Plastyka wędzidełka prącia
Specjaliści Kliniki Ambroziak wykonując plastykę wędzidełka prącia, na stałe leczą stulejkę dzięki czemu pacjent może w bezpieczny i komfortowy sposób funkcjonować i współżyć seksualnie.
Wędzidełko prącia jest fałdem błony śluzowej łączący napletek z żołędziem. Kiedy jest on za krótki, powoduje dyskomfort podczas wzwodu czy penetracji i może się naderwać lub zerwać, co łączy się z dużym bólem i mocnym krwawieniem. Na szczęście problem ten może być chirurgicznie rozwiązany.
Dlaczego warto?
Plastyka wędzidełka prącia jest mało skomplikowaną procedurą, która przynosi ogromne korzyści. Znieczulenie miejscowe pozwala na bezbolesne przeprowadzenie operacji, która trwa zaledwie kilkanaście minut. Już po 3-4 tygodniach po zabiegu pacjent może cieszyć się powrotem do współżycia i brakiem stresu związanego z wstydliwym problemem.
Co musisz wiedzieć?
Obszar
Cena
Rozwiązany problem
Jak często powtarzać
Czas trwania zabiegu
Efekty
Plastyka wędzidełka prącia polega na jednorazowym wydłużeniu wędzidełka, aby żołądź nie był naciągnięty i skrępowany podczas wzwodu. Chirurg najpierw podcina wędzidełko, następnie zszywa je w taki sposób, aby się wydłużyło i wzmocniło.
Umów się na konsultację!
FAQ
Operacja podcięcia wędzidełka prącia trwa zaledwie kilkanaście minut. Podczas procedury pacjent leży na plecach i dostaje znieczulenie miejscowe. Gdy owe znieczulenie zacznie działać, chirurg przystępuje do operacji. Po zakończonym zabiegu pacjent może wrócić do domu, lecz rekomenduje się, aby osoba towarzysząca odwiozła pacjenta do domu gdyż prowadzenie maszyn może być utrudnione.
Jeżeli ból po operacji będzie silny, można zażywać środki przeciwbólowe z wyjątkiem tych, które zawierają kwas salicylowy. Przemywać rany Octeniseptem ale nie moczyć opatrunków. Po zabiegu nie należy pić alkoholu, przyjmować salicylanów ani współżyć do całkowitego zagojenia się ran. Należy również unikać ciężkiego wysiłku fizycznego. Pacjent powinien stosować się do zaleceń lekarza i realizować przypisane przez niego recepty. Po 5-7 dniach po zabiegu pacjent powinien zgłosić się na kontrolę lecz jeżeli wystąpią silne dolegliwości lub dyskomfort - niezwłocznie zgłosić się do Kliniki.
Aktywne infekcje, niewydolność oddechowo-krążeniowa, poważne schorzenia wątroby, niewydolność nerek, choroby układowe, zaburzenia krzepnięcia krwi, choroby autoimmunologiczne, choroby nowotworowe, radio i chemioterapia, epilepsja i inne schorzenia neurologiczne, trwające leczenie antybiotykami
Nie, zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.
Nie, zabiegu nie trzeba powtarzać.
Polecamy również
Znajdź zabieg idealny dla siebie