Saint Malo - Rytuały dla ciała

Czas na relaks
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
Rezerwuję

Marka Saint Malo, pochodząca z Półwyspu Bretońskiego to marka zdrowia. Wystarczy powiedzieć, że woda morska (bazy kosmetyków) niesiona przez prąd morski Golfsztrom ma taki sam skład, jak ludzkie osocze, a wodorosty, jak plazma krwi. Rodzinne podobieństwo łączy też wodę morską i płyny owodniowe, czyli środowisko, w którym rozwija się dziecko w łonie matki. To wyjaśnia, dlaczego woda morska wpływa pozytywnie na zgodność preparatów kosmetycznych ze skórą.

Ponadto dla ok. 70% populacji cierpiących na nadwrażliwość skóry spowodowaną zanieczyszczeniem środowiska i stresogennym tempem życia - zastosowanie głębinowej wody morskiej, jako bazy w kosmetykach Saint Malo jest sposobem na znakomite ich tolerowanie oraz na normalne życie, bez codziennego dyskomfortu.

Właściwe działanie organizmu ludzkiego jest uwarunkowane odpowiednią podażą i współpracą wszystkich budujących go składników: białek, węglowodanów, tłuszczów czy wody. Jednak to minerały są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania tego złożonego systemu. Związki mineralne biorą udział w tworzeniu i działaniu wielu enzymów, są niezbędne w wielu procesach biochemicznych czy właściwym przekazywaniu impulsów nerwowych. Podróż rozpoczynamy intensywnym peelingiem z lawy wulkanicznej, następnie otulamy ciało odżywczym okładem, a na zakończenie wygładzamy otulającym masażem. Zabieg kosmetykami Saint Malo działa silnie przeciwstarzeniowo oraz łagodzi wszelkie podrażnienia. Idealny jako odżywcza kuracja po okresie lata.

Dlaczego warto?

Jednym z najważniejszych współczesnych trendów - oprócz rozwoju medycyny estetycznej, którą dopiero czas tak naprawdę zweryfikuje i która wymaga także wsparcia kosmetyków Saint Malo łagodzących jej inwazyjność – jest dbałość o zdrowy styl życia. Dla coraz większej liczby ludzi poprawa kondycji i samopoczucia, aby bronić się przed zgubnymi konsekwencjami stresogennego tempa życia i rozwoju cywilizacji staje się priorytetem w życiu. Wybierają zdrową żywność, zdrowe kosmetyki, zdrowy ruch. Warto to wszystko uzupełnić o zdrową pielęgnację ciała z Saint Malo.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Ciało

Cena

550 zł

Czas trwania zabiegu

około 1,5h

Efekty

Efekty zabiegów Saint Malo są natychmiast widoczne i bardzo satysfakcjonujące. To efekt zastosowania nie tylko zdrowych, naturalnych składników, ale także nowości kosmetycznych – np. zupełnie nowej substancji aktywnej – wyciągu z ostryg.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Zabieg na ciało z wykorzystaniem technologii fal radiowych RF i pulsacyjnego pola elektromagnetycznego

Zabieg na ciało z wykorzystaniem technologii fal radiowych RF i pulsacyjnego pola elektromagnetycznego

Sposób na walkę z utratą jędrności skóry, upartym tłuszczykiem i cellulitem.
Drenaż podciśnieniowy
Ewa Woźniak-Roszkowska - Lekarz

Drenaż podciśnieniowy

Wyobrażacie sobie zabieg, który jednocześnie pozwoliłby pozbyć się cellulitu, wiotkiej skóry, a także uporałby się z niechcianymi obrzękami. Jak się ...
Diego Dalla Palma Tone Up

Diego Dalla Palma Tone Up

Skóra podczas ciąży narażona jest na ogromny stres, rozciąganie i inne niesprzyjające czynniki. Dzięki nowej holistycznej metodzie Diego Dalla Palma ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy