Liposukcja laserowa - Cynosure Triplex

Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Cynosure Triplex to ultranowoczesny system laserowy służący do obkurczania i ujędrniania skóry w wielu okolicach ciała, laserowej liposukcji czy trwałego leczenia nadmiernej potliwości.

Nowoczesność lasera Cynosure Triplex jest jego ogromną zaletą. 3 różne długości fali laserowej powodują silne obkurczenie skóry, rozpuszczenie tkanki tłuszczowej i usunięcie tkanki włóknistej (cellulit) oraz uszkodzenie gruczołów potowych. Każdy, kto chciałby wykonać u siebie lifting szyi alternatywny do liftingu chirurgicznego, usunięcie tłuszczu z okolicy podbródka i dolnej części twarzy wraz z napięciem skóry, usunięcie tłuszczu z okolic brzucha i boków tułowia wraz z napięciem skóry lub pozbyć się nadpotliwości w dołach pachowych, powinien zdecydować się na zabieg z laserem Cynosure.

Dlaczego warto?

Ogromną zaletą tego wielofunkcyjnego urządzenia jest minimalna rekonwalescencja – pacjenci wracają bezpośrednio po zabiegu do domu, a następnego dnia idą do pracy. W przypadku otyłości zabieg Cynosure Triplex można połączyć z klasyczną liposukcją. Takie działanie gwałtownie zwiększa efekty redukcji tkanki tłuszczowej przy zachowaniu warunków bezpieczeństwa i komfortu pacjentów.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Brzuch, uda, pośladki, boczki, pachy

Cena

Od 6300 zł

Rozwiązany problem

Nadmiar tkanki tłuszczowej, cellulit, brak jędrności skóry, nadpotliwość

Jak często powtarzać

Zabieg jednorazowy, lecz w przypadku nadpotliwości może wymagać powtórzenia.

Czas trwania zabiegu

Ok. 0,5-1,5h

Efekty

Bezpośrednio po zabiegu efekt obkurczenia skóry jest niewielki (do 20% ostatecznej poprawy), ale z tygodnia na tydzień skóra staje się coraz bardziej napięta, by po 3 miesiącach nastąpiła kompletna termiczna przebudowa skóry. Efekt utrzymuje się kilka lat. Laserowa liposukcja: Po zabiegu okolica poddana zabiegowi zwykle jest trochę obrzęknięta, co może się utrzymywać nawet do 6-12 tygodni. W miarę ustępowania obrzęku, efekt redukcji tłuszczu i napięcia skóry jest coraz bardziej widoczny. Pod warunkiem zachowania zdrowego trybu życia, efekt jest trwały. Dla osób pragnących uzyskać natychmiastowy efekt wyszczuplenia proponujemy połączenie liposukcji laserowej i klasycznej. Nadmierna potliwość: Efekt pojedynczego zabiegu jest trwały u 70% leczonych i powstaje bezpośrednio po zabiegu. U 10% pacjentów należy wykonać powtórny zabieg.

Fizjoterapia jest nieodłącznym ogniwem operacji liposukcji laserowej. Fizjoterapia pooperacyjna zapewni lepsze, szybsze efekty przeprowadzonego zabiegu oraz zminimalizuje ryzyko wystąpienia powikłań. Fizjoterapeuta dokona oceny i w zależności od czasu, jaki minął od operacji, wykona zabiegi takie, jak naświetlanie lampą LED, kinesiotaping przeciwobrzękowy, kinesiotaping na blizny, drenaże manualne limfatyczne, mobilizacje blizny, drenaże Icoone, zabieg STORZ, laseroterapię na blizny oraz nauczy, w jaki sposób należy wykonywać autoterapię w domu.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Przed zabiegiem prosimy o konsultację z lekarzem specjalistą, oraz o wykonanie zaleconych, podstawowych badań krwi. Procedura jest wykonywana w warunkach sali zabiegowej. Po zastosowaniu miejscowego znieczulenia, przez minimalne nakłucie wprowadza się do tkanki tłuszczowej cieniutki światłowód, którym lekarz naświetla tkankę tłuszczową, łącznotkankowe przegrody tłuszczowe i skórę. Bezbolesny zabieg liposukcji laserowej trwa od 0.5 do 1,5 godziny. Bezpośrednio po nim, pacjent odpoczywa przez około godzinę w pokoju wyposażonym w łazienkę, TV i internet, po czym udaje się do domu. Na życzenie pacjenta, lub w przypadku liposukcji większych ilości tłuszczu zalecamy pozostanie na noc w Klinice pod specjalistyczną opieką.

Po zabiegu zalecamy stosowanie przez 2 tygodnie specjalnych ubranek pozabiegowych wysokiej jakości, dostarczanych przez Klinikę. Po zabiegach na twarzy i szyi, stosujemy specjalny ujędrniający opatrunek elastyczny do stosowania wyłącznie na noc. Ograniczenia pozabiegowe dotyczą zajęć sportowych przez 2 tygodnie w przypadku laserowej liposukcji. Prosimy o ochronę przeciwsłoneczną przez około 2-4 tygodnie po zabiegu.

Zabiegów z użyciem Cynosure Triplex nie powinno się przeprowadzać u pacjentów, którzy: Przyjmują leki przeciwpłytkowe, antykoagulanty, trombolityczne, niektóre przeciwzapalne lub leki, które mogą uwrażliwić na światło; cierpią na infekcje, mają otwarte rany lub chorobę występujące na obszarze zabiegowym; w ostatnim czasie poddawani byli operacjom w rejonie brzusznym lub cierpią na zaburzenia związane z podbrzuszem (np. przepuklinę, wrzody okrężnicy itp.); ostatnio poddawani byli operacji na obszarze zabiegowym (do 12 m-cy); występuje u nich słabe gojenie; mają kłopoty z krążeniem; kobiety w ciąży.

Nie, zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu

Nie, zabiegów z użyciem Cynosure Triplex nie trzeba powtarzać. Tylko w przypadku leczenia nadpotliwości może wystąpić konieczność powtórzenia zabiegu.

Opinie

* * * * *
Dzień dobry, jestem bardzo zadowolna z usług. Komfortowa placówka i miły personel.
Irena Pastani

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Liposukcja N.I.L.

Liposukcja N.I.L.

Liposukcja NIL to doskonały sposób na pozbycie się nadmiernej tkanki tłuszczowej. Często zdarza się, że nawet najbardziej restrykcyjne ćwiczenia i ...
Powiększenie piersi implantami

Powiększenie piersi implantami

Istnieje jeden szczególny zabieg, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością pośród naszych pacjentek. Mowa tu oczywiście o powiększaniu piersi ...
SmartLux - terapia LED
Dominika Sambora - Fizjoterapeuta

SmartLux - terapia LED

Światło LED to ogromne wsparcie dla zabiegów estetycznych, chirurgicznych ale również samodzielnie wspiera procesy antiaging.

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy