ICOONE Laser

Leczniczy masaż
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Wyobrażacie sobie zabieg, który jednocześnie pozwoliłby pozbyć się cellulitu, wiotkiej skóry, a także uporałby się z niechcianymi obrzękami. Jak się okazuje, wszystko to jest całkowicie w zasięgu naszych możliwości! Jest to zasługa lasera ICOONE, którego działanie na skórę doceniły tysiące kobiet i mężczyzn.

Wszystkie wyżej wymienione efekty, a nawet o wiele więcej, pozwala osiągnąć opatentowana technologia Roboderm. Wykorzystuje ona pracę specjalnych głowic masujących, w których rozlokowane zostały liczne mikrootwory. Całość wspomagana jest również pracą lasera oraz światła LED. To, co stoi za niewątpliwym sukcesem tego urządzenia, to możliwość oddziaływania na skórę w taki sposób, aby nie dokonywać w niej żadnych uszkodzeń. Mimo to ICOONE jest w stanie dostać się do jej głębokich warstw, stymulować i ujędrniać. Jeżeli zatem borykamy się z kompleksami i chcielibyśmy w możliwie mało inwazyjny sposób poprawić wygląd swojego ciała – zabieg laserem ICOONE w stu procentach spełni nasze oczekiwania. Przebiega on bezboleśnie, stosunkowo szybko, a w tym przypadku ryzyko wystąpienia jakichkolwiek elementów niepożądanych jest bliskie zeru. Jest dostosowany do każdego rodzaju skóry, nawet do tej bardzo wrażliwej. Bardzo chętnie z zabiegu korzystają również panie po przebytej ciąży, chcąc poprawić kondycję swojego ciała i w możliwie szybki i skuteczny sposób sprawić, aby wyglądało ono równie atrakcyjnie, jak przed porodem.

Dlaczego warto?

Zabieg laserem ICOONE jest dla każdego. Mogą z niego skorzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni, osoby młodsze i starsze oraz te z bardzo wrażliwą skórą czy po przebytych zabiegach chirurgicznych. Jeżeli chcemy wydobyć atrakcyjność naszego ciała na nowo, pozbyć się niezbyt estetycznych obrzęków czy cellulitu, jak również wymodelować niektóre okolice i pożegnać problem opornego tłuszczyku, wówczas kuracja ta sprawdzi się w stu procentach. Potwierdzają to setki zadowolonych pacjentów naszej kliniki.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Całe ciało

Cena

Od 300 zł

Rozwiązany problem

Obrzęki, cellulit, brak jędrności

Jak często powtarzać

2-3 razy w tygodniu

Czas trwania zabiegu

W zależności od obszaru od 20-60 min.

Efekty

Efekty ICOONE zależą wyłącznie od tego, na jakim obszarze ciała będziemy działać laserem. Ze względu na to, że urządzenie posiada mnóstwo programów, można je zastosować niemal w każdym obszarze. Po wykonanej serii zabiegów możemy uzyskać efekt rozbicia tkanki tłuszczowej czy wymodelowania niektórych partii ciała. ICOONE poradzi sobie również z wiotką, nieelastyczną skórą, przywracając jej dawną sprężystość. Jeżeli borykamy się z obrzękami lub bólami mięśni, nóg, pleców lub innych części ciała, to tak kuracja również będzie mogła przyczynić się do poprawy naszej kondycji. Stąd jest to również dobre rozwiązanie dla kobiet po pierwszym trymestrze ciąży. Warto podkreślić, że jest to także jeden z laserów, który pomoże w regeneracji blizn.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Zabieg ICOONE składa się z dwóch etapów. Jednak przed przystąpieniem do nich każdy pacjent musi ubrać elastyczny kostium, który będzie chronił wrażliwsze partie skóry. Pierwsze 20-minut to podstawowy program na całe ciało. Specjalista dobiera odpowiednie funkcje urządzenia, które dostosowane będą do potrzeb naszej skóry. Po jego wykonaniu przechodzi się do kolejnego etapu, w którym kuracji poddawane są już wybrane przez nas obszary. W zależności od problemów, z jakimi się zmagamy, zabiegowi mogą zostać poddane zarówno pośladki, uda, nogi, jak i ramiona, brzuch, piersi. Mogą one się skupiać bardziej na ujędrnieniu, modelowaniu, redukcji cellulitu, tkanki tłuszczowej czy obrzęków. Cała procedura nie trwa zazwyczaj dłużej niż godzinę.

Zabieg nie jest inwazyjny i nie ingeruje mocno w organizm, w związku z czym pacjenci nie muszą stosować się do konkretnych zaleceń po jego wykonaniu. Specjaliści sugerują jednak szczególne zadbanie o nawodnienie organizmu, czyli spożywanie minimum 1,5 litra płynów dziennie. Będzie to pomocne w usunięciu zbędnych produktów przemiany materii z naszego organizmu.

Do zabiegu ICOONE nie mogą przystąpić panie będące w pierwszym trymestrze ciąży oraz karmiące piersią. Jest on również niewskazany dla osób borykających się z nowotworami, łuszczycą, stanami zapalnymi skóry, żył czy tłuszczakami. Cukrzycy, pacjenci chorzy na padaczkę czy borykający się z chorobami nerek lub wątroby także muszą zrezygnować z zabiegu.

Efekty są widoczne w zależności od liczby zabiegów oraz partii ciała na jaką oddziałujemy. Do najczęstszych z nich zaliczyć możemy:

- poprawę jędrności skóry

- zmniejszenie widoczności cellulitu

- ujędrnienie wybranych partii ciała

- wymodelowanie wybranych obszarów

- pozbycie się wiotkiej i pozbawionej elastyczności skóry

- poprawa krążenia

- zmniejszenie napięcia mięśni

Tak, zabieg ICOONE działa na skórę od zewnątrz i nie ingeruje w jej strukturę. Oznacza to, że skóra zostaje pobudzona do działania w całkowicie naturalny sposób, a my możemy cieszyć się pięknym efektem.

Dla najlepszego efektu należy wykonać serię 10 zabiegów, a dla podtrzymania efektu zaleca się wykonywanie zabiegów przypominających

Dzięki temu, że zabieg ICOONE jest mało inwazyjny, to nie musimy spodziewać się większych efektów ubocznych. U niektórych osób pojawić się mogą drobne obrzęki i siniaki, które jednak szybko ustępują.

Efekty będą widoczne po wykonaniu całej serii zabiegów, które zaleci nam specjalista. Pierwsze efekty dostrzegalne są niemal od razu, jednak jeżeli chcemy, żeby zostały one z nami na dłużej, wówczas zalecane jest co najmniej kilkukrotne powtórzenie takiej kuracji.

Tak, jeżeli chcemy osiągnąć rezultaty, które zostaną z nami na dłużej, wówczas sugerowane jest wykonanie co najmniej kilku serii.

Opinie

* * * * *
Najwyższa jakość i bezpieczeństwo, wspaniali ludzie, lekarze pełni zaangażowania i pasji. Moi wszyscy znajomi oraz klienci, którzy byli w klinice Ambroziak są bardzo zadowoleni i to oni mi ją polecili. Nie tylko leczą ale dbają tez o profilaktykę zdrowia i to w znacznie szerszym ujęciu niż tylko estetycznym.
Holistic Personal Trainer

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Venus Legacy ciało

Venus Legacy ciało

Venus Legacy to najlepszy sposób na walkę z utratą jędrności skóry, upartym tłuszczykiem i cellulitem.
Scizer

Scizer

Scizer stworzony został do zwalczania miejscowych nadmiarów tkanki tłuszczowej i najbardziej uporczywego cellulitu.
Storz Medical sylwetka
Małgorzata Filipek - Opiekun Klientów VIP, Specjalista ds. Social Media

Storz Medical sylwetka

Storz Medical to szwajcarska i pionierska marka, która jest jednym z najnowocześniejszych urządzeń medycznych Hi-Tech emitujących falę akustyczną. Urządzenie wykorzystywane ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy