Selvert Thermal Urban Response

Tarcza dla skóry
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
Rezerwuję

Zanieczyszczenie środowiska, w którym żyjemy i powietrza, którym oddychamy to jeden z głównych problemów dzisiejszych czasów. Obecny w dużych miastach smog zawiera szkodliwe dla ludzi pyły PM2,5 i PM10, metale ciężkie oraz benzopiren. Te składniki przede wszystkim osiadając na naszej skórze, powodują w niej ogromne zniszczenia takie jak chroniczne mikrozapalenia uszkadzające DNA komórek, odwodnienie i wysuszenie, utrata jędrności i elastyczności, nadwrażliwość, która może przejawiać się w postaci zmian trądzikowych, egzemy czy pokrzywki.
W konsekwencji następuje osłabienie funkcji obronnych naszej skóry, drastycznie nasila się formowanie wolnych rodników, które przyspieszają przedwczesne jej starzenie oznaki którego widzimy w postaci zmarszczek oraz linii mimicznych.

Selvert Thermal stworzył Urban Response – linię, produkty które działają jak silna tarcza, chroniąca funkcje bariery skóry dzięki m.in. rewolucyjnemu składnikowi Shield MP. Linia ta jest w stanie naprawić szkody wyrządzone przez agresywne środowisko wielkomiejskie oraz przywrócić jej naturalne piękno i promienność, nadać aksamitną teksturę, a także skutecznie ochronić. Celem zabiegu jest:

ochrona funkcji bariery skóry przed czynnikami zewnętrznymi – zanieczyszczeniami;
przywrócenie zapasów tlenu w tkankach;
stymulacja naturalnego mechanizmu naprawy DNA;
zapobieganie stresowi oksydacyjnemu, formowaniu się wolnych rodników;
przywrócić piękno i młodość.
 

Dlaczego warto?

Kompleks Shield MP neutralizuje ciężko opadające pyły, wiąże metale ciężkie i zwalcza wolne rodniki. Kompleks O2VPP zawiera szereg oligoelementow zwiększających dotlenienie komórek. Peptyd z Avocado stymuluje syntezę kwasu hialuronowego, zwiększa ochronę i spowalnia proces starzenia. Aktywny węgiel obecny w masce jest silnym wymiataczem całego zanieczyszczenia ze skóry, ponadto działa odtruwająco i rozjaśniająco.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Twarz

Cena

690 zł

Jak często powtarzać

Program Obrony Absolutnej – po 2 zabiegi w tygodniu przez okres 3 tygodni. Program profilaktyczny – 1 zabieg w tygodniu przez 5 tygodni.

Efekty

oczyszczona skóra, zabezpieczona przed niekorzystnym wpływem zanieczyszczenia środowiska

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Laser Discovery Pico

Laser Discovery Pico

Zabiegi laserem Discovery Pico pozwalają lekarzom zwalczyć wiele defektów. Usunięcie tatuażu, leczenie skomplikowanych przebarwień - posłonecznych, pozapalnych i hormonalnych (melasma).
Peeling Fenolowy
Agnieszka Motyl - Pracownik Call Center

Peeling Fenolowy

Podstawowym wskazaniem głębokich peelingów fenolowych jest leczenie nasilonych zmarszczek twarzy, zabiegi te wykonuje się same lub łączy się je z ...
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy