Osocze Bogatopłytkowe

Sekret młodości z natury
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Osocze bogatopłytkowe (PRP) to zabieg przeznaczony dla osób wymagających, ceniących produkty pochodzenia naturalnego, a także cierpiących na różnego rodzaju alergie.

Osocze bogatopłytkowe to drogocenny eliksir pozyskiwany z naszej krwi. Doskonale stymuluje on odbudowę skóry, regeneruje cebulki włosowe, pobudza komórki do regeneracji, a co najważniejsze jest całkowicie bezpieczny nawet dla alergików.

Dlaczego warto?

PRP to autologiczny preparat osocza bogatopłytkowego otrzymywany z własnej krwi. Aktywne trombocyty zawarte w osoczu wydzielają ważne dla regeneracji komórek skóry czynniki wzrostu, które m.in. stymulują namnażanie i dojrzewanie komórek naskórka, pobudzają syntezę macierzy międzykomórkowej, aktywują mikrokrążenie, stymulują syntezę DNA, pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Skóra twarzy, szyi, dekolt, skóra głowy

Cena

od 800 zł

Rozwiązany problem

Zmęczona, pozbawiona blasku skóra, drobne zmarszczki, pierwsze oznaki starzenia, osłabienie włosów

Jak często powtarzać

Seria 3-4 zabiegów w odstępach 3-4 tygodniowych

Czas trwania zabiegu

Około 30 min.

Efekty

Pierwsze efekty zabiegu osocza bogatopłytkowego widoczne są po dwóch tygodniach. Przebudowa tkanek zaczyna się już po 48 godzinach od pierwszego zabiegu. Poprawę napięcia, elastyczności, gęstości skóry, przebudowę włókien kolagenowych, wypełnienie drobnych zmarszczek uzyskujemy po wykonaniu trzech zabiegów w schemacie 0-1-6 miesięcy. Już po dwóch zabiegach widoczne jest znaczne zagęszczenie włosów i poprawa ich kondycji.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!

Porozmawiajmy

FAQ

Zabieg osoczem bogatopłytkowym jest dość szybki i prosty, wykonywany przez lekarza dermatologa. W pierwszej fazie pobiera się niewielką ilość krwi metodą próżniową. Po odwirowaniu uzyskuje się osocze, zawierające płytki krwi. Po jego zagęszczeniu oraz dodaniu specjalnego odczynnika uzyskuje się ok 4 ml osocza bogatopłytkowego.

Pielęgnacja twarzy, nawilżanie skóry

Choroby krwi, nowotwory, ciąża i karmienie piersią, przyjmowanie leków wydłużających czas krwawienia (np. aspiryna)

Aby ograniczyć odczucia bólowe przed zabiegiem skóra znieczulana jest maścią. Podczas zabiegu pacjent może odczuwać delikatne pieczenie i rozpieranie.

Pierwsze efekty widoczne są po 2 tygodniach.

Tak ,w serii 3-4 zabiegów w odstępach 3-4 tygodniowych.

Opinie

* * * * *
Dzisiaj byłam w klinice i jak to mówią pierwsze wrażenie robi się tylko raz. Panie w rejestracji od samych drzwi są zainteresowane pacjentem. Pan doktor Michał Różalski miły, komunikatywny, profesjonalny i przede wszystkim uczciwie pochodzący do problemów pacjenta. Moja skóra od zawsze była problematyczna a do tego bardzo skłonna do powstawania keloidów po zabiegach chirurgicznych oraz drobnych ranach . Do tych wszystkich mankamentów skóry po tylu latach się po prostu przyzwyczaiłam ale jeden keloid jest dla mnie dość bolesny. Inni lekarze proponowali laseroterapie, która jak się okazuje przy moich zmianach wcale by mi nie pomógł a koszt terapii dość mocno obciązyłby mój portfel. Pan doktor w czasie jednej wizyty z keloidem "zrobił porządek".
Dorotka Dorotka

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Sculptra

Sculptra

Sculptra to stopniowe, naturalne odmłodzenie na długo. Wśród naszych pacjentów ceniących naturalny efekt i skuteczność cieszy się ogromną popularnością.
Desirial - przywrócenie komfortu intymnego

Desirial - przywrócenie komfortu intymnego

Badania dowodzą, że objawy suchości pochwy występują u jednej na sześć kobiet. Suchość pochwy i/lub sromu może wystąpić u kobiet ...
Mezoterapia Anti-Aging

Mezoterapia Anti-Aging

Mezoterapia to metoda leczenia różnych schorzeń skóry polegająca na wstrzykiwaniu bezpośrednio w miejsca docelowe niewielkich dawek substancji leczniczych.Wieloletnie narażenie na ...
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy