Powiększenie obwodu prącia

Bezpieczna, sprawdzona metoda, której zaufało tysiące mężczyzn
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Statystycznie, aż 90% mężczyzn jest niezadowolonych z rozmiaru swojego prącia. Dzięki nowoczesnym technikom i profesjonalizmowi najlepszych specjalistów Kliniki Ambroziak, jesteśmy w stanie zwiększyć obwód prącia pacjenta w bezpieczny i dokładny sposób.

Kwas hialuronowy jest wszechstronnie wykorzystywany w medycynie estetycznej. Pomaga w walce z oznakami starzenia, jak również wspomaga jędrność i elastyczność skóry. Jak się okazuje, nie jest to jedyne zastosowanie tej substancji. Z jej właściwości mogą skorzystać również panowie, którzy nie są zadowoleni z wielkości swojego członka. Nic dziwnego, że taki stan rzeczy może być przyczyną narastającą przyczyną kompleksów. W końcu sfera seksualna jest jedną z ważniejszych kwestii w naszym życiu.

Panowie, którzy chcieliby dokonać powiększenia penisa kwasem hialuronowym, zdecydowanie nie powinni obawiać się przebiegu tej procedury. Wbrew pozorom zabieg jest bardzo mało inwazyjny, przebiega bezboleśnie, a zaraz po jego wykonaniu można wrócić do domu. W Klinice Ambroziak oferujemy także drugą metodę powiększania penisa własną tkanką tłuszczową. Jest to alternatywny zabieg powiększenia obwodu prącia. Polega on na pobraniu tkanki tłuszczowej, a następnie wstrzyknięciu jej pod skórę penisa. Obie metody pozwalają zwiększyć obwód członka nawet do 5 centymetrów oraz wydłużyć go nawet do kilku centymetrów.

Dlaczego warto?

Powiększenie penisa będzie miało wpływ na wiele aspektów życia każdego mężczyzny. Przede wszystkim może zdecydowanie podnieść jego pewność siebie i sprawić, że nie będzie on dłużej zmagał się z kompleksami na tym punkcie. Ponadto wpłynie również pozytywnie na kwestię współżycia, polepszając doznania zarówno samego mężczyzny, jak i jego partnerki. W Klinice Ambroziak każdy mężczyzna może wybrać pomiędzy powiększeniem z wykorzystaniem kwasu hialuronowego bądź lipofillingiem penisa, dzięki czemu z pomocą specjalisty dobierze metodę, która najlepiej wpisze się w jego oczekiwania.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Prącie

Cena

od 3150 zł

Rozwiązany problem

Mały obwód prącia

Jak często powtarzać

Co 1-2 lat

Czas trwania zabiegu

30 min - 1h

Efekty

Po około dwóch tygodniach od wykonanego zabiegu mężczyzna będzie mógł się cieszyć jego pozytywnymi rezultatami. Można do nich zaliczyć przede wszystkim powiększenie obwodu prącia nawet o kilka centymetrów, a nawet jego wydłużenie. Po zabiegu panowie z pewnością dostrzegą wzrost pewności siebie, co często przekłada się również na większą swobodę w kontaktach seksualnych. Efekty zabiegu z pewnością przypadną do gustu również drugiej stronie, zwiększając doznania seksualne partnerki.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Zabieg jest mało inwazyjny, a z opinii wszystkich naszych pacjentów wynika, że przebiega stosunkowo szybko i całkowicie bezboleśnie. Wszystko zależy również od metody powiększenia penisa, na którą się zdecydujemy. Zdecydowanie mniej inwazyjne jest zastosowanie kwasu hialuronowego. Wówczas specjalista najpierw stosuje znieczulenie, a następnie starannie i równomiernie wstrzykuje substancję bezpośrednio pod skórę.

Nieco bardziej skomplikowana jest procedura powiększenia penisa własną tkanką tłuszczową. W tym przypadku na wstępie metodą liposukcji zostaje pobrana od pacjenta tkanka tłuszczowa. Pobiera się ją najczęściej z okolic brzucha. Następnie tłuszcz jest odpowiednio przygotowywany, a gotową substancję wstrzykuje się już bezpośrednio dookoła trzonu prącia.

Przez dwa tygodnie po zabiegu należy unikać współżycia, ponieważ w tym okresie następuje gojenie się oraz regeneracja członka. Specjaliści sugerują także zrezygnowanie z ćwiczeń oraz ciężkiego wysiłku fizycznego. Niewskazane jest również zażywanie gorących kąpieli, korzystanie z sauny czy basenów. Specjaliści zalecają, aby przez pierwszy miesiąc po zabiegu wykonywać delikatne masaże, dzięki którym substancja równomiernie się rozłoży. Wskazane jest również noszenie obcisłej bielizny, która będzie odpowiadać za ustabilizowanie się penisa.

Niestety nie każdy mężczyzna może poddać się zabiegowi powiększenia obwodu penisa. Do głównych przeciwwskazań należą bowiem nowotwory oraz niewyleczone choroby układy moczowego, problemy związane z zaburzeniem krzepnięcia, stulejka, a także problemy z potencją.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu pacjenci nie odczuwają przykrych dolegliwości, bólu czy dyskomfortu.

Po całkowitym wygojeniu się prącia możemy cieszyć się powiększeniem jego obwodu nawet do 5 centymetrów. Może on ulec także wydłużeniu o około centymetr. Jeżeli do tej porty borykaliśmy się z jego asymetrią lub nierówną powierzchnią możemy być również pewni, że zabieg rozwiąże ten problem. Od tej pory członek będzie zdecydowanie pogrubiony i o równomiernej strukturze.

Kwas hialuronowy czy własny tłuszcz to całkowicie naturalne substancje, które w bezpieczny sposób powiększą obwód penisa. Członek będzie pogrubiony oraz wizualnie większy i bez nieestetycznych asymetrii i nierówności. Dzięki temu możemy być pewni, że efekt będzie naturalny i przypadnie nam do gustu.

Bezpośrednio po zabiegu możemy spodziewać się zaczerwienienia oraz obrzęku. Jest to jednak naturalna reakcja organizmu, która ustępuje maksymalnie po kilku dniach. Jeżeli obrzęk, ból lub inne niepokojące objawy będą utrzymywać się dłużej – trzeba jak najszybciej skonsultować to z lekarzem.

Na efekty powiększenia prącia nie będziemy musieli czekać bardzo długo. Kiedy znikną zaczerwienienia i obrzęki, a miejsce poddane zabiegowi całkowicie się wygoi, wówczas będziemy mogli cieszyć się ostatecznym rezultatem.

Efekty pogrubienia penisa metodami oferowanymi przez Klinikę Ambroziak utrzymują się nawet do dwóch lat. Jeżeli rezultaty przypadną nam do gustu i będziemy chcieli zachować je na dłużej, wówczas konieczne będzie powtórzenie zabiegu po upływie tego czasu.

Opinie

* * * * *
Dzisiaj mieliśmy wizytę w Klinice Ambroziak w miejscowości Piasecznie jesteśmy bardzo zadowoleni pełen profesjonalizm osób pracujących na recepcji i oczywiście ogromna wiedza lekarzy pozdrawiamy ciepło miłego dnia Życzymy.
Mariusz Więcław

Każdy mężczyzna, który chciałby pogrubić swoje prącie wraz z poprawą jakości życia seksualnego, powinien skorzystać z tego zabiegu. Jest to procedura prosta i szybka, a jej efekty uszczęśliwiają na długi czas - nie tylko pacjenta.

Albert Gugała

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Laser Frakcyjny CO2
Wiktoria Stasiak - Zespół Przeszczepowy

Laser Frakcyjny CO2

Jeżeli chcielibyśmy raz na zawsze pożegnać problem rozstępów, blizn i przebarwień, to laser frakcyjny CO2 będzie idealną odpowiedzią na nasze ...
Plastyka wędzidełka prącia

Plastyka wędzidełka prącia

Specjaliści Kliniki Ambroziak wykonując plastykę wędzidełka prącia, na stałe leczą stulejkę dzięki czemu pacjent może w bezpieczny i komfortowy sposób funkcjonować ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy