Mikronakłuwanie na blizny

Odnowa i regeneracja skóry
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć?
FAQ Rezerwuję

Mikronakłuwanie stymuluje skórę do odnowy. Poprzez mikronakłucia pobudza włókna kolagenowe do regeneracji, dzięki czemu skóra staje się bardziej elastyczna i sprężysta.

Przy pomocy tego urządzenia można wykonać zabieg będący alternatywą do lasera frakcyjnego. Działa na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł, dzięki czemu pobudza procesy regeneracyjne zachodzące w skórze i stymuluje jej odnowę w sposób naturalny.

Dlaczego warto?

Zaletą zabiegu jest między innymi: krótki czas zabiegu, automatyczna kontrola głębokości iniekcji, niewielki ból podczas zabiegu, krótki czas rekonwalescencji oraz sterylność zabiegu. Przyspieszenie procesu gojenia i przebudowy blizny oraz zapobieganie powstawaniu stanów zapalnych.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Blizna

Cena

Od 800 zł

Rozwiązany problem

Korzystnie wpływa na wygląd blizny

Jak często powtarzać

Zaleca się wykonanie 5 zabiegów w odstępach uzależnionych od tempa gojenia tkanek (najczęściej ok. 4 tygodnie)

Czas trwania zabiegu

20-30 min., w zależności od wielkości blizny
Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Przed wykonaniem zabiegu pacjent może być znieczulony za pomocą maści znieczulającej, dzięki czemu zabieg jest praktycznie nieodczuwalny. Zabieg polega na kontrolowanym mikronakłuwaniu w zakresie od 0,2 mm do 0,3 mm, w zależności od wskazań. Urządzenie daje nam możliwość dobrania głębokości wkłucia w zależności od wskazania, okolicy oraz grubości skóry.

Ochrona przeciwsłoneczna po zabiegu (SPF 50) ; do momentu wygojenia należy unikać długich kąpieli, kąpieli w basenie; po zabiegu zaleca się stosowanie kremów nawilżających

Stany zapalne okolicy zabiegowej

Przed zabiegiem wykonujemy znieczulenie maścią, co znacznie poprawia komfort podczas zabiegu.

Poprawa wyglądu blizny.

Po serii zabiegów efekt jest trwały.

Jeżeli Pacjent nie zastosuje się do zaleceń, przy ekspozycji słonecznej po zabiegu mogą powstać przebarwienia

Już po pierwszym zabiegu

Tak, zabieg należy powtarzać raz w miesiącu.

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Terapia LED Anti-Aging
Katarzyna Gros - Pielęgniarka

Terapia LED Anti-Aging

Terapia światłem LED, zwana także fototerapią, wykorzystuje terapeutyczną rolę światła widzialnego w celu leczenia lub znacznej poprawy stanu niektórych schorzeń, ...
Nawilżająca mezoterapia ust

Nawilżająca mezoterapia ust

Usta bardzo często ulegają przesuszeniu, co powoduje pękanie lub nieestetyczne ściągnięcie czerwieni wargowej. Przyczyny są bardzo różne: odwodnienie organizmu, zmiany ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy