Intraceuticals Rejuvenate

Odmłodzenie i wygładzenie
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Intraceuticals swoją misją uczynił pomoc w uzyskaniu zdrowej i pięknej skóry bez robienia jej krzywdy. Odrzucił tradycyjne nawilżacze i na nowo zdefiniował nawadnianie skóry, na zawsze zmieniając jej wygląd i dobre samopoczucie. Teraz wprowadza Wzmacniacze dla udoskonalenia pielęgnacji skóry i uzyskania skoncentrowanych rezultatów na nowym, wyższym poziomie.

Intraceuticals stworzył 3-etapowe warstwy hialuronowe:

Ożywienie (ponowne nawodnienie),
Uzupełnienie (utrzymanie nawodnienia) i,
Ochrona (ochrona nawodnienia, ponieważ dopóki skóra nie zostanie ponownie nawodniona – większość pielęgnujących składników aktywnych pozostanie na jej powierzchni).

Wzmocnione zabiegi Rejuvenate to równoczesne nawadnianie oraz dostarczenie skórze najbardziej zaawansowanych składników w sposób, który działa i nasila się z upływem czasu, by dać widoczne i odczuwalne rezultaty.

Rejuvenate to zabieg odmładzający, regenerujący, wypełnia on zmarszczki oraz poprawia jędrność i gęstość skóry. Zabieg przeznaczony jest dla każdego typu skóry, nawet młodej w celu ochrony, rewitalizacji oraz regeneracji. Szczególnie polecany dla osób borykających się z problemem poszarzałej, zmęczonej, poluźnionej skóry. Cera po zabiegu jest promienna, odżywiona, silnie nawilżona, a zmarszczki są mniej widoczne. Efekt widoczny jest po pierwszym zabiegu.

Dlaczego warto?

Dbanie o skórę to dzisiaj poważna codzienna inwestycja w jej zdrowie i wygląd. Wymaga tego wzrost zanieczyszczeń i ilości wolnych rodników oraz intensywność światła czerwonego i niebieskiego ze smartfonów. Młodość wymaga profilaktyki, dojrzałość naprawy. Dzisiaj pielęgnacja skóry to dobór zabiegów do jej kondycji oraz problemów. Potrzebne są rozwiązania dla odwodnienia, linii i zmarszczek, cieni i obrzęków pod oczami, poluźnienia i wiotkości oraz innych niedoskonałości. Intraceuticals posiada produkty do każdego problemu skóry: 

Wzmacniacz z Witaminą A - rozjaśnienie i oczyszczenie; poprawia wygląd ujść gruczołów łojowych i niedoskonałości skóry, zmniejsza widoczność zmarszczek oraz pomaga odmłodzić wygląd skóry zniszczone słońcem. 

Wzmacniacz z Witaminą C+3- wzmocnieni i rozjaśnienie; pomaga wzmocnić, wygładzić i chronić skórę synergistycznymi formami witaminy C; wyrównuję pigmentację i uszkodzenia słoneczne. 

Wzmacniacz z Kolagenem- Odbudowa i zagęszczenie; pobudza odnowę skóry i daję efekt liftingu.

Wzmacniacz z Przeciwutleniaczami - rewitalizacja i detoks; rewitalizuje szarą, zmęczoną skórę; pomaga likwidować cienie i obrzęki pod oczami; poprawia mikrokrążenie, wzmacnia naczynka i łagodzi zaczerwienienia. Dodatkowo, może być wykonywany u kobiet w ciąży. 

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Twarz, szyja, dekolt

Cena

od 550 zł

Rozwiązany problem

Skóra odwodniona, z pierwszymi oznakami starzenia

Jak często powtarzać

1 x w tygodniu

Czas trwania zabiegu

1h20min

Efekty

Efekty zabiegu Intraceuticals Rejuvenate to: młodszy wygląd, promienność i witalność -głęboko nawodni i odżywi, zrównoważy - zredukuje cienkie linie i zmarszczki -poprawi kontury, zagęści i zwiększy jędrność -widoczny lifting, klarowność, nowa świeżość.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!

Porozmawiajmy

FAQ

Zabieg jest oparty na podawaniu czystego tlenu hiperbarycznego specjalnie opracowanym aplikatorem, co powoduje infuzyjne przenikanie rozpylonego wcześniej serum kosmetycznego. Profesjonalne serum Intraceuticals zawierają cząsteczkę kwasu hialuronowego o malej wadze. Ta niezbędna cecha powoduje lepszą penetrację kwasu w głąb skóry.

Otwarte rany  w okolicy zabiegowej

Zabieg jest bardzo przyjemny

Po zabiegu skóra staje się wyraźnie nawodniona, wygładzona i napięta. Jest to doskonały zabieg przed wielkim wyjściem.

Po serii zabiegów efekt utrzymuje się około miesiąca

Tak

Zaraz po zabiegu

Tak, najlepiej wykonać serię zabiegów

Opinie

* * * * *
Bardzo polecam ten salon, spełnia on wszystkie standardy europejskiego salonu urody, dziękuje za super zabieg wykonany przez panią W czarnych włosach , pozdrawiam .
Barbara Smoleńska

Moc tlenu hiperbarycznego używanego w medycynie, znalazła równiez swoje zastosowanie w kosmetologii. Dzięki niemu kwas hialuronowy wnika jeszcze głębiej, a skóra staje się nawilżona i zregenerowana jak nigdy wcześniej.

Malwina Kroc

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Kwas Hialuronowy - zmarszczki

Kwas Hialuronowy - zmarszczki

Gdy zmarszczki są utrwalone i tworzą na skórze głębokie bruzdy, można pokusić się o ich zlikwidowanie preparatem wypełniającym. Za pomocą ...
Nici Liftingujące PDO

Nici Liftingujące PDO

Zabieg nićmi PDO to doskonałe rozwiązanie na wygładzenie drobnych zmarszczek w obrębie twarzy i ciala oraz przywrócenie skórze elastyczności.
Nithya - mezoterapia kolagenowa

Nithya - mezoterapia kolagenowa

Kolagen to jeden z głównych budulców naszej skóry. Głównym zadaniem kolagenu jest utrzymywanie jej właściwej struktury oraz sprężystości. Niestety wraz ...
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy