Powiększenie obwodu prącia

Bezpieczna, sprawdzona metoda, której zaufało tysiące mężczyzn
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Statystycznie, aż 90% mężczyzn jest niezadowolonych z rozmiaru swojego prącia. Dzięki nowoczesnym technikom i profesjonalizmowi najlepszych specjalistów Kliniki Ambroziak, jesteśmy w stanie zwiększyć obwód prącia pacjenta w bezpieczny i dokładny sposób.

Wydłużanie prącia jest zabiegiem wykonywanym rzadko, gdyż polega ono na przecięciu więzadła wieszadłowego, które jest odpowiedzialne za stabilność narządu podczas wzwodu, co za tym idzie podczas współżycia. Odwrotnie od zabiegu wydłużania prącia, pogrubienie prącia jest najczęściej wykonywanym zabiegiem estetycznym.

Dlaczego warto?

Zabieg powiększenia obwodu prącia jest idealnym rozwiązaniem dla każdego mężczyzny, który boryka się z nie odpowiadającą mu wielkością swojego przyrodzenia. W ofercie Kliniki Ambroziak posiadamy dwie metody na pogrubienie prącia, które mogą być dobrane w zależności od potrzeb pacjenta. Pierwsza, mniej inwazyjna metoda wykorzystuje kwas hialuronowy, za pomocą którego zwiększa się obwód prącia, a życie seksualne pacjenta może być bardziej satysfakcjonujące. Druga, bardziej stała metoda, wykorzystuje tłuszcz własny i przeznaczona jest dla pacjentów którym bardziej zależy na walorze estetycznym, niżeli czynnościowym. Możliwość dopasowania rodzaju zabiegu do swoich potrzeb daje absolutną gwarancję zadowolenia pacjenta i ogromny wzrost pewności siebie. powiększanie penisa

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Prącie

Cena

od 3150 zł

Rozwiązany problem

Mały obwód prącia

Jak często powtarzać

Co 1-2 lat

Czas trwania zabiegu

30 min - 1h

Efekty

Ostateczne efekty pogrubienia prącia widoczne są już po dwóch tygodniach i są to: wizualnie grubsze prącie, większa satysfakcja z życia seksualnego, stały efekt (w zależności od wybranego sposobu na pogrubienie prącia).

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Powiększenie prącia kwasem hialuronowym jest bardzo bezpieczną procedurą, trwającą 20-30min, bezbolesną, wykonywaną w gabinecie lekarskim w znieczuleniu miejscowym. Kwas ma odpowiednie właściwości maksymalnie zbliżone do tkanek sąsiadujących i ma rejestrację do plastyki narządów płciowych w krajach Unii Europejskiej. Bardziej inwazyjną metodą powiększania prącia jest wypełnienie tkanki podskórnej tłuszczem własnym pacjenta. Zabieg ten wykonujemy u osób, którym bardziej zależy na efektach estetycznych niż czynnościowych. Zabieg jest bardziej inwazyjny, gdyż musimy w pierwszym etapie wykonać liposukcję (pobranie tłuszczu własnego) najczęściej z okolic brzucha i boków, czasem wzgórka łonowego, co dodatkowo ma wpływ na redukcję tkanki tłuszczowej. Tłuszcz odpowiednio preparujemy, przygotowujemy i podajemy dookoła trzonu prącia znacznie bardziej powiększając narząd niż podczas iniekcji kwasu hialuronowego.

Po zabiegu może wystąpić zasinienie, zaczerwienienie lub obrzęk w miejscach zastrzyków. Jest to naturalna reakcja która ustąpi w przeciągu paru dni po wykonaniu zabiegu. Przez 2 dni po procedurze członek powinien być w miarę możliwości utrzymywany w pozycji zadartej, lecz przez 2 tygodnie po zabiegu należy unikać współżycia, aby organizm się zregenerował. Podczas rekonwalescencji należy unikać wysiłku fizycznego, sauny i gorących kąpieli. Przez 2-4 tygodni rekomenduje się wykonywanie specjalnych masaży prącia, aby kwas równomiernie się rozłożył. Przy zabiegu powiększenia obwodu prącia tłuszczem własnym, należy stosować zimne okłady, gdyż może również wystąpić zasinienie. Po zabiegu pacjent powinien powstrzymać się od aktywności seksualnej przez 5 tygodni.

Przeciwwskazania do powiększenia obwodu prącia mogą być następujące: choroby zapalne narządów płciowych lub pachwin, zaburzenia krzepnięcia, stulejka, uczulenie na kwas hialuronowy, problemy z potencją.

Nie, cały zabieg pogrubienia prącia wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, dlatego pacjent nie odczuwa podczas niego bólu.

Po zabiegu może wystąpić zasinienie, zaczerwienienie lub obrzęk w miejscach zastrzyków. Jest to naturalna reakcja która ustąpi w przeciągu paru dni po wykonaniu zabiegu. W przypadku wykorzystania tłuszczu własnego, może się on nie przyjąć, co skutkuje brakiem skuteczności.

po ok. 2 tygodniach widac efekt ostateczny

tak, po uplywie 1-2 lat

Opinie

* * * * *
Dzisiaj mieliśmy wizytę w Klinice Ambroziak w miejscowości Piasecznie jesteśmy bardzo zadowoleni pełen profesjonalizm osób pracujących na recepcji i oczywiście ogromna wiedza lekarzy pozdrawiamy ciepło miłego dnia Życzymy.
Mariusz Więcław

Każdy mężczyzna, który chciałby pogrubić swoje prącie wraz z poprawą jakości życia seksualnego, powinien skorzystać z tego zabiegu. Jest to procedura prosta i szybka, a jej efekty uszczęśliwiają na długi czas - nie tylko pacjenta.

Albert Gugała

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Laser Frakcyjny CO2
Wiktoria Stasiak - Zespół Przeszczepowy

Laser Frakcyjny CO2

Jeżeli chcielibyśmy raz na zawsze pożegnać problem rozstępów, blizn i przebarwień, to laser frakcyjny CO2 będzie idealną odpowiedzią na nasze ...
Plastyka wędzidełka prącia

Plastyka wędzidełka prącia

Specjaliści Kliniki Ambroziak wykonując plastykę wędzidełka prącia, na stałe leczą stulejkę dzięki czemu pacjent może w bezpieczny i komfortowy sposób funkcjonować ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy