Desirial - przywrócenie komfortu intymnego

Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Rezerwuję

Badania dowodzą, że objawy suchości pochwy występują u jednej na sześć kobiet. Suchość pochwy i/lub sromu może wystąpić u kobiet w każdym wieku, jako dolegliwość w następstwie przyjmowania różnych leków lub jako objaw towarzyszący menopauzie, zwłaszcza w przypadku niestosowania hormonalnej terapii zastępczej. W Klinice Ambroziak nasi specjaliści od lat zajmują się leczeniem tego problemu używając najnowocześniejszych metod, aby każda kobieta czuła się komfortowo i była w stanie korzystać z życia w pełni.

Częściowy lub całkowity zanik warg sromowych większych to również powszechna dolegliwość. Jej istotą jest zanik podściółki tłuszczowej warg sromowych większych oraz uogólniony proces zanikowy w obrębie skóry i tkanek. Dolegliwość ta może mieć podłoże genetyczne lub wystąpić w wieku pomenopauzalnym jako objaw towarzyszący bardzo zaawansowanym stadiom suchości pochwy. Szczególnie narażone na nieprzyjemne dolegliwości są kobiety aktywne – zmniejszone wargi sromowe większe niedostatecznie chronią te mniejsze przed urazami mechanicznymi. Jazda na rowerze, jazda konna, a nawet intensywny fitness zaczynają wiązać się z bolesnymi otarciami. Wiele kobiet w takich sytuacjach zaczyna rezygnować z ulubionych zajęć.

Dlaczego warto?

Zabieg Desirial zapewnia długotrwały efekt w postaci złagodzenia objawów i zniesienia zmian anatomicznych w obrębie pochwy i sromu, wzmacnia strukturę skóry oraz poprawia jej jędrność i elastyczność. Zabieg polega na podaniu w tkankę podskórną warg sromowych większych specjalnego preparatu, zawierającego wiążący wodę związek nawilżający wzbogacony o mannitol. Preparat podawany jest specjalną kaniulą o bardzo małej średnicy (przeważnie jedno wkłucie o śr. 1-2 mm).

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Kobiece strefy intymne

Cena

2650 zł

Rozwiązany problem

Niedostateczne nawilżenie pochwy, skłonność do zaniku warg sromowych większych, uczucie napięcia i pieczenia, wulwodynia

Jak często powtarzać

Częstotliwość zabiegów jak i ich ilość jest ustalana bezpośrednio z lekarzem prowadzącym.

Czas trwania zabiegu

około 30 minut

Efekty

Efektami tego prostego zabiegu są: biostymulacja lub przywrócenie prawidłowego nawilżenia środkowych i głębokich warstw skóry właściwej, zwiększenie objętości i nawilżenie skóry, wypełnienie i wymodelowanie oraz odtworzenie dwóch regularnych warg sromowych większych o jednakowej wielkości/objętości. Dzięki zabiegowi Desirial, każda kobieta może cieszyć się symetrycznymi i estetycznymi wargami sromowymi większymi oraz zdrową pochwą.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Przed zabiegiem lekarz wykonujący przygotowuje miejsce do iniekcji, stosując znieczulenie miejscowe w postaci kremu bądź zastrzyku. U większości pacjentek zabieg przebiega zupełnie bezboleśnie. Procedura zawsze jest poprzedzona wywiadem lekarskim m.in. na temat oczekiwań pacjentki. Specjalista poinformuje o możliwych konsekwencjach planowanej terapii dla życia intymnego. Wszelkie ustalenie zostaną ujęte w formule zgody na zabieg. Zachęcamy do wcześniejszego wydrukowania dokumentu, wnikliwego zapoznania się z nim, a następnie podpisania go na każdej stronie. Za pomocą kaniuli lekarz wykonujący rozprowadza preparat w skórze warg sromowych większych. Preparat podawany jest symetrycznie – w obydwie wargi sromowe.

Po zabiegu pacjentka może prowadzić normalny tryb życia, lecz przez 1-2 tygodnie należy unikać dużego nacisku na okolicę poddaną zabiegowi – trzeba więc zrezygnować np. z jazdy konnej czy z jazdy na rowerze.

Stan zapalny sromu, zmiany skórne sromu wymagające wcześniejszej weryfikacji histopatologicznej, objawy przeziębienia, opryszczka, ciąża.

Nie, gdyż zabieg przeprowadzany jest z zastosowaniem znieczulenia miejscowego.

Konieczność powtarzania zabiegu ustalana jest osobiście z lekarzem, gdyż nie każda pacjentka musi zabieg robić więcej niż raz.

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Elektrokonizacja szyjki macicy

Elektrokonizacja szyjki macicy

Elektrokonizacja szyjki macicy (LEEP – loop electrosurgical excision procedure) jest metodą terapeutyczno-diagnostyczną stosowaną u kobiet, u których wynik badania cytologicznego ...
Powiększenie punktu G

Powiększenie punktu G

W przedniej ściance pochwy znajduje się zgrubienie. U niektórych kobiet jest ono bardzo wrażliwe, mocno unerwione, co powoduje u nich ...
Wybielanie okolic intymnych

Wybielanie okolic intymnych

Przebarwienia i hiperpigmentacja w okolicach intymnych występuje dość często. Związane jest to głównie z profilem hormonalnym pacjentki . Może być ...
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy