Laser Cutera Excel V - usuwanie naczynek

Stop zaczerwienieniom
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Popękane naczynka to problem większości dorosłych osób. Najczęściej pojawiają się one na policzkach, w okolicy nosa, lub na brodzie. Laser Cutera Excel V to innowacyjny laser naczyniowy, dzięki któremu można osiągnąć zdumiewające rezultaty.

Cutera Excel V to najlepszy w swojej klasie laser naczyniowy stawiający bezpieczeństwo i komfort na pierwszym miejscu. Zastosowanie podwójnej długości fali lasera umożliwia terapię szerokiej gamy schorzeń od powierzchownych uszkodzeń naczyń aż po głębokie blizny. Excel V ma możliwość dostosowania parametrów zabiegowych do indywidualnych potrzeb pacjenta, co pozwala na skuteczne i precyzyjne leczenie wszystkich zmian naczyniowych i przebarwień skóry.

Dlaczego warto?

Laser Cutera Excel V jest absolutnie najlepszym wyborem dla każdego, kto zmaga się ze skórą naczynkową. Możliwość spersonalizowanej terapii, dostosowanej do bardzo różnych potrzeb pacjentów, bezpieczeństwo, komfort i skuteczność, sprawiają, iż Laser Cutera Excel V to lider w swojej branży a każdy pacjent jest bardzo zadowolony z efektów terapii.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Twarz, szyja, dekolt

Cena

od 800 zł

Rozwiązany problem

Popękane naczynka, rumień

Jak często powtarzać

W zależności od ilości zmian kuracja może wymagać powtarzania zabiegu w odstępach miesięcznych.

Czas trwania zabiegu

20-40 min.

Efekty

Efekty zabiegu laserem Cutera Excel V widoczne są już po pierwszym zabiegu. W zależności od rozległości zmian oraz obszaru ciała może być konieczne wykonanie serii zabiegów. Najczęściej terapia obejmuje kilka naświetlań w odstępach miesięcznych.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!

Porozmawiajmy

FAQ

Zabieg laserem naczyniowym Cutera Excel V polega na strzałach wiązki laserowej w miejscach gdzie widać popękane naczynka lub obszarach objętych rumieniem czy malformacją naczyniową.

Po zabiegu należy bezwzględnie unikać ekspozycji słonecznej co najmniej przez 4 tygodnie. Jeżeli wystąpi obrzęk, należy stosować chłodne okłady, przez kilka dni aż do jego ustąpienia

Aktywna opryszczka; stan zapalny obszaru zabiegowego, ciąża, świeża opalenizna

Laser Excel V wykorzystuje innowacyjną technologię chłodzenia dla zapewnienia maksymalnego komfortu pacjentowi podczas wykonywania zabiegu. Dolegliwości bólowe są zmienne i zależą od wrażliwości pacjenta i okolicy ciała na którą działa fala lasera.

Popękane naczynka znikają, a rumień z każdym zabiegiem staje się mniej widoczny.

W przypadku zamykania naczyń efekt jest trwały, natomiast jeśli Pacjent ma predyspozycje do pękających naczynek, mogą pojawić się nowe zmiany.

Po zabiegu może wystąpić opuchlizna, szczególnie jeśli zabiegowi został poddany większy obszar.

po ok 3 tyg

Przy problemie pojedynczych popękanych naczynek zabieg należy powtórzyć jeśli pojawia się nowe zmiany; w przypadku rumienia lub malformacji naczyniowych należy wykonać serię zabiegów.

Opinie

* * * * *
7 miesięcy temu Najlepsza klinika jaką spotkałam! Lekarze,personel bardzo sympatyczni,uśmiechnięci widać, że zależy im by pomóc pacjentowi! Od 27lat zmagałam się z ciężka malformacją naczyniową, która utrudniała mi życie, trafiłam do Kliniki Ambroziak i Pan Doktor Różalski zajął się mną z profesjonalnym podejściem i usunął tą malformacje szok... bez operacji,wycinania tylko laser. A niestety lekarze mi nie dawali szansy na usunięcie tego. Jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna. Będę polecać każdemu ❤❤
Weronika Stryjek

Mówi się, że większość Polek na cerę naczynkową. Jest w tym sporo prawdy. Klimat, w którym żyjemy sprzyja rozszerzaniu się naczyń krwionośnych. W dodatku Polki mają jasną skórę, więc takie naczynka są u nich widoczne.

Marcin Ambroziak

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Alma Harmony XL - DyeVL

Alma Harmony XL - DyeVL

Każda komórka ciała człowieka jest genetycznie zaprogramowana do samoistnego starzenia się. W przypadku skóry, procesy te mogą ulec przyspieszeniu wskutek ...
Laser Frakcyjny CO2

Laser Frakcyjny CO2

Laser CO2 to niezwykle skuteczna metoda redukcji blizn, rozstępów, drobnych zmarszczek i odmładzania skóry. Poprzez mikro nakłucia, stymuluje skórę do ...
Laser Fraxel Dual

Laser Fraxel Dual

Fraxel® jest marką rozpoznawalną na całym świecie. Działanie tego lasera polega na wytworzeniu tysięcy mikrouszkodzeń (niewidzialnych gołym okiem), co prowokuje ...
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy