Operacja plastyczna krocza

Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Obniżenie krocza stanowi jeden z najczęstszych problemów poporodowych i wynika z urazu, nacięcia lub rozciągnięcia tkanek krocza.
 

Operacja plastyczna krocza wykonywana jest w celu odzyskania prawidłowej anatomii krocza i przedsionka pochwy. Poprawia estetykę ale przede wszystkim zmniejsza ryzyko infekcji pochwowych oraz poprawia jakość życia seksualnego.

Dlaczego warto?

Efekty operacji są wielokierunkowe. Przede wszystkim jest to poprawa estetyki, ale równie ważne z medycznego punktu widzenia są efekty takie jak zmniejszenie ryzyka infekcji pochwowych oraz poprawa odczuć seksualnych.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Pochwa, krocze

Rozwiązany problem

Nieprawidłowa anatomia krocza oraz przedsionka pochwy

Jak często powtarzać

Zabiegu nie powtarza się

Czas trwania zabiegu

30 min

Efekty

Trwały efekt anatomiczno-czynnościowy

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Nie, zabieg jest wykonywany w znieczuleniu

2

Opinie

* * * * *
Profesjonalna opieka, doświadczeni lekarze, szeroka gama zabiegów. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu kto szuka profesjonalnego podejścia do pacjenta.
Izabela Erdmańska

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

HIFU ginekologiczne

HIFU ginekologiczne

Proces starzenia organizmu dotyczy wszystkich jego narządów. Bardziej wiotka staje się nie tylko skóra, ale również śluzówki, mięśnie. Cierpi na ...
Powiększenie punktu G

Powiększenie punktu G

W przedniej ściance pochwy znajduje się zgrubienie. U niektórych kobiet jest ono bardzo wrażliwe, mocno unerwione, co powoduje u nich ...
Operacja obniżania narządów miednicy z użyciem materiału protezującego

Operacja obniżania narządów miednicy z użyciem materiału protezującego

Do najczęstszych przyczyn wypadania narządów rodnych należą: ciąża oraz poród, które prowadzą do osłabienia pochwy i jej podparcia; starzenie się ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy