Kwas Hialuronowy - zmarszczki

Jędrna i zdrowa skóra
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Upływ czasu niestety najbardziej odznacza się na naszej twarzy za sprawą zmarszczek. Niektórych procesów nie da się zatrzymać, co nie oznacza jednak, że nie mamy na nie wpływu. Kwas hialuronowy stosowany na twarzy to doskonałe remedium na pozbycie się oznak starzenia.

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym to zabieg bardzo popularny wśród klientów naszej kliniki. Substancja ta jest w dużej mierze obecna w ludzkiej skórze, jak również w tkankach, stawach, czy chrząstkach. To właśnie kwas hialuronowy sprawia, że nasza cera jest jędrna, elastyczna i nawilżona. Z wiekiem jednak jego ilość w ciele drastycznie maleje. Na szczęście istnieje możliwość, aby dostarczyć go od zewnątrz, na przykład w postaci zabiegów na twarz. W ten sposób osiągniemy rezultaty, które pokochamy zarówno my, jak i nasza skóra. Przede wszystkim wypełnimy niechciane zmarszczki, wymodelujemy kontur twarzy i co najważniejsze – pobudzimy nasze komórki do regeneracji. Zabieg wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym daje nam szeroki wachlarz możliwości. Od tej pory w szybki i mało inwazyjny sposób pozbędziemy się nawet tych bardziej zaawansowanych oznak starzenia. To co przemawia za tym zabiegiem, to również jego całkowicie bezpieczna forma. Do jego przeprowadzenia używa się syntetycznego kwasu hialuronowego, który jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i organizmu, a także nie wywołuje żadnych alergii. Zaledwie 20-minutowy zabieg dzieli nas od uzyskania pięknie nawilżonej oraz promiennej cery.

Dlaczego warto?

Jeżeli chcielibyśmy, aby nasza skóra wyglądała na zdrową i nawilżoną, to kwas hialuronowy na twarz jest idealną odpowiedzią na nasze potrzeby. Do tego jest to substancja, która w odpowiedni sposób wpisze się w potrzeby każdego rodzaju skóry. Z zabiegu skorzystać mogą zarówno osoby młodsze, które zauważają już u siebie pierwsze oznaki starzenia i drobne zmarszczki. Które chciałyby poprawić elastyczność skóry oraz sprawić, żeby stała się bardziej nawilżona i promienna. Z drugiej strony jest to również zabieg dedykowany osobom borykającymi się z głębszymi zmarszczkami. Substancja kwasu hialuronowego również poradzi sobie z bardziej zaawansowanymi problemami.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Twarz

Cena

od 1700 zł

Rozwiązany problem

zmarszczki

Jak często powtarzać

ok. 1 - 1.5 roku

Czas trwania zabiegu

około 20 min

Efekty

Wypoczęty, odświeżony, młodszy i promienny wygląd to efekty, których możemy spodziewać się po zabiegu. Pożegnamy również problem zmarszczek pojawiających się w obrębie twarzy. Kwas hialuronowy wypełni lwią zmarszczkę oraz zmarszczkę palacza, bruzdy nosowo-wagowe czy brodę.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Zabieg kwasem hialuronowym przeprowadzany jest przez wykwalifikowanych specjalistów Kliniki Ambroziak. Po konsultacji i wyjaśnieniu szczegółów lekarz może przejść do wykonywania kuracji. Dobierze on odpowiednią ilość oraz stężenie kwasu hialuronowego do efektów, które chcemy uzyskać. Następnie będzie wprowadzał substancję w wybrane miejsca na naszej twarzy, aby wypełnić i zlikwidować zmarszczki. Taka procedura zajmuje maksymalnie pół godziny, a po jej wykonaniu możemy od razu wrócić do codziennych zajęć.

Specjaliści zalecają pić dużą ilość wody, aby wzmocnić efekt zabiegu. Należy również w odpowiedni sposób zadbać o skórę poddaną zabiegowi oraz nie narażać jej na działanie groźnych czynników. Oznacza to, że zalecana jest rezygnacja z sauny, solarium oraz basenów przez okres co najmniej dwóch tygodni. Nie można także wystawiać skóry na bezpośrednie działanie słońca, konieczne jest wówczas użycie kremu z filtrem.

Mimo że zabieg kwasem hialuronowym jest stosunkowo bezpieczny, to istnieją pewne przeciwskazania do jego stosowania. Przede wszystkim będą to choroby nowotworowe, podrażniona skóra lub infekcja w miejscu, które chcemy poddać zabiegowi, a także okres ciąży i karmienia piersią.

Do zabiegu wykorzystuje się bardzo cienkie igły, które dają wrażenie lekkiego ukłucia, nie bólu. Na życzenie pacjenta możemy również zastosować maść znieczulającą, dzięki której jakiekolwiek doznania nie będą w ogóle odczuwalne. Dodatkowo większość preparatów zawiera substancję znieczulającą.

Zastosowanie kwasu hialuronowego w obrębie twarzy pozwoli spłycić i wypełnić zarówno głębsze zmarszczki i bruzdy na twarzy, jak i pozbyć się tych mniejszych. Po zabiegu skóra stanie się zdecydowanie bardziej nawilżona, wyrównana, a my wyraźnie odmłodniejemy.

Specjalista indywidualnie dobiera ilość preparatu do efektów, które chcemy uzyskać. Pozwoli to na osiągnięcie bezpiecznych, widocznych, ale przede wszystkim naturalnych efektów.

W miejscu nakłuwania igłą może pojawić się obrzęk, zaczerwienienie, czasami również świąd. Są to jednak naturalne reakcje skóry, które mijają z upływem maksymalnie kilku dni.

Pierwsze efekty będą widoczne tuż po zabiegu. Od dnia jego wykonania musi jednak minąć co najmniej 14 dni, aby mówić już o efekcie końcowym. Dlatego tak ważne jest, aby w tym czasie regularnie spożywać sporą ilość wody, a także stosować się do wszelkich zaleceń pozabiegowych.

Efekty zabiegu utrzymują się przez około rok, a w niektórych przypadkach dłużej. To od naszego organizmu i trybu życia zależy, jak szybko podany kwas hialuronowy ulegnie wchłonięciu. Specjaliści zalecają jednak powtórzenie zabiegu po około roku dla utrzymania efektów.

Opinie

* * * * *
Byłam wiele razy, zarówno na Sikorskiego, w Szpitalu jak i na Kosiarzy. Specjaliści z pierwszej ligi!
Julia Markowska

Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w naszym organizmie, która stanowi wypełniacz międzytkankowy i odpowiada za objętość i sprężystość skóry. Dlatego gdy zaczyna jej brakować, skóra traci napięcie. Wtedy idealnym rozwiązaniem będzie podanie preparatu z kwasem hialuronowym.

Katarzyna Żórawicz

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Przeszczep tkanki tłuszczowej
Joanna Ambroziak, Współwłaścicielka i Prezes Zarządu Kliniki Ambroziak

Przeszczep tkanki tłuszczowej

Od wielu lat nasi specjaliści wykonują różne zabiegi z wykorzystaniem tkanki tłuszczowej, zarówno do zabiegów estetycznych jak i medycznych. Ogromne ...
Peeling Fenolowy
Agnieszka Motyl - Pracownik Call Center

Peeling Fenolowy

Szukasz najlepszych pomysłów na poprawę wyglądu twarzy i redukcję nawet głębokich zmarszczek? Jednym z najskuteczniejszych narzędzi w rękach doświadczonego dermatologa ...
Laser Frakcyjny CO2
Wiktoria Stasiak - Zespół Przeszczepowy

Laser Frakcyjny CO2

Jeżeli chcielibyśmy raz na zawsze pożegnać problem rozstępów, blizn i przebarwień, to laser frakcyjny CO2 będzie idealną odpowiedzią na nasze ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy