Kwas Hialuronowy - zmarszczki

Jędrna i zdrowa skóra
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Gdy zmarszczki są utrwalone i tworzą na skórze głębokie bruzdy, można pokusić się o ich zlikwidowanie preparatem wypełniającym. Za pomocą kwasu hialuronowego można w prosty i szybki sposób cofnąć czas.

Kwas hialuronowy jest substancją bardzo często wykorzystywaną w medycynie estetycznej. Pozbywanie się zmarszczek za jego pomocą wygląda naturalnie, jest szybkie i proste. Dodatkowo, kwas hialuronowy wykorzystywany do wygładzania zmarszczek jest preparatem syntetycznym, co znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia objawów alergii. Zapewnia nam dużą wygodę, gdyż nie wymaga wcześniejszej próby uczuleniowej.

Dlaczego warto?

Preparaty zawierające kwas hialuronowy wstrzyknięte do skóry właściwej skutecznie uzupełniają jego niedobór, nawilżają skórę, wypełniają zmarszczki, nadają objętość, modelują usta, poprawiają kontur twarzy, pobudzają naturalne procesy regeneracyjne skóry, dzięki czemu nawet po wchłonięciu preparatu skóra wygląda lepiej niż przed zabiegiem.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Twarz

Cena

od 1600 zł

Rozwiązany problem

zmarszczki

Jak często powtarzać

ok. 1 - 1.5 roku

Czas trwania zabiegu

około 20 min

Efekty

Efekt wygładzenia zmarszczek jest natychmiastowy - podniesione kąciki ust, wypłycone bruzdy nosowo wargowe, wypełnienie zasinienia pod oczami. Zabieg ten nadaje twarzy młodszy i bardziej wypoczęty wygląd.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Preparaty do wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym mają postać krystalicznego, bardzo plastycznego i elastycznego żelu, który po wprowadzeniu do skóry wypełnia zmarszczkę, dając bardzo naturalne efekty. Podawane są bardzo cienkimi igłami co zmniejsza doznania bólowe. Po wstrzyknięciu żelu w linię zmarszczki lub w usta preparat wiąże wodę i powiększa objętość danej okolicy wygładzający zmarszczki. Zabieg trwa zazwyczaj do 30 minut. Rezultat można obejrzeć natychmiast w lusterku. Zabiegi nie powodują wyłączenia pacjenta z codziennego życia.

Po leczeniu przez dwa tygodnie unikać silnego nasłonecznienia (solarium) i nagrzewania (sauna); należy pić dużo wody, aby utrzymać efekty zabiegu.

Ciąża, karmienie piersią, choroby o podłożu autoimmunologicznym, skłonność do powstawania blizn przerostowych, stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik), nadwrażliwość na kwas hialuronowy, choroby nowotworowe

Podczas zabiegu wykorzystywane są bardzo cienkie igły, dzięki czemu odczucia bólowe są bardzo małe.

Opinie

* * * * *
Byłam wiele razy, zarówno na Sikorskiego, w Szpitalu jak i na Kosiarzy. Specjaliści z pierwszej ligi!
Julia Markowska

Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w naszym organizmie, która stanowi wypełniacz międzytkankowy i odpowiada za objętość i sprężystość skóry. Dlatego gdy zaczyna jej brakować, skóra traci napięcie. Wtedy idealnym rozwiązaniem będzie podanie preparatu z kwasem hialuronowym.

Katarzyna Żórawicz

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

ADIVIVE
Joanna Ambroziak, Współwłaścicielka i Prezes Zarządu Kliniki Ambroziak

ADIVIVE

Od wielu lat nasi specjaliści wykonują różne zabiegi z wykorzystaniem tkanki tłuszczowej, zarówno do zabiegów estetycznych jak i medycznych. Ogromne ...
Peeling Fenolowy
Agnieszka Motyl - Pracownik Call Center

Peeling Fenolowy

Podstawowym wskazaniem głębokich peelingów fenolowych jest leczenie nasilonych zmarszczek twarzy, zabiegi te wykonuje się same lub łączy się je z ...
Laser Frakcyjny CO2
Wiktoria Stasiak - Zespół Przeszczepowy

Laser Frakcyjny CO2

Jeżeli chcielibyśmy raz na zawsze pożegnać problem rozstępów, blizn i przebarwień, to laser frakcyjny CO2 będzie idealną odpowiedzią na nasze ...
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy