Mezoterapia Anti-Aging

Naturalnie piękna
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Procesy starzenia się skóry postępuję nieuchronnie z roku na rok. Czynników, które je przyspieszają, może być naprawdę wiele, począwszy od nieprawidłowej diety, palenia papierosów czy nadmiernej ekspozycji na słońce. Bardzo duże znaczenie mają również czynniki genetyczne. Nie oznacza to jednak, że musimy patrzeć, jak nasza skóra ulega zmianom, które nie do końca nam się podobają.

Mezoterapia Anti-Aging to rozwiązanie problemu starzejącej się skóry. Za pomocą niewielkich nakłuć bardzo cienką igłą dostarcza się odżywczy preparat w jej wierzchnie warstwy. Zazwyczaj stanowi on mieszankę witamin, minerałów czy kwasu hialuronowego. Za sprawą takiego połączenia skóra zostaje pobudzona do procesów odnowy i regeneracji. Z tego względu, że zabieg jest mało inwazyjny, przebiega stosunkowo szybko, a na efekty nie będzie trzeba długo czekać, decyduje się na niego mnóstwo osób. Wiek, stres, złe nawyki, życie w pośpiechu swój ślad pozostawiają nie tylko na naszym samopoczuciu, ale przede wszystkim w wyglądzie naszej cery. Jeżeli nie chcemy dłużej sprawiać wrażenia smutnych i zmęczonych, chcielibyśmy aby nasza twarz pozostawała pełna blasku i witalności, to możemy mieć pewność, że zabieg mezoterpii igłowej będzie dla nas odpowiednim rozwiązaniem. Aby do niego przystąpić, wcale nie musimy borykać się z problemem głębokich zmarszczek czy opadających fałd. Już po 25. roku życia skóra zaczyna tracić kolagen, a my możemy dostrzec pierwsze oznaki utraty witalności. Możemy, ale nie musimy! Mezoterapia igłowa przyczyni się do stymulacji naszej skóry oraz pobudzi ją do produkcji składników odpowiedzialnych za elastyczność i młody wygląd.

Dlaczego warto?

Kiedy zobaczymy w lustrze, że nasza skóra jest pełna blasku, odżywiona, pozbawiona zmarszczek, to automatycznie wzrośnie nasza samoakceptacja i pewność siebie. A takie efekty będziemy mogli dostrzec już nawet po pierwszym zabiegu mezoterapii ani-aging.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Twarz, szyja, dekolt

Cena

od 1200 zł

Rozwiązany problem

Skóra odwodniona, pozbawiona blasku i elastyczności

Jak często powtarzać

Co 4 tygodnie

Czas trwania zabiegu

Około 20 min. na jeden obszar

Efekty

Po serii zabiegów mezoterapii anti-aging możemy spodziewać się naprawdę pozytywnych efektów. Przede wszystkim nasza twarz nabierze blasku i na pierwszy rzut oka będzie widać, że jest nawilżona oraz odżywiona. Jeżeli wcześniej borykaliśmy się z problemem wiotkości, to możemy być pewni, że odzyska ona dawną jędrność i elastyczność. Wyrówna się także powierzchnia naszej skóry, a zmarszczki staną się zdecydowanie płytsze.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Specjalista medycyny estetycznej na samym wstępie przeprowadzi wywiad i zlokalizuje nasz główny problem. Pod to dobierze optymalny preparat do mezoterapii igłowej. Po oczyszczeniu skóry naszej twarzy przejdzie do właściwego zabiegu polegającego na wykonywaniu od kilkunastu do kilkudziesięciu nakłuć na naszej skórze za pomocą bardzo cienkiej igły. W ten sposób dostarczy wybrany preparat do komórek, pobudzając je do dalszego działania i dostarczając substancje, które w efekcie polepszą wygląd naszej skóry.

Po zabiegu mezoterapii anti-aging skórę trzeba przede wszystkim nawilżać oraz chronić przed promieniowaniem UV.

Możliwość przystąpienia do zabiegu wykluczają ciąża i karmienie piersią. Zabieg można wykonywać na skórze, która nie zmaga się z opryszczką, trądzikiem lub innymi infekcjami. Dopiero całkowite wyleczenie takiego problemu daje możliwość przystąpienia do mezoterapii igłowej.

Zabieg nie powinien być bolesny, jednak jest to kwestia indywidualna. Przed jego wykonaniem możemy poprosić o zastosowanie maści znieczulającej, która całkowicie wyeliminuje jakiekolwiek możliwe nieprzyjemne odczucia.

Zabieg mezoterapii igłowej zdecydowanie poprawi jędrność i elastyczność naszej skóry twarzy. Zmarszczki staną się mniej widoczne, wyrówna się koloryt twarzy, będziemy sprawiać wrażenie wyraźnie młodszych.

Efekt utrzymuje się przez kilka miesięcy, dlatego aby utrzymać pozytywne skutki mezoterapii należy wykonywać pojedyncze zabiegi średnio raz na pół roku.

Skóra za pomocą naturalnej mieszanki witamin czy kwasu hialuronowego jest stymulowana i pobudzana do działania. Nie ma miejsca w tym przypadku duża ingerencja w jej strukturę, dlatego efekt, który otrzymujemy, jest całkowicie naturalny i wynika wyłącznie z pobudzenia i z procesów regeneracji zachodzących w obrębie naszej twarzy.

Zaczerwieniona skóra czy niewielkie siniaki to naturalne skutki uboczne, które mogą pojawić się po zabiegu. Regularne nawilżanie skóry sprawi jednak, że szybko się ona zagoi – maksymalnie w ciągu tygodnia.

Pierwsze efekty widać już po zagojeniu się skóry, czyli maksymalnie po siedmiu dniach od wykonania zabiegu mezoterapii.

Dla uzyskania trwałych efektów specjaliści zalecają serię zabiegów. Maksymalnie 3–4 powtórzenia mezoterapii anti-aging powinno wykonywać się średnio raz w miesiącu.

Opinie

* * * * *
Klinika super. Problem rozwiązany w milej atmosferze przy zachowaniu pełnego profesjonalizmu. Lekarze, którzy tam pracują posiadają ogromną wiedzę. Polecam każdemu.
Lis Ka

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Radiofrekwencja
Malwina Stasiak, Zespół Przeszczepowy

Radiofrekwencja

Zmarszczki, zwiotczała skóra i plamy starcze mogą sprawić, że będziemy wyglądać nieco starzej niż w rzeczywistości. Dlatego warto poznać radiofrekwencję, ...
Mikronakłuwanie na blizny

Mikronakłuwanie na blizny

Dzięki dynamicznemu postępowi medycyny estetycznej, skorzystać możemy ze skutecznej metody redukcji blizn, czyli mikronakłuwania. Opiera się ona na stymulacji naturalnych ...
Zabieg wykorzystujący technologię fal radiowych RF i pulsacyjnego pola elektromagnetycznego  / twarz
Katarzyna Meljon - Pracownik Recepcji

Zabieg wykorzystujący technologię fal radiowych RF i pulsacyjnego pola elektromagnetycznego / twarz

Technologia fal radiowych i pulsacyjnego pola elektromagnetycznego to najlepszy sposób na walkę z utratą jędrności skóry, oraz drobnymi zmarszczkami. Łączy ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy