ICOONE Laser

Leczniczy masaż
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

ICOONE Laser to naukowe podejście do nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej, a także nowa, skuteczna metoda modelowania sylwetki, walki z cellulitem, luźną skórą, obrzękami limfatycznymi, bliznami oraz wszelkimi objawami starzenia się skóry.

To opatentowana technologia, która polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących wyposażonych w rolki z licznymi mikrootworami, co warunkuje bardzo precyzyjne i dogłębne działanie na każdy milimetr skóry bez jej rozciągania czy powodowania urazów. Dzięki zabiegom ICOONE® Laser skóra otrzymuje 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na dm2 wraz z każdym pełnym ruchem głowicy. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni przy zachowaniu ogromnego szacunku dla skóry.

Dlaczego warto?

Zabieg ICOONE Laser skierowany jest do wszystkich kobiet i mężczyzn, pragnących bezboleśnie, szybko, nieinwazyjnie, skutecznie i bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych, rozwiązać swoje problemy estetyczno-terapeutyczne. A to wszystko niezależnie od rodzaju, wieku i kondycji skóry. Jest idealny dla osób przed i po zabiegach chirurgicznych, kobiet po porodach oraz w III trymestrze ciąży (obrzęki nóg), uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport, żyjących intensywnie i oczekujących masażu, który zregeneruje ich ciało i umysł.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Całe ciało

Cena

Od 210 zł

Rozwiązany problem

Obrzęki, cellulit, brak jędrności

Jak często powtarzać

2-3 razy w tygodniu

Czas trwania zabiegu

W zależności od obszaru od 20-60 min.

Efekty

Głowica do głębokiej stymulacji wyposażona jest w laser diodowy oraz światło LED, co w połączeniu wywołuje efekt fotochemiczny w tkankach, powodując większą przepuszczalność komórek. Fala lasera przenika w głąb tkanki, gdzie jest silnie absorbowana przez komórki tłuszczowe, co powoduje podwyższenie ich temperatury oraz przyspieszenie procesu lipolizy, czyli rozkładu tłuszczu. Światło LED oddziałuje na fibroblasty i stymuluje produkcję kolagenu. Wpływa również na przepuszczalność błony komórkowej, powodując otwarcie porów w jej obrębie, co umożliwia odprowadzenie uwolnionego tłuszczu do układu limfatycznego bez uszkodzenia komórek. Dodatkowo masaż dwoma niezależnymi rolkami odprowadza nadmiar płynów do głównych splotów limfatycznych. Efektem zabiegów przy użyciu ICOONE® jest stymulacja unaczynienia, uaktywnienie układu limfatycznego i układu krążenia, pobudzenie wymiany międzykomórkowej, rozbicie tkanki tłuszczowej oraz przywrócenie prawidłowego metabolizmu i wymodelowanie sylwetki.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Zabieg ICOONE przeprowadzany jest w specjalnym, elastycznym kostiumie. Przy zastosowaniu unikalnych głowic wykonywany jest kompleksowy program pielęgnacyjny. Składa się on z dwóch etapów: 1. drenaż – zabieg podstawowy, drenujący służący ogólnej poprawie stanu skóry oraz 2. fokus, czyli zabieg docelowy służący rozwiązaniu indywidualnego problemu, na przykład: modelowanie pośladków, ujędrnianie skóry kolan, dekoltu lub biustu, wyszczuplanie ud. Liczba zabiegów zależy od oczekiwań i potrzeb pacjenta. Jedną sesję można wykonać w ramach relaksującego, regenerującego ciało masażu. W przypadku zabiegów funkcjonalnych ICOONE należy przeprowadzić serię od 5 do 10 procedur (w zależności od obszaru ciała i stopnia zaawansowania niedoskonałości). Ilość i częstotliwość zabiegów ICOONE® ustali fizjoterapeuta podczas indywidualnej konsultacji z Pacjentem w zależności od oceny stanu skóry danej osoby, wskazania obszaru zabiegowego oraz określenia pożądanych rezultatów terapii. Licząc na jak najlepsze efekty, oprócz doboru właściwego programu należy pamiętać o systematyczności i współpracy z fizjoterapeutą wykonującym zabieg.

Bardzo istotnym elementem terapii ICOONE® jest picie minimum 1,5 litra płynów dziennie. Może to być niegazowana woda lub herbaty ziołowe. Należy pamiętać, że czarna herbata, kawa oraz słodzone napoje nie wchodzą w skład dziennego zapotrzebowania na płyny. Zwiększone przyjmowanie płynów wpływa na usuwanie z organizmu produktów przemiany materii, złogów tłuszczowych, toksyn oraz może pomóc na zmniejszenie apetytu.

Choroby nowotworowe, 1 trymestr ciąży, okres karmienia piersią, łuszczyca w fazie zapalnej w miejscu zabiegu, nowotworowe i przednowotworowe zmiany na skórze, przerwanie ciągłości skóry w miejscu wykonywania zabiegu, stany zapalne skóry.

Zabieg nie powinien powodować odczuć bólowych, jednak w przypadku dużego cellulitu lub znacznego napięcia mięśniowego Pacjent odczuwa lekki dyskomfort

Ujędrnienie oraz zagęszczenie skóry; likwidacja obrzęków limfatycznych a co za tym idzie zmniejszenie obwodów; ogólna poprawa samopoczucia; zmniejszenie napięcia mięśniowego; redukcja cellulitu

Dla najlepszego efektu należy wykonać serię 10 zabiegów, a dla podtrzymania efektu zaleca się wykonywanie zabiegów przypominających

Drobne siniaki i popękane naczynka

po serii zabiegów, zależy od wskazania

Tak, terapia ICOONE Laser to seria zabiegów.

Opinie

* * * * *
Najwyższa jakość i bezpieczeństwo, wspaniali ludzie, lekarze pełni zaangażowania i pasji. Moi wszyscy znajomi oraz klienci, którzy byli w klinice Ambroziak są bardzo zadowoleni i to oni mi ją polecili. Nie tylko leczą ale dbają tez o profilaktykę zdrowia i to w znacznie szerszym ujęciu niż tylko estetycznym.
Holistic Personal Trainer

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Venus Legacy ciało

Venus Legacy ciało

Venus Legacy to najlepszy sposób na walkę z utratą jędrności skóry, upartym tłuszczykiem i cellulitem.
Scizer

Scizer

Scizer stworzony został do zwalczania miejscowych nadmiarów tkanki tłuszczowej i najbardziej uporczywego cellulitu.
Storz Medical sylwetka
Małgorzata Filipek - Opiekun Klientów VIP, Specjalista ds. Social Media

Storz Medical sylwetka

Storz Medical to szwajcarska i pionierska marka, która jest jednym z najnowocześniejszych urządzeń medycznych Hi-Tech emitujących falę akustyczną. Urządzenie wykorzystywane ...
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy