Skoncentrowane ultradźwięki w redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu

Siła ultradźwięków
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

System skoncentrowanych ultradźwięków stworzony został do zwalczania miejscowych nadmiarów tkanki tłuszczowej i najbardziej uporczywego cellulitu.

Oporne na odchudzanie i ćwiczenia komórki tłuszczowe gromadzą się przede wszystkim na brzuchu, udach, biodrach i ramionach. Nawet duża utrata wagi nie gwarantuje pozbycia się tych niedoskonałości. Urządzenie wykorzystujące skoncentrowane ultradźwięki działa skutecznie dzięki dwóm wyposażonym w precyzyjny skaner, i najgłębiej działającym głowicom.

Dlaczego warto?

Urządzenie wykorzystuje zaawansowaną technologię wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej (HIFU) działającej na głębokości 13 mm, precyzyjnie skupiając się na podskórnej warstwie tłuszczu. W rezultacie następuje natychmiastowe przerwanie błon komórek tłuszczowych, co skutkuje ich całkowitą śmiercią w obrębie powierzchni docelowej, podczas gdy otaczająca tkanka pozostaje niemal nietknięta.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Ciało: obszary na których występuje nadmiar tkanki tłuszczowej

Cena

od 3700 zł

Rozwiązany problem

Nadmiar tkanki tłuszczowej

Jak często powtarzać

Zabieg jednorazowy

Czas trwania zabiegu

W zależności od okolicy od 1h

Efekty

Zastosowanie głowic o większej mocy, głębokości działania i polu oddziaływania, wraz z chłodzeniem daje imponujące wyniki zmniejszenia nagromadzonej tkanki tłuszczowej, cellulitu i wysmuklenia sylwetki w sposób komfortowy i mało bolesny, w krótszym czasie i bez okresu rekonwalescencji. Ponadto, ze względu na pozytywny wpływ fal ultradźwiękowych na włókna kolagenowe, usuwamy komórki tłuszczowe nie powodując rozciągnięcia skóry.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Zabieg do zwalczania cellulitu wykorzytujący system skoncentrowanych ultradźwięków polega na przykładaniu do powierzchni skóry jednej bądź dwóch głowic jednocześnie, działających na głębokości tkanek 13mm. W zależności od obszaru, zabieg trwa od 60 minut do kilku godzin. Nie wymaga przygotowań, ani rekonwalescencji.

Spożywanie dużej ilości wody; w pierwszym tygodniu po zabiegu nie zażywać preparatów przeciwzapalnych; dla lepszego efektu zaleca się dołączenie drenażu limfatycznego lub zabiegów dodatkowych na tkankę tłuszczową; zdrowy tryb życia; aktywność fizyczna

Ciąża i karmienie piersią; choroby autoimmunologiczne; stan zapalny w miejscu zabiegu,

Zdarza się, że Pacjenci podczas zabiegu odczuwają dyskomfort, zwłaszcza w okolicy wewnętrznej strony ud. W przypadku zabiegu na całe uda, aby ograniczyć dolegliwości bólowe oraz skrócić czas zabiegu, zabieg można wykonać w sedacji.

Efekty zabiegu to redukcja tkanki tłuszczowej oraz cellulitu; zagęszczenie skóry

Efekt zabiegu jest trwały, jeśli Pacjent stosuje się do zaleceń pozabiegowych

Po zabiegu występuje obrzęk, bolesność w miejscu zabiegu do 3 tygodni; tkliwość miejsca zabiegu; zasinienia

Efekty zabiegu są widoczne po 3 miesiącach

Nie, zabieg jest zabiegiem jednorazowym.

Opinie

* * * * *
Jestem zadowoloną klientką od lat
Magda Torola

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Zabieg na ciało z wykorzystaniem technologii fal radiowych RF i pulsacyjnego pola elektromagnetycznego

Zabieg na ciało z wykorzystaniem technologii fal radiowych RF i pulsacyjnego pola elektromagnetycznego

Sposób na walkę z utratą jędrności skóry, upartym tłuszczykiem i cellulitem.
Kriolipoliza
Justyna Włodarczyk - Fizyk Medyczny

Kriolipoliza

Sposobów na eliminację nadprogramowej tkanki tłuszczowej jest naprawdę wiele, jednak nie wszystkie gwarantują rezultaty, które będą nas w pełni satysfakcjonować. ...
Elektrostymulacja mięśni

Elektrostymulacja mięśni

Elektrostymulacja mięśni to najnowsza technologia do kształtowania i budowania mięśni.

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy