Modelowanie nosa kwasem hialuronowym

Drobny zabieg, duża zmiana
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Osób, którym doskwiera nieatrakcyjny wygląd nosa, jest naprawdę sporo. Niewiele z nich decyduje się jednak na chirurgiczną korekcję nosa z obawy przed tak inwazyjnym zabiegiem. Czy oznacza to jednak, że nie ma innego rozwiązania tego problemu? Okazuje się, że naprzeciw naszym oczekiwaniom wychodzi zabieg modelowania nosa kwasem hialuronowym.

Korekcja nosa oparta na wykorzystaniu kwasu hialuronowego jest zarezerwowana dla osób z niewielkimi niedoskonałościami w tym obszarze. Kwas hialuronowy to wypełniacz, który jest w stanie poradzić sobie z różnego rodzaju zmarszczkami i niedoskonałościami. Jak się okazuje, może również posłużyć do skorygowania niedoskonałości w obrębie nosa. Za jego sprawą możemy nieco powiększyć okolice nosa, a przede wszystkim poprawić jego kontury. Z takiego rozwiązania zadowolone będą przede wszystkim osoby, którym od lat przeszkadza niewielki garbek w tym obszarze. Metoda ta sprawdzi się również u wszystkich, którzy niezadowoleni są z zakończenia swoich nosów. Koniuszki często lubią opadać lub nienaturalnie odznaczać na tle twarzy. Zastosowanie kwasu hialuronowego to także dobry sposób na zamaskowanie widocznych na czubku nosa chrząstek.

Zabieg z zastosowaniem kwasu hialuronowego pozostaje małoinwazyjny, a przede wszystkim odwracalny. Jest to powszechnie znana i stosowana w medycynie estetycznej substancja, której efekty mogą nam towarzyszyć przez maksymalnie kilkanaście miesięcy. Poza modelowaniem służy ona również silnemu nawilżeniu i ujędrnieniu skóry. Skóra wokół nosa równie ulega procesom starzenia, dlatego zastosowanie kwasu hialuronowego w tym obrębie pomoże nam przedłużyć jej atrakcyjny wygląd.

Dlaczego warto?

Dzięki metodzie modelowania nosa kwasem hialuronowym możemy pozbyć się kompleksów przy minimalnej ingerencji w nasze ciało. Niewielkie garbki czy opadające koniuszki nosa często nie są dostatecznym bodźcem do wykonania rhinoplastyki, jednak skutecznie obniżają nasze poczucie atrakcyjności. Z pomocą kwasu hialuronowego możemy poczuć się lepiej i jednocześnie uniknąć inwazyjnych operacji plastycznych.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Nos

Cena

od 1600 zł

Rozwiązany problem

Mankamenty kształtu nosa

Jak często powtarzać

Efekt po zabiegu utrzymuje się ok 9-12 miesięcy

Czas trwania zabiegu

około 30 min

Efekty

Na efekty nie będziemy musieli czekać miesiącami, gdyż będą one dostrzegalne od razu po zabiegu. Takie rezultaty potowarzyszą nam przez miesiące, a utrzymywać się będą średnio przez rok. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby po tym okresie zabieg wykonać ponownie dla zachowania pozytywnych rezultatów.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Specjalista przy użyciu niewielkiej igły wprowadza kwas hialuronowy w wybrane obszary nosa, zazwyczaj na jego czubku lub u nasady. Cała procedura przebiega stosunkowo szybko i bezboleśnie, a zabieg trwa około pół godziny.  

Dzięki temu, że zabieg cechuje się niewielką inwazyjnością, nie wymaga on stosowania się do szczególnych zaleceń po jego wykonaniu. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, abyśmy od razu powrócili do swoich codziennych zajęć i cieszyli się natychmiastowymi efektami korekty nosa kwasem hialuronowym.

Panie w ciąży i karmiące piersią będą musiały zrezygnować z zabiegu. Modelowanie nosa nie jest również wskazane dla osób, które borykają się z chorobami nowotworowymi, doskwierają im stany zapalne skóry w okolicy nosa, a także dostrzegły u siebie nadwrażliwość na kwas hialuronowy.

Nie, ponieważ preparat kwasu hialuronowego zawiera już w sobie środek znieczulający. Oznacza to, że zabieg pozostaje całkowicie bezbolesny, a podczas jego wykonywania możemy odczuwać niewielki dyskomfort, który związany jest z wprowadzaniem kaniuli pod skórę.

Po zabiegu możemy spodziewać się, że nasz nos nabierze bardziej proporcjonalnych, równych kształtów. Wygładzone zostaną różnego rodzaju garbki i nierówności. Końcówka nosa stanie się bardziej symetryczna i nie będzie opadać. Wypełniona może zostać również nadmiernie wydatna chrząstka na czubku nosa.

Efekt zabiegu utrzymuje się od 9-12 miesięcy.

Zaletą zabiegu, jest bardzo naturalny efekt i prawie niewidoczny ślad po wkłuciu.

Zabieg wykonywany przez specjalistę naszej kliniki gwarantuje pełne bezpieczeństwo i minimalne ryzyko powikłań. Wśród najczęstszych objawów występujących po zabiegu są obrzęki i zaczerwienienia, które jednak ustępują po maksymalnie kilku dniach.

Na efekty nie będzie trzeba dużo czekać, będą one dostrzegalne od razu po wykonaniu zabiegu. Jeżeli w okolicy nosa pojawi się obrzęk i zasinienie, wówczas, aby cieszyć się ostatecznymi rezultatami, będziemy musieli poczekać, aż objawy te ustąpią. Rzadko jednak zdarza się, aby utrzymywały się one dłużej niż dwa dni.

Efekty zabiegu utrzymują się przez około rok, dlatego aby zachować pożądane rezultaty możemy powtórzyć go po upływie tego czasu.

Opinie

* * * * *
Polecam. Mila obsluga. Profesjonalne podejscie. Jestem zadowolona z efektow.
Dorota Brzózka

Wielka zmiana nie zawsze wymaga wielkich zabiegów. Najlepszym przykładem jest nieinwazyjna korekta kształtu nosa za pomocą kwasu hialuronowego.

Izabella Jeleńska-Draim

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Konchoplastyka nosa

Konchoplastyka nosa

Przerost małżowin nosowych, to zaraz po krzywej przegrodzie nosowej, jeden z najbardziej popularnych problemów jeżeli chodzi o drożność nosa. Istnieje ...
Plastyka korekcyjna nosa i przegrody

Plastyka korekcyjna nosa i przegrody

Nos na naszych twarzach to zdecydowanie coś, co wybija się na pierwszy plan. Zauważamy to u innych i sami również ...
Septoplastyka nosa

Septoplastyka nosa

Nawracający ból zatok, trudności w oddychaniu czy krwawienia z nosa to tylko niektóre objawy, których przyczyną może być właśnie skrzywiona ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy