Foxy Eyes

Magia spojrzenia
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Rezerwuję

Nieukrywanym trendem dermatologii estetycznej stało się w ostatnich latach foxy eyes.

Spojrzenie to bowiem coś, co w wyglądzie każdej z pań odgrywa jedną z kluczowych ról. Za jego sprawą możemy sprawiać wrażenie zmęczonych i przygnębionych, a także wręcz przeciwnie – radosnych, zadowolonych, promieniejących. Jeżeli także wolisz, aby Twoje spojrzenie wyrażało pewność siebie, a nie smutek – zapraszamy na zabieg foxy eyes do Kliniki Ambroziak.

Kiedy zmagamy się z problemem opadającej powieki, często nawet makijażowe triki nie są w stanie nam pomóc, aby przywrócić spojrzeniu blask. Z podobnymi problemami borykają się panie, które natura obdarzyła niewielkimi, wąskimi oczami. W takich przypadkach warto skorzystać z metody, która nie tylko zniweluje skutki opadającej powieki, ale także sprawi, że kąciki oka się nieco uniosą, a samo oko optycznie otworzy. To oznacza, że automatycznie cała nasza twarz odznaczy się młodszym wyglądem. Do zabiegu foxy eyes wykorzystuje się nici liftingujące, które pobudzają komórki do produkcji elastyny, kolagenu oraz kwasu hialuronowego. Są to substancje odpowiedzialne za jędrność, sprężystość i nawilżenie naszej skóry. Z biegiem czasu nici liftingujące ulegają rozpuszczeniu, co oznacza, że efekty zabiegu są całkowicie odwracalne.

Dlaczego warto?

Zabieg foxy eyes pozwoli na wyeliminowanie problemu opadającej powieki, małych oczu, a także smutnego, zmęczonego wzroku. Dzięki tej metodzie odejmiemy sobie także kilka lat, a skóra wokół oczu zyska jędrność i blask. Ponadto zabieg nie wymaga długiej rekonwalescencji, a jego efekty dostrzeżemy niemal od razu.

Co musisz wiedzieć?

Cena

4200 zł

Rozwiązany problem

Opadanie zewnętrznej części brwi, opadające powieki, okolica oka wyglądająca na zmęczoną

Jak często powtarzać

Zabieg jest jednorazowy i nie wymaga serii.

Czas trwania zabiegu

około 40 min.

Efekty

Efekty zabiegu foxy eyes utrzymują się nawet do 24 miesięcy.

Przez ten okres możemy cieszyć się wzrokiem, na który nie nachodzi powieka. Uniesiona zostanie także zewnętrzna część brwi oraz kącik oka. Będzie to skutkować młodszym wyglądem, nawilżoną skórą wokół oczu, a także pewnym siebie, promienistym spojrzeniem.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Za pomocą kaniuli pod skórę w okolice oczu wprowadzane są specjalne nici liftingujące. Umieszcza się je od brwi aż po linie włosów. Zazwyczaj do tego typu zabiegu używa się 2–4 tego typu nici.

Nawet do dwóch tygodni po zabiegu powinniśmy unikać sauny, siłowni, podnoszenia ciężkich rzeczy, a nawet gwałtownego pochylania się. Nie wolno także masować okolicy skóry wokół oczu. Lekarze zalecają również, aby nie myć włosów głową w dół.

Przyszłe mamy oraz Panie, które karmią piersią, będą musiały wstrzymać się z przystąpieniem do zabiegu. Foxy eyes jest także niewskazany dla osób borykających się z krzepliwością krwi, chorobami krążenia, Hashimoto, a także chorobami nowotworowymi.

Zabieg nie jest bolesny ani nieprzyjemny, ponieważ bezpośrednio przed przystąpieniem do niego, specjalista wykonuje znieczulenie miejscowe.

Osoby, które przystępują do zabiegu, mogą liczyć na to, że ich oczy optycznie się otworzą. Twarz automatycznie będzie wyglądała młodziej. Wygładzą się również zmarszczki, a skóra pozostanie jędrna i nawilżona przez długi czas.

Efektem zabiegu foxy eyes będziemy mogli cieszyć się maksymalnie przez dwa lata.

Tak. Foxy eyes w ciągu ostatnich kilku lat zyskało na popularności przede wszystkim z tego względu, że efekt pozostaje w pełni naturalny. Co prawda daje on rezultat optycznie otworzonego i uniesionego oka, jednak nie będzie on znacząco wyróżniać się na tle twarzy, a ładnie się z nią komponować.

Starannie założone nici liftingujące dają minimalne powikłania. Po zabiegu skóra wokół oczu może być tkliwa i nieco zasiniona, jednak objawy te mijają stosunkowo szybko, często już na następny dzień.

Zaletą zabiegu foxy eyes jest to, że efekt dostrzeżemy prawie od razu. Końcowy efekt najlepiej będzie jednak ocenić po całkowitym zagojeniu się skóry, czyli po upływie około tygodnia.

Foxy eyes jest skuteczne nawet do dwóch lat, więc po upływie tego czasu możemy powtórzyć zabieg, aby zachować stały efekt.

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Nieinwazyjny lifting powiek

Nieinwazyjny lifting powiek

Nieinwazyjny lifting powiek to doskonały zabieg dla wszystkich pacjentów, u których jest za wcześnie na chirurgiczną korektę powiek, ale widać ...
Nici stymulujące

Nici stymulujące

Nici stosuje się zarówno do rewitalizacji skóry jak i do uniesienia tkanek. Wśród naszych pacjentów cieszą się coraz większą popularność ...
Lift czoła i brwi
Kamila Czerniak, Koordynator Placówki Klinika Ambroziak Dermatologia

Lift czoła i brwi

Sposobów za poprawę wyglądu czy kształtu brwi jest bardzo wiele. Jednak w momencie, kiedy oddziaływać na nie zaczną procesy starzenia ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy