Labioplastyka

Kształt intymności
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Labioplastyka to zabieg skierowany do kobiet, które borykają się z przerostem warg sromowych. Choć problem ten dotyka stosunkowo sporej ilości pań, to kwestia ta wciąż pozostaje bardzo wstydliwa.

Przyczyn przerostu warg sromowych może być stosunkowo dużo. Począwszy od uwarunkowań genetycznych, po wahania hormonalne w naszym organizmie, które zachodzą głównie w okresie dojrzewania lub po porodzie. Co równie istotne problem ten może pojawić się także na skutek starzenia się organizmu, jak również za sprawą noszenia ciasnej odzieży, która mocno uciska okolice intymne. Jak sami widzimy, powody pojawienia się tej przypadłości mogą mieć naprawdę różne podłoże, jednak skuteczne rozwiązanie jest tylko jedno. To właśnie labioplastyka, czyli operacja plastyczna warg sromowych, pozwoli nam zażegnać ten problem raz na zawsze.

Dlaczego tak ważne jest, aby zadbać o tę intymną sferę naszego ciała? Każdy, kto zmaga się z tym problemem, z pewnością wie, jak uciążliwa potrafi być ta przypadłość. Jeżeli przerost jest spory, to z pewnością przez większość dnia chodzimy poirytowane. Nawet proste czynności, jak siedzenie, jazda na rowerze, spacer, czy noszenie przylegającej bielizny lub ubrań mogą wywoływać ból. Nieprzyjemny i bolesny może być także sam stosunek seksualny. Osobom borykającym się z przerostem warg sromowych często towarzyszy lęk przed zbliżeniami oraz pokazywaniem się nago. Zabieg labioplastyki może jednak w stu procentach wyeliminować wszystkie wymienione problemy.

Dlaczego warto?

Jeżeli zależy Ci na poprawie komfortu życia, chcesz w końcu poczuć się swobodnie i nie musieć zmagać się z bólem okolic intymnych, który towarzyszy ci przy niektórych czynnościach, wówczas labioplastyka będzie odpowiedzią na Twoje problemy. To zabieg, który w krótkim czasie pozwoli Ci uporać się z meczącymi dolegliwościami, jak również dyskomfortem zarówno psychicznym, jak i fizycznym.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

okolice intymne

Cena

od 8000 zł

Rozwiązany problem

Przerost warg sromowych

Jak często powtarzać

Zabieg jest jednorazowy

Czas trwania zabiegu

Do 120 minut

Efekty

Po pełnym zagojeniu się okolic intymnych wargi sromowe są wyraźnie mniejsze, symetryczne o naturalnym wyglądzie. Możemy spodziewać się, że ból i dyskomfort ustąpią raz na zawsze, a my poczujemy się w pełni swobodnie.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym i trwa maksymalnie dwie godziny. Są różne metody korekty warg sromowych, od chirurgicznej do laserowej. Metodę indywidualnie dobiera lekarz w zależności od rodzaju i nasilenia problemu.

Aż do całkowitego wygojenia należy unikać aktywności fizycznej, solarium, basenów oraz saun. Należy również zrezygnować ze współżycia do 6 tygodni po zabiegu. Bielizna, jaką nosimy w okresie rekonwalescencji, powinna być luźna i wykonana z naturalnych materiałów.

Do zabiegu nie mogą przystąpić panie, które borykają się z aktywną infekcją intymną. Przeciwwskazaniem do labioplastyki jest również ciąża oraz okres karmienia piersią. Z zabiegu zrezygnować muszą także osoby zmagające się z chorobami wątroby, nerek, zaburzeniami krzepnięcia krwi, nowotworami czy epilepsją.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, dlatego nie wywołuje bólu ani nieprzyjemnych doznań. Okres rekonwalescencji może powodować ból ze względu na gojenie się rany. W takich przypadkach lekarz dobierze odpowiednie leki przeciwbólowe.

Wargi sromowe staną się zdecydowanie mniejsze, symetryczne, nie będą już wywoływać dyskomfortu i bólu.

Efekt jest trwały.

Zdarzają się sytuacje, kiedy po zabiegu pojawia się krwiak, infekcja, rana ciężko się goi, możemy odczuwać bol, dyskomfort lub obrzęk. Lekarze jednak podkreślają, że powikłania w większości przypadków są wynikiem nieprzestrzegania zaleceń po zabiegu.

Pełnymi efektami labioplastyki, czyli polepszeniem się komfortu życia, będziemy mogły cieszyć się po całkowitym wygojeniu. Ma to miejsce po około 4–6 tygodniach od wykonania zabiegu.

Nie, zabieg jest jednorazowy.

Opinie

* * * * *
Polecam w 100% klinikę- wspaniali specjaliści, którzy potrafią dopasować odpowiednie leczenie.Klinika robi niesamowite wrażenie. Polecam w szczególności dr Agnieszkę Czarnecką- Świerkot- która pomogła mi z moim problemem - to wspaniały, ciepły lekarz:) Polecam wszystkim znajomym.
Anna Beck

Estetyka miejsc intymnych jest niezwykle istotna dla udanego życia seksualnego, a zabieg labioplastyki pozwala na jej przywrócenie.

Katarzyna Opuchlik

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Emsella - silne mięśnie dna miednicy w 3 tygodnie

Emsella - silne mięśnie dna miednicy w 3 tygodnie

Wokół osłabionych mięśni dna miednicy i związanego z tym problemu nietrzymania moczu narosło wiele mitów. Dwa najbardziej szkodliwe są takie, ...
Operacja obniżania narządów miednicy z użyciem materiału protezującego

Operacja obniżania narządów miednicy z użyciem materiału protezującego

Do najczęstszych przyczyn wypadania narządów rodnych należą: ciąża oraz poród, które prowadzą do osłabienia pochwy i jej podparcia; starzenie się ...
Powiększenie punktu G

Powiększenie punktu G

W przedniej ściance pochwy znajduje się zgrubienie. U niektórych kobiet jest ono bardzo wrażliwe, mocno unerwione, co powoduje u nich ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy