Radiesse

Hydroksyapatyt wapnia
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć?
FAQ Rezerwuję

Zabieg z wykorzystaniem hydroksyapatytu wapnia ma bardzo szerokie zastosowanie. Doskonale sprawdza się przy korekcji objętości twarzy czy bródki, dłoni oraz blizn oraz uzupełnieniu wszystkich ubytków tkankowych. 

Hydroksyapatyt to minerał występujący naturalnie w przyrodzie oraz jest składnikiem kości i zębów, stanowiąc ich rusztowanie. Jest szeroko stosowanym wypełniaczem w medycynie estetycznej i służy do wypełniania ubytków skórnych na bazie mikrokuleczek hydroksyapatytu zawieszonych w nośniku żelowym o dużej zawartości wody. Po podaniu preparatu, w miejscu wstrzyknięcia jego cząsteczki tworzą rusztowanie, które stymulują wzrost naturalnych włókien kolagenowych.

Dlaczego warto?

Poza uzupełnieniem ubytków tkankowych, preparat Radiesse stymuluje naturalną produkcję kolagenu. 

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Twarz, dłonie, blizny (całe ciało)

Cena

2800 zł

Rozwiązany problem

Zmarszczki, utrata objętości skóry, blizny potrądzikowe, niechirurgiczna plastyka nosa, odmładzanie rąk

Jak często powtarzać

Zabieg jest stymulator, zatem nie wymaga wykonania serii. Można powtórzyć po około roku.

Czas trwania zabiegu

około 20 min.
Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Zabieg Radiesse polega na ostrzyknięciu wybranych okolic. Zabieg z wykorzystaniem hydroksyapatytu wapnia jest stosowany przy korekcji policzków, fałdów nosowo-wargowych, krawędzi żuchwy, fałdy podbródkowej oraz bruzdy bródkowej oraz wszystkich ubytków tkankowych. Przy pomocy preparatu uzyskuje się bardzo dobre i naturalne efekty odmłodzenia grzbietów rąk. 

Pacjent może powrócić do swoich codziennych zajęć bezpośrednio po zabiegu. Nie wymaga dodatkowego masażu.

Aktywne choroby autoimmunologiczne 
Infekcje bakteryjne i wirusowe w miejscu wstrzyknięcia 
Ciąża

Zabieg jest niemalże bezbolesny dzięki dodatkowi preparatu znieczulającego wewnątrz strzykawki.

Efekt zabiegu z wykorzystaniem Radiesse jest widoczny natychmiast po wstrzyknięciu. W miarę wchłaniania się nośnika żelowego, narasta efekt stymulacji własnego kolagenu, utrzymujący długotrwałe wypełnienie.

Efekty u poszczególnych osób zależą od wieku, rodzaju skóry, stylu życia i gospodarki metabolicznej, a także oczywiście od obszaru, który poddajemy kuracji. U większości pacjentów wypełnienie utrzymuje się przez około 18 miesięcy.

Tak

Wstrzyknięcie Radiesse może wywołać przejściową reakcję w postaci obrzęku, tkliwości i zaczerwienienia.

Efekt zabiegu jest długotrwały; można powtórzyć po 12-18 miesiącach

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

ADIVIVE + Celltibator
Katarzyna Żórawicz - Dermatolog

ADIVIVE + Celltibator

Połączenie metody Adivive z pozyskiwaniem komórek macierzystych to gwarancja najlepszego rezultatu. Jest tak, gdyż oprócz wypełnienia tłuszczem, rewitalizujemy skórę za ...
Ultraformer III

Ultraformer III

Zabieg Ultraformer spełnia oczekiwania rzeszy pacjentek i pacjentów cierpiących z powodu utraty jędrności skóry ciała i twarzy. Efekty, już po ...
Wolumetria
Beata Mikulska-Kwiek, Dyrektor Zarządzający Kliniki Ambroziak Dermatologia i Kliniki Ambroziak Szpital

Wolumetria

Wolumetria to jeden z ulubionych zabiegów naszych pacjentów. I nic dziwnego. Natychmiastowe i całkowicie naturalne efekty, które daje modelowanie twarzy, ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy