Laser Cutera Enlighten III

Piękno w pikosekundę
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Niechciane tatuaże, mała witalność skóry, zmiany barwnikowe oraz blizny - wszystkie te problemy potrafią być bardzo uciążliwe i każdy kto je ma, chce się ich jak najszybciej pozbyć. Laser Cutera Enlighten III przeznaczony jest do radzenia sobie z nimi wszystkimi w prosty sposób.

Unikalność zabiegu laserem Cutera Enlighten III polega na ultrakrótkich (pikosekundowych) impulsach światła laserowego w głąb skóry. Dzięki temu zjawisku, w trakcie leczenia tatuaży, przebarwień lub zmian pigmentowych działamy wyłącznie na barwnik, bez uszkodzenia skóry otaczającej. Dlatego laser ten nie pozostawia blizn pozabiegowych, a czas rekonwalescencji jest wyjątkowo krótki.

Dlaczego warto?

Dzięki najszerszemu zakresowi parametrów leczenia, Enlighten jest bezpieczną dla wszystkich typów skóry pikosekundową platformą najwyższej jakości. Laser posiada również końcówkę frakcyjną, co zwiększa głębokość działania a tym samym polepsza efekty zabiegu. Tajemnica lasera Cutera Enlighten IIII to długość fali laserowej. Poprzez zastosowanie 4 długości fali możemy skutecznie i selektywnie pozbyć się przebarwień, brązowych plam (zmiany pigmentowe), piegów i tatuaży w różnych kolorach. Ciekawą opcją terapeutyczną jest leczenie nawracających przebarwień – wyjątkowo częstego problemu estetycznego. Po zastosowaniu wielokrotnych naświetlań laserem uzyskujemy trwałą poprawę u 80% pacjentów!

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Twarz i ciało

Cena

od 650 zł

Rozwiązany problem

Usuwanie tatuaży, usuwanie przebarwień, odświeżenie i rewitalizacja skóry, usuwanie blizn, odbudowa skóry

Jak często powtarzać

W zależności od zastosowania, zgodnie ze schematem terapii.

Czas trwania zabiegu

W zależności od obszaru zabiegowego

Efekty

Nawracające przebarwienia wymagają cierpliwości od pacjenta i lekarza. Pierwsze widoczne efekty terapii obserwuje się dopiero po 3-4 zabiegu. Po uzyskaniu zadowalających rezultatów należy obowiązkowo stosować filtr przeciwsłoneczny i preparaty z hydrochinonem. U takich pacjentów, w 80%, uzyskujemy trwałe usunięcie przebarwienia. Zmiany pigmentowe, piegi ciemnieją w ciągu kilku godzin po zabiegu. Należy być przygotowanym, że mogą nabrać koloru gorzkiej czekolady. Od następnego dnia rozpoczyna się proces łagodnego złuszczania i trwa około 2 tygodni. Od razu po zabiegu laserem można nakładać makijaż i maskować przebarwione miejsca. Laserowe usuwanie tatuażu jest bardzo skuteczne przy większości typów tatuażu. Tatuaż może zostać całkowicie usunięty podczas zabiegów laserowych, ale wymaga to wielu sesji. Po każdym zabiegu obserwuje się ok. 50% rozjaśnienie tatuażu, chyba, że znajduje się w bliźnie. Podczas usuwania tatuażu używane są różne urządzenia w zależności od usuwanego koloru, jednak najważniejsze jest doświadczenie osoby wykonującej zabieg.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Zabieg polega na działaniu wiązki lasera pikosekundowego na dany obszar

Stosowanie kremów z filtrem UV o SPF >30 + przez min. 4 tygodnie po zabiegu, stosowanie kremów łagodzących bezpośrednio i przez kilka dni po zabiegu, u pacjentów ze skłonnościami do opryszczki – stosowanie doustnego acyklowiru.

Przeciwwskazaniami do zabiegu laserem Cutera Enlighten 3 są: jakiekolwiek infekcje skóry w miejscu działania lasera; obecność opalenizny oraz opalanie się w przeciągu 2 tygodni przed zabiegiem; przyjmowanie leków fotouczulających; nadwrażliwość na światło

Zabieg może powodować lekki dyskomfort; do usuwania tatuaży wykonuje się odpowiednie znieczulenie 

Rewitalizacja: po serii zabiegów efekt utrzymuje się ok. 6 miesięcy; usuwanie tatuaży - efekt jest trwały; zmiany barwnikowe - efekt w tym wskazaniu zależny jest od ochrony przeciwsłonecznej; łagodne zmiany barwnikowe – zwykle pojedynczy zabieg wystarcza do usunięcia zmiany.

Tatuaże - około 5 - 6 zabiegów. Usunięcie jest trwałe; Przebarwienia – około 3 - 6 zabiegów. Utrzymanie efektu w tym wskazaniu związane jest z koniecznością stałej, skutecznej ochrony przeciwsłonecznej. Łagodne zmiany barwnikowe – zwykle pojedynczy zabieg wystarcza do usunięcia zmiany. Blizny, przebudowa i rewitalizacja skóry – pierwsze rezultaty leczenia widoczne są po kilku tygodniach po zabiegu. Przebudowa jest trwała. Z reguły zaleca się wykonanie serii kilku zabiegów.

Opinie

* * * * *
Jestem pacjentka kliniki Ambroziak od kilku lat. Zawsze panuje miła atmosfera i profesjonalizm u każdego z lekarzy. Dziś kolejna wizyta zaliczona do bardzo miłych i udanych. Polecam każdemu kto tylko chce się poczuć dobrze i pięknie 🤗
Hanna Błaszczak

Laser pico sekundowy Enlighten III działa tak jak każdy laser frakcyjny- stymuluje produkcję kolagenu, leczy blizny potrądzikowe i wiele innych, jednocześnie nie pozostawia żadnych śladów. Dlatego pozwala osiągnąć rewelacyjne rezultaty bez rekonwalescencji.

Marcin Ambroziak

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Alma Harmony XL - Pixel
Adriana Zielska - Onkolog Kliniczny

Alma Harmony XL - Pixel

Zabieg laserem Pixel™ rekomendowany jest dla osób chcących odświeżyć skórę i pozbyć się drobnych niedoskonałości takich jak niewielkie blizny, drobne ...
Laser picosekudowy - Discovery Pico

Laser picosekudowy - Discovery Pico

Najnowocześniejszy na rynku laser, który gwarantuje najszybsze efekty? To właśnie Discovery Pico! Jeżeli chcielibyśmy pozbyć się niechcianego tatuażu lub niezbyt ...
Laser Frakcyjny CO2
Wiktoria Stasiak - Zespół Przeszczepowy

Laser Frakcyjny CO2

Jeżeli chcielibyśmy raz na zawsze pożegnać problem rozstępów, blizn i przebarwień, to laser frakcyjny CO2 będzie idealną odpowiedzią na nasze ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy