Fototerapia światłem

Moc fototerapii
Co musisz wiedzieć?
FAQ Rezerwuję

Terapia światłem od wielu lat wykorzystywana jest w wielu dziedzinach medycyny takich jak dermatologia, chirurgia plastyczna czy fizjoterapia. Wykorzystanie właściwości fototerapeutycznych znajduje znakomite zastosowanie podczas leczenia np. trądziku, przyspiesza gojenie ran oraz pomaga w redukcji bólu (oddziaływanie na układ mięśniowo szkieletowy). Urządzenie skutecznie pomaga w leczeniu łuszczycy. 

Dzięki dostarczaniu fal o trzech różnych długościach z dużą mocą i precyzją, lampa powoduje fotomodulację tkanek bez efektu ich przegrzania. Jednoczesne dostarczanie fal o trzech różnych długościach daje możliwość wykonania dokładnie dobranej terapii do aktualnego schorzenia.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Twarz i ciało

Cena

110 zł

Rozwiązany problem

Stany zapalne lub chorobowe skóry; bóle mięśni i stawów; procesy starzenia

Jak często powtarzać

1 lub 2 razy w tygodniu

Czas trwania zabiegu

20 minut
Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Zabieg polega na naświetlaniu danej okolicy zabiegowej przez wyznaczony czas (około 20 minut). Podczas zabiegu pacjent ma zakładane ochronne okulary, a w trakcie zabiegu może się zrelaksować.

Przyjmowanie leków lub ziół światłouczulających

Nie, terapia światłem jest przyjemna

Regularne zabiegi według wskazań lekarza znacznie wspomogą:

• leczenie trądziku, trądziku różowatego oraz zaczerwienień  

• redukcję blizn potrądzikowych 

• redukcja przebarwień 

• fotoodmładzanie skóry 

• leczenie oparzeń 

• leczenie łuszczycy  

• łagodzenie dolegliwości bólowych towarzyszących różnym schorzeniom  

• stymulację wzrostu włosów  

• terapia łączoną m.in. z: peelingiem skóry, mikrodermabrazją, mezoterapią igłową, radiofrekwencją oraz w celu szybszej regeneracji, 

• łagodzenie bólu po zabiegach frakcyjnych i ablacyjnych

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Kinesiotaping

Kinesiotaping

Kinesiotaping to metoda fizjoterapeutyczna wspierająca proces rekonwalescencji po zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej.
Leczenie łuszczycy zwykłej

Leczenie łuszczycy zwykłej

Nawet jedna na pięćdziesiąt osób cierpi na łuszczycę zwykłą, co sprawia, że można ją zaliczyć do jednej z najczęściej występujących ...
Midface Lift

Midface Lift

Lifting środkowej części twarzy, tzw. midface lift, jest operacją, której zadaniem jest uniesienie przede wszystkim tkanek policzka. Młody wygląd tej ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy