u pacjentów, którzy: Przyjmują leki przeciwpłytkowe, antykoagulanty, trombolityczne, niektóre przeciwzapalne lub leki, które mogą uwrażliwić na światło; cierpią na infekcje, mają otwarte rany lub chorobę występujące na obszarze zabiegowym; w ostatnim czasie poddawani byli operacjom w rejonie brzusznym lub cierpią na zaburzenia związane z podbrzuszem (np. przepuklinę, wrzody okrężnicy itp.); ostatnio poddawani byli operacji na obszarze zabiegowym (do 12 m-cy); cierpią lub cierpieli na zapalenie żył, bliznowce, choroby o podłożu immunologicznym, przeszli zawał serca; występuje u nich słabe gojenie; mają kłopoty z krążeniem; kobiety w ciąży.

Nie, zabieg Cellulaze wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

Po 3-12 miesięcy po zabiegu.

Nie, zabieg Cellulaze jest jednorazowy.

Opinie

* * * * *
Odwiedzam zarówno Klinikę jak i Szpital Państwa Ambroziaków, byłam w różnych odstępach czasu i zawsze wyszłam zadowolona
Klaudia Pentel

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Ultraformer III

Ultraformer III

Zabieg Ultraformer spełnia oczekiwania rzeszy pacjentek i pacjentów cierpiących z powodu utraty jędrności skóry ciała i twarzy. Efekty, już po ...
Liposukcja laserowa - Cynosure Triplex

Liposukcja laserowa - Cynosure Triplex

Cynosure Triplex to ultranowoczesny system laserowy służący do obkurczania i ujędrniania skóry w wielu okolicach ciała, laserowej liposukcji czy trwałego ...
Lifting twarzy i szyi
Adriana Zielska - Onkolog Kliniczny

Lifting twarzy i szyi

Lifting twarzy i szyi jest sztandarową estetyczną operacją plastyczną, która jest w stanie diametralnie zmienić wygląd i odmłodzić nawet o ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy