Laser Mona Lisa touch - nieinwazyjna ginekologia estetyczna

Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Rezerwuję

Mona Lisa Touch™ to innowacyjny laser stworzony z myślą o pięknie i komforcie intymnym kobiety. Zabieg służy do regeneracji i odmłodzenia miejsc intymnych.

Laser Mona Lisa Touch™ nie tylko zwiększa elastyczność pochwy, nawilża i naciąga jej ścianki ale również zapobiega wysiłkowemu nietrzymaniu moczu. Problem ten wynika m.in. z osłabienia mięśni dna miednicy, rozciągnięcia pochwy, w wyniku którego dochodzi do zmiany kąta nachylenia cewki. Dzięki terapii laserowej, w wyniku której ulega wzmocnieniu przednia ściana pochwy, dolegliwości ustępują.

Dlaczego warto?

Terapia w znaczący sposób wpływa na podniesienie komfortu życia pacjentek, a wyróżniają ją przede wszystkim bezpieczeństwo, brak inwazyjności oraz okresu rekonwalescencji. Zabieg laserem Mona Lisa Touch jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet które szukają procedury mniej inwazyjnej w porównaniu do zabiegów chirurgicznych lub farmaceutycznych. Zadowolenie kobiety z estetyki intymnej kształtuje równowagę i pewność siebie we wszystkich sferach życia.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Kobiece strefy intymne

Cena

1600 zł pierwszy zabieg, 1200 zł drugi zabieg, 1000 zł trzeci zabieg

Jak często powtarzać

Najczęściej należy wykonać jeden zabieg. W przypadku wysiłkowego nietrzymania moczu procedurę można powtórzyć.

Efekty

Zabieg ma na celu przywrócenie naturalnego pH pochwy, zwiększenie elastyczności jej ścianek, jak również lepszego ich napięcia oraz nawilżenia. Wiązka lasera oddziałuje na ścianki, powodując ich fototermiczne nieablacyjne napięcie oraz obkurczenie pochwy. Następuje stymulacja wytwarzania kolagenu w błonie śluzowej (zwiększenie elastyczności, napięcia i obkurczenia ścian). Ponadto obserwujemy pobudzenie produkcji glikogenu odpowiedzialnego za nawilżenie pochwy. Pacjentki, które do tej pory skarżyły się na świąd, suchość oraz infekcje odczuwają znaczną poprawę. Wpływa to na polepszenie jakości życia codziennego oraz seksualnego.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Przed zabiegiem koniecznie jest posiadanie wyniku badania cytologii wykonanego nie wcześniej niż 6 miesięcy przed zabiegiem. Wymagane również jest aktualne badanie ginekologiczne. Przed zabiegiem zostanie Pani dokładnie poinformowana o wszystkich aspektach związanych z zabiegiem, m in. jego możliwościach, przeciwwskazaniach, ewentualnych skutkach ubocznych, jak również poproszona o wypełnienie kwestionariusza w obecności lekarza oraz udzielenie świadomej zgody na zabieg. Sama procedura nie wymaga przygotowań. Trwa około 5–10 minut. Zabieg jest bezbolesny. Pacjentki odczuwają tylko nieznaczne ciepło. W przypadku zewnętrznych narządów płciowych na 15 minut przed zabiegiem nakładany jest krem znieczulający, ale nie jest to konieczne.

Po wykonaniu zabiegu laserem Mona Lisa pacjentka może wrócić do codziennej aktywności, jedynie zaleca się: Wstrzemięźliwość do 7 dni, unikać gorących kąpieli, unikać podnoszenia ciężarów, ograniczenie wysiłku fizycznego

Miesiączka, ciąża, infekcje stref intymnych, choroby nowotworowe

Nie, zabieg z laserem Mona Lisa touch jest bezbolesny.

Indywidualne potrzeby pacjentki decydują o tym, ile zabiegów należy wykonać. Najczęściej jest to jeden zabieg. W przypadku wysiłkowego nietrzymania moczu procedurę można powtórzyć.

Mona Lisa touch to najwygodniejszy dla pacjentki sposób wyleczenia wielu schorzeń i problemów które mogą się pojawiać w jej strefie intymnej. Jego nieinwazyjność, brak okresu rekonwalescencji, bezbolesny sposób wykonywania zabiegu ale przede wszystkim skuteczność, sprawiają, że każda pacjentka jest zadowolona z rezultatów.

Izabella Jeleńska-Draim

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Elektrokonizacja szyjki macicy

Elektrokonizacja szyjki macicy

Elektrokonizacja szyjki macicy (LEEP – loop electrosurgical excision procedure) jest metodą terapeutyczno-diagnostyczną stosowaną u kobiet, u których wynik badania cytologicznego ...
Emsella - silne mięśnie dna miednicy w 3 tygodnie

Emsella - silne mięśnie dna miednicy w 3 tygodnie

Wokół osłabionych mięśni dna miednicy i związanego z tym problemu nietrzymania moczu narosło wiele mitów. Dwa najbardziej szkodliwe są takie, ...
HIFU ginekologiczne

HIFU ginekologiczne

Proces starzenia organizmu dotyczy wszystkich jego narządów. Bardziej wiotka staje się nie tylko skóra, ale również śluzówki, mięśnie. Cierpi na ...
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy