Pelleve

Zbawienne fale
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Rezerwuję

Zabieg Pelleve to jeden z ulubionych zabiegów pielęgnacyjnych wśród naszych pacjentek. To nieinwazyjny zabieg, który pozwala zachować jędrną i sprężystą skórę na długo.

Zabieg Pelleve jest jedną z najlepszych niechirurgicznych technik służących utrzymaniu młodego wyglądu. Nie wykorzystuje ona lasera. Jest to opatentowany system oparty na zastosowaniu energii o częstotliwości fal radiowych (RF). Zaawansowana technologia Cool-Gel korzysta z żelu zamrażającego do chłodzenia zewnętrznej powierzchni skóry w czasie, gdy energia RF delikatnie ogrzewa i modyfikuje tkanki miękkie znajdujące się pod skórą. Prowadzi to do kurczenia się i napinania włókien kolagenowych. Zabieg jest krótki i nie wiąże się z utratą krwi. Co to oznacza? Piękną, sprężystą skórę bez bólu i rekonwalescencji!

Dlaczego warto?

Zabieg Pelleve jest nieinwazyjny, co za tym idzie nie wymaga rekonwalescencji. Jego efekty są imponujące, dzięki czemu znaczna ilość pacjentek się na niego decyduje. Po zabiegu Pelleve następuje ogólna poprawa jakości skóry i efekt liftingu. Dodatkowo, zabieg Pelleve niweluje zmarszczki i odbudowuje kolagen.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Twarz

Cena

od 850 zł

Rozwiązany problem

Skóra zmęczona, mało sprężysta

Jak często powtarzać

Najlepiej wykonać serię 3-4 zabiegów w odstępach 2 tygodniowych

Czas trwania zabiegu

Ok. 1h

Efekty

Skóra twarzy i szyi może stać się bardziej napięta co zapewnia łagodny, niechirurgiczny efekt uniesienia brwi i wygładzenia twarzy. Zabieg taki stosowany jest często w przypadku obwisłego podbródka. Wówczas wykorzystuje się fale radiowe na twarz. Większość pacjentów dostrzega wyniki zabiegu od razu po jego wykonaniu. Może się jednak zdarzyć, że będą się one ujawniać stopniowo w okresie trzech do sześciu miesięcy w miarę napinania się skóry i formowania nowych włókien kolagenu. W zależności od tego, która okolica została poddana zabiegowi, jak luźna jest skóra oraz jakie są oczekiwane rezultaty, konieczne może być wykonanie więcej niż jednego zabiegu.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Zabieg Pelleve nie wymaga wcześniejszego przygotowania lub znieczulenia. W trakcie zabiegu odczuwalne jest delikatne ciepło. Najlepsze i trwałe rezultaty uzyskujemy po serii zabiegów.

Po zabiegu nie ma rekonwalescencji, od razu można powrócić do codziennych zajęć. Miejscowe niewielkie zaczerwienienie widoczne jest zwykle przez niecałą godzinę, a nigdy dłużej niż 24 godziny. Pełny efekt zabiegu Pelleve ujawnia się stopniowo przez kilka miesięcy; można oczekiwać, że utrzyma się on przez rok do dwóch lat. Czas ten jest zmienny u różnych pacjentów. Podobnie jak w przypadku każdego innego zabiegu kosmetycznego, należy się spodziewać, że z biegiem czasu jego efekty będą zanikać. Można wówczas zabieg powtórzyć.

Stany zapalne skóry, ciąża i karmienie piersią, aktywny trądzik, epilepsja, rozrusznik serca, wszelkiego rodzaju implanty metalowe do konsultacji z osobą wykonującą;

Nie, zabieg Pelleve nie jest zabiegiem bolesnym.

Tak, najlepsze efekty widzimy po serii zabiegów.

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Aquapure
Julia Sieczych - Dermatolog

Aquapure

Zabieg AQUAPURE łączy hydropeeling próżniowy z aplikacją substancji aktywnych o działaniu oczyszczającym, nawilżającym, odmładzającym i antyoksydacyjnym.
Selvert Thermal Peptide Lift

Selvert Thermal Peptide Lift

Peptide Lift – to kosmetyczna rewolucja w każdej kropli, podarunek jędrnej, gładkiej, nawodnionej skóry, a zarazem ogromne wyzwanie dla oznak ...
Venus Legacy twarz
Katarzyna Meljon - Pracownik Recepcji

Venus Legacy twarz

Venus Legacy to najlepszy sposób na walkę z utratą jędrności skóry, oraz drobnymi zmarszczkami. Łączy w sobie technologie wielobiegunowych fal ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy