Modelowanie nosa kwasem hialuronowym

Drobny zabieg, duża zmiana
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Modelowanie nosa kwasem hialuronowym to szybki i mało inwazyjny sposób na skorygowanie niewielkich mankamentów kształtu nosa. Zabieg ten pozwala na wysmuklenie nosa oraz pozbycie się niewielkich garbów czy efektu zadartego nosa. A co najważniejsze, nie wymaga rekonwalescencji.

Niewątpliwą zaletą tego typu korekty są rewelacyjne efekty estetyczne, przy bardzo niewielkiej ingerencji. Zabieg wykonuje się za pomocą mikro kaniuli poprzez nakłucie w czubku nosa. Należy pamiętać jednak, że modelowania nosa kwasem hialuronowym nie możemy traktować jako alternatywy do zabiegów chirurgicznych, które są w stanie dokonać znacznie większych korekt tkanek miękkich, kostnych oraz przywrócić drożność nosa.

Dlaczego warto?

Natychmiastowy efekt bez rekonwalescencji.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Nos

Rozwiązany problem

Mankamenty kształtu nosa

Jak często powtarzać

Efekt po zabiegu utrzymuje się ok 9-12 miesięcy.

Czas trwania zabiegu

około 30 min

Efekty

Zabieg daje niezwykle dobre efekty estetyczne, które dla dużej części pacjentów są satysfakcjonujące i nie wymagają dalszej ingerencji chirurgicznej.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!

Porozmawiajmy

FAQ

Zabieg modelowania nosa kwasem hialuronowym wykonuje się za pomocą mikrokaniuli, poprzez wkłucie w czubek lub u nasady nosa. Zabieg wykonuje się preparatem, który zawiera znieczulenie.

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji; zaraz po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć

Uczulenie na składnik preparatu; karmienie piersią, ciąża , stany zapalne w miejscu podania, choroba nowotworowa, zaburzenia krzepliwości krwi

Nie, preparat zawiera znieczulenie, zatem pacjent może odczuwać jedynie delikatny dyskomfort związany z wprowadzaniem kaniuli.

Natychmiastowe wymodelowanie kształtu nosa

Efekt zabiegu utrzymuje się od 9-12 miesięcy

Zaletą zabiegu, jest bardzo naturalny efekt i prawie niewidoczny ślad po wkłuciu.

Stan zapalny, obrzęk, zasinienie, zatkanie światła naczynia

Od razu po zabiegu

Tak, po około 9 miesiącach

Opinie

* * * * *
Polecam. Mila obsluga. Profesjonalne podejscie. Jestem zadowolona z efektow.
Dorota Brzózka

Wielka zmiana nie zawsze wymaga wielkich zabiegów. Najlepszym przykładem jest nieinwazyjna korekta kształtu nosa za pomocą kwasu hialuronowego.

Izabella Jeleńska-Draim

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Konchoplastyka nosa

Konchoplastyka nosa

Przerost małżowin nosowych, to zaraz po krzywej przegrodzie nosowej, jeden z najbardziej popularnych problemów jeżeli chodzi o drożność nosa. Istnieje ...
Plastyka korekcyjna nosa zewnętrznego i przegrody

Plastyka korekcyjna nosa zewnętrznego i przegrody

Wielkość i kształt nosa odgrywają kluczową rolę w estetyce twarzy. Operacja korekcyjna nosa chrzęstnego i/lub kostnego (rynoplastyka) jest zabiegiem służącym ...
Septoplastyka nosa

Septoplastyka nosa

Krzywa przegroda nosowa utrudnia przepływ powietrza i powoduje problemy z oddychaniem. W Klinice Ambroziak wykonujemy operację przegrody nosowej, w celu ...
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy