Labioplastyka

Kształt intymności
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Przerost warg sromowych to problem, który może być wrodzony lub pojawić się dopiero po okresie dojrzewania, w następstwie urazów, nawracających infekcji intymnych lub porodów siłami natury. Jest to stan utrudniający codzienne funkcjonowanie. Dolegliwości bólowe, otarcia i podrażnienia warg sromowych występują na skutek aktywności fizycznej czy współżycia, a ich uciążliwą konsekwencją bywają przewlekłe infekcje intymne. Dyskomfort związany z przerostem warg sromowych jest cechą subiektywną i nie ma typowych norm rozmiarów lub kształtów warg sromowych, przy których pojawiają się dolegliwości. Zabiegiem dedykowanym dla pacjentek borykających się z tym problemem jest właśnie plastyka warg sromowych.

Labioplastyka to zabieg chirurgiczny polegający na redukcji nadmiaru tkanki lub zmianie kształtu warg sromowych. Może dotyczyć obu warg sromowych lub jednej w przypadku ich znacznej asymetrii. Z racji częściej występującego przerostu warg sromowych mniejszych, zabieg ten najczęściej wykonywany jest w tym obszarze. Rzadziej wykonuje się plastykę warg sromowych większych.

 

Dlaczego warto?

Zabieg labioplastyki to krótki zabieg, w znieczuleniu miejscowym, który trwale poprawi estetykę miejsc intymnych oraz komfort życia pacjentek.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

okolice intymne

Efekty

Ostateczne efekty zabiegu można ocenić po całkowitym wygojeniu okolicy operacyjnej, czyli po około 7-14 dni.Efekty są trwałe i przywracają pacjentkom zdrowie intymne oraz poprawiają jakość życia seksualnego.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!

Porozmawiajmy

Opinie

* * * * *
Polecam w 100% klinikę- wspaniali specjaliści, którzy potrafią dopasować odpowiednie leczenie.Klinika robi niesamowite wrażenie. Polecam w szczególności dr Agnieszkę Czarnecką- Świerkot- która pomogła mi z moim problemem - to wspaniały, ciepły lekarz:) Polecam wszystkim znajomym.
Anna Beck

Estetyka miejsc intymnych jest niezwykle istotna dla udanego życia seksualnego, a zabieg labioplastyki pozwala na jej przywrócenie.

Katarzyna Opuchlik

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Emsella - silne mięśnie dna miednicy w 3 tygodnie

Emsella - silne mięśnie dna miednicy w 3 tygodnie

Wokół osłabionych mięśni dna miednicy i związanego z tym problemu nietrzymania moczu narosło wiele mitów. Dwa najbardziej szkodliwe są takie, ...
Operacja obniżania narządów miednicy z użyciem materiału protezującego

Operacja obniżania narządów miednicy z użyciem materiału protezującego

Do najczęstszych przyczyn wypadania narządów rodnych należą: ciąża oraz poród, które prowadzą do osłabienia pochwy i jej podparcia; starzenie się ...
Powiększenie punktu G

Powiększenie punktu G

W przedniej ściance pochwy znajduje się zgrubienie. U niektórych kobiet jest ono bardzo wrażliwe, mocno unerwione, co powoduje u nich ...
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy