Nici Liftingujące PDO

Moc drobnych nici
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Za skrótem nici PDO stoją włókna polidioksanonu. W klasycznej medycynie wykorzystywane są z powodzeniem od wielu lat, jednak stosunkowo niedawno przebiły się także do świata medycyny estetycznej. Zyskują tutaj coraz większą popularność ze względu na niesamowite rezultaty, które poprawią kondycję skóry.

Nici liftingujące stosuje się zarówno na twarz i pod oczy, jak i w każdym dowolnym miejscu ciała, które chcielibyśmy ujędrnić, wygładzić lub napiąć. Umieszczone pod skórą stymulują organizm do naturalnych procesów wytwarzania kolagenu. Poza pobudzaniem naturalnych procesów, nici PDO działają również w sposób mechaniczny, powodując szybki lifting skóry. Zastosowanie takiej technologii sprawia zatem, że działamy kompleksowo, wzmacniając kondycję wybranej partii ciała na wiele sposobów.

Za sukcesem zabiegów z wykorzystaniem nici liftingujących stoją rezultaty, które można dzięki nim uzyskać. To jednak nie wszystko. Zabieg może zachęcić wiele osób ze względu na to, że jest praktycznie bezbolesny, przebiega stosunkowo szybko, a jego efekty utrzymują się przez naprawdę długi czas. Jeżeli zatem chcielibyśmy zdecydowanie poprawić stan naszej skóry mało inwazyjnymi metodami – nie musimy dłużej szukać. Lifting PDO będzie stanowił skuteczne rozwiązanie naszych dotychczasowych problemów.

Dlaczego warto?

Zabieg liftingu nićmi PDO staje się coraz bardziej popularny, ponieważ liczba zalet i korzyści, jakie za nim stoją, jest naprawdę spora. Procedura jest całkowicie bezpieczna i nie wymaga wcześniejszego przygotowania, a skuteczność potwierdzona jest zarówno badaniami, jak i opiniami pacjentów. Nici PDO możemy zastosować na dowolną partię ciała, której wygląd chcielibyśmy poprawić.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Twarz i ciało

Cena

od 850 zł

Rozwiązany problem

Wiotka skóra, drobne zmarszczki

Jak często powtarzać

Dla trwałego efektu zabieg należy powtarzać co 1,5 roku

Czas trwania zabiegu

Około 30 min.

Efekty

Dużą zaletą nici PDO jest to, że efekty widać niemal od razu. Oznacza to, że zaraz po niedługim czasie od zabiegu dostrzeżemy zdecydowany lifting i napięcie skóry, a także spłycenie zmarszczek. Z czasem, kiedy nici zaczną czynnie stymulować procesy pobudzania komórek i produkcji kolagenu, zaczniemy zauważać coraz to lepsze rezultaty, jeżeli chodzi o napięcie i elastyczność skóry. Nici PDO najczęściej stosowane są w obrębie twarzy, pomagając zwalczyć oznaki starzenia się skóry, szczególnie w okolicy oczu i ust. Jest to jednak równie skuteczna metoda walki z rozstępami, zwiotczałą skórą. Nici PDO zdecydowanie poprawią także jędrność wygładzą skórę szyi i dekoltu.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Obszar, który zostaje poddany zabiegowi, na samym początku smarowany jest maścią znieczulającą. W zależności od tego, na jaką partię ciała chcemy działać nićmi PDO, lekarz medycyny estetycznej dobierze odpowiednią grubość igieł oraz ilość nici. Następnie przejdzie bezpośrednio do zabiegu, czyli umieszczania nici pod skórą, co trwa zazwyczaj od kilkunastu do kilkudziesięciu minut.

Po zabiegu nie ma restrykcyjnych zaleceń, których należy przestrzegać. Jeżeli nici PDO stosowaliśmy w obrębie twarzy, wówczas przez najbliższy tydzień lub dwa warto zrezygnować z zabiegów dentystycznych, ponieważ szerokie otwieranie ust mogłoby pogorszyć efekty. Specjaliści zalecają również spanie na plecach, aby nie wywierać nadmiernego nacisku na obszar poddany kuracji.

Z zabiegu dyskwalifikuje ciąża oraz okres karmienia piersią. Jeżeli w partii ciała, którą chcielibyśmy poddać zabiegowi, pojawiają się zmiany chorobowe lub stany zapalne, wówczas konieczne będzie, aby najpierw je wyleczyć. Osoby zmagające się z zaburzoną krzepliwością krwi lub chorobami nowotworowymi muszą zrezygnować z przystąpienia do liftingu PDO.

Przed zabiegiem lekarz znieczula wybrany obszar maścią, dlatego pacjent nie odczuwa żadnych dolegliwości bólowych podczas jego trwania.

Nici PDO gwarantują ujędrnienie oraz napięcie skóry oraz wygładzenie drobnych zmarszczek. Wybrane partie ciała staną się jędrne, nawilżone i zdecydowanie odmłodzone.

Efekty liftingu PDO utrzymują się nawet przez 3 lata.

Zabieg wpływa wyłącznie na poprawę kondycji skóry, nie zmieni kształtu oraz rysów naszej twarzy, co oznacza, że nie musimy obawiać się efektu sztuczności. Ponadto lekarz dobierze odpowiedni rodzaj nici, co w efekcie sprawi, że nasza skóra będzie wyglądała na naturalnie odmłodzoną i nawilżoną.

Czasami po wykonanym zabiegu u pacjentów pojawiają się zaczerwienienia, niewielkie opuchnięcia czy obrzęki. Z czasem jednak naturalnie one znikają.

Pierwsze efekty widać od razu po zabiegu. Jednak po około dwóch tygodniach nici zaczynają pobudzać komórki do wzmożonej produkcji kolagenu i wówczas możemy cieszyć się pełnymi efektami zabiegu.

Jeżeli chcemy podtrzymać efekty zabiegu, możemy powtórzyć go po koło 1,5–2 latach.

Opinie

* * * * *
Od wielu lat jestem Klienem kliniki i z pełnym sercem moge polecac, szczególnie doktora Ambroziaka. POZDRAWIAM SERDECZNIE
Lew Chmiel

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Wolumetria
Beata Mikulska-Kwiek, Dyrektor Zarządzający Kliniki Ambroziak Dermatologia i Kliniki Ambroziak Szpital

Wolumetria

Wolumetria to jeden z ulubionych zabiegów naszych pacjentów. I nic dziwnego. Natychmiastowe i całkowicie naturalne efekty, które daje modelowanie twarzy, ...
Ultraformer III

Ultraformer III

Zabieg Ultraformer spełnia oczekiwania rzeszy pacjentek i pacjentów cierpiących z powodu utraty jędrności skóry ciała i twarzy. Efekty, już po ...
Nici Liftingujące Silhouette Soft
Dalia Chrzanowska - Dermatolog

Nici Liftingujące Silhouette Soft

Zabieg z użyciem nici Silhouette Soft wykonywany jest na świecie co 15 min. Nie wymaga żadnych nacięć, szwów ani szycia ...
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy