Diagnostyka Alergii

Co musisz wiedzieć?
Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Alergie skórne to jedne z częstszych przyczyn zgłaszania się pacjentów do lekarza dermatologa, mogą przebiegać pod postacią alergicznego, kontaktowego zapalenia skóry oraz atopowego zapalenia skóry.

Objawy wywoływane lub zaostrzane są przez szereg alergenów wziewnych, pokarmowych oraz kontaktowych, których wykrycie pozwala skutecznie przeprowadzać leczenie alergii i jej symptomów oraz zapobiegać ich nawrotom.

TRUE TEST to naskórkowy test płatkowy, czyli zestaw 24 specyficznych alergenów w formie gotowych plastrów, służących do prób prowokacyjnych w diagnostyce kontaktowego zapalenia skóry.

Panele alergiczne nakładane są na skórę w formie elastycznych plastrów, które nie zaburzają komfortu życia pacjenta. Po upływie 48 godzin, po zdjęciu plastrów, dokonywany jest pierwszy odczyt. Schemat kolejnych wizyt oraz dalsza diagnostyka jest dostosowana do indywidualnych potrzeb pacjenta. Testy alergiczne w Warszawie z krwi, czyli ocena obecności przeciwciał w klasie E (IgE) we krwi pacjenta. Badanie w zależności od planowanej diagnostyki alergii obejmować może:

ogólny poziom przeciwciał (IgE całkowite),
poziom specyficznych IgE (możliwy wybór spośród licznych alergenów, takich jak m.in. składniki kurzu, roztocza, sierść, pierze, trawy, zboża, jady owadów, niektóre pokarmy i wiele innych),
panele alergenów to badania przesiewowe obejmujące grupy alergenów wziewnych i pokarmowych.
 

Co musisz wiedzieć?

Obszar

całe ciało

Rozwiązany problem

objawy alergii
Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

Opinie

* * * * *
Na zabiegi do kliniki chodzę regularnie od dwóch lat. Za każdym razem świadczone usługi i obsługa przedzabiegowa są na najwyższym europejskim poziomie. Żadna inna placówka medycyny estetycznej w Polsce nie może się równać z Kliniką dr Ambroziaka.
Kuba Szostak

Odpowiednio zdiagnozowana oraz leczona alergia pozwala na skuteczne ograniczenie towarzyszących jej, nieprzyjemnych objawów.

Katarzyna Polak-Witka

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Cosmelan - Terapia Depigmentacyjna
Adriana Zielska - Onkolog Kliniczny

Cosmelan - Terapia Depigmentacyjna

Plamy barwnikowe to bardzo uciążliwy problem estetyczny, z którym spotykają się tysiące pacjentów. Dzięki skutecznej metodzie czyli terapii Cosmelan stosowanej w Klinice ...
Nawilżająca mezoterapia ust

Nawilżająca mezoterapia ust

Usta bardzo często ulegają przesuszeniu, co powoduje pękanie lub nieestetyczne ściągnięcie czerwieni wargowej. Przyczyny są bardzo różne: odwodnienie organizmu, zmiany ...
Wideodermatoskopia - badanie pieprzyków i znamion

Wideodermatoskopia - badanie pieprzyków i znamion

Pieprzyki, brodawki, plamy czy przebarwienia – chyba każdy z nas znajdzie na swojej skórze co najmniej kilka takich zmian. Możemy ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy