Genius

Precyzja radiofrekwencji mikroigłowej
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Rezerwuję

Genius to urządzenie najnowszej generacji wykorzystujące połączenie dwóch technologii: fali radiowej oraz mikronakłuwania. Co to oznacza? Podwójną siłę i jeszcze lepsza skuteczność.

Zabieg Genius jest stosowany w celu poprawy napięcia skóry twarzy i ciała, redukcji rozstępów i blizn. Urządzenie będzie również idealną propozycją dla osób zmagających się z wiotką skórą np. po utracie wagi, po ciąży a także sprawdzi się u pacjentów po zabiegach chirurgicznych tj. lifting twarzy, korekcja powiek, liposukcja.

Dlaczego warto?

Przede wszystkim - jest niezwykle skuteczny, dodatkowo nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji i można go wykonywać całorocznie. Wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym z minimalnym dyskomfortem dla pacjenta, jest bardzo precyzyjny oraz bezpieczny dla każdego fototypu skóry.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

twarz i ciało

Cena

2500 zł

Rozwiązany problem

wiotkość skóry, blizny, rozstepy, drobne zmarszczki

Jak często powtarzać

w zależności od problemu 1-4 zabiegów

Czas trwania zabiegu

w zależności od okolicy zabiegowej - od 40 minut

Efekty

Efekty zabiegu to: poprawia jędrności skóry, zmniejszenie widoczności rozstępów, redukcja blizn w tym blizn potrądzikowych, oparzeniowych, pooperacyjnych oraz pourazowych, redukcja zmarszczek.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Przed zabiegiem pacjent jest znieczulany maścią w celu poprawy komfortu. Mikronakłuwanie polega na wprowadzeniu sterylnych mikroigieł głęboko do skóry właściwej. Igły te najpierw tworzą mikroskopijne kanały, które stymulują naturalną produkcję kolagenu, a następnie dostarczają energię cieplną o częstotliwości radiowej na żądaną głębokość, aby wspomagać przebudowę kolagenu i elastyny. Rezultatem zabiegów jest przebudowa skóry, co skutkuje poprawą jej gęstości.

Po 2 godzinach od zabiegu i przez kolejne 3-4 dni stosować kem regenerujący. Pacjenci powinni unikać intensywnej aktywności fizycznej, gorąca oraz ekspozycji na słońce przez okres co najmniej tygodnia. Następny zabieg można przeprowadzić nie wcześniej niż po 4 tygodniach.

Alergia na środki znieczulające stosowane miejscowo lub metale, zaburzenia gojenia ,cukrzyca, radioterapia ,chemioterapia, zmiany nowotworowe lub przednowotworowe, opryszczka ,ciąża, karmienie piersią, rozrusznik serca, kardiowerty, implanty metalowe blisko skóry w obszarze zabiegu oraz implant innego rodzaju, wypełniacze syntetyczne.

Słaba, uszkodzona, odwodniona skóra.

 

Przed zabiegiem wykonujemy znieczulenie maścią, co znacznie zmniejsza odczucia bólowe i poprawia komfort podczas zabiegu.

 

U większości pacjentów najlepsze rezultaty osiąga się po wykonaniu od 1 do 3 zabiegów. Efekty zabiegu to: poprawia jędrności skóry, zmniejszenie widoczności rozstępów, redukcja blizn w tym blizn potrądzikowych ,oparzeniowych, pooperacyjnych oraz pourazowych, redukcja zmarszczek

Po serii zabiegów efekt jest trwały.

Tak, gdyż stymuluje naturalne procesy odnowy skóry.

Od 1 do 3 miesięcy od zabiegu.