Selvert Thermal Urban Response

Tarcza dla skóry
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
Rezerwuję

Zanieczyszczenie środowiska, w którym żyjemy i powietrza, którym oddychamy to jeden z głównych problemów dzisiejszych czasów. Obecny w dużych miastach smog zawiera szkodliwe dla ludzi pyły PM2,5 i PM10, metale ciężkie oraz benzopiren. Te składniki przede wszystkim osiadając na naszej skórze, powodują w niej ogromne zniszczenia takie jak chroniczne mikrozapalenia uszkadzające DNA komórek, odwodnienie i wysuszenie, utrata jędrności i elastyczności, nadwrażliwość, która może przejawiać się w postaci zmian trądzikowych, egzemy czy pokrzywki.
W konsekwencji następuje osłabienie funkcji obronnych naszej skóry, drastycznie nasila się formowanie wolnych rodników, które przyspieszają przedwczesne jej starzenie oznaki którego widzimy w postaci zmarszczek oraz linii mimicznych.

Selvert Thermal stworzył Urban Response – linię, produkty które działają jak silna tarcza, chroniąca funkcje bariery skóry dzięki m.in. rewolucyjnemu składnikowi Shield MP. Linia ta jest w stanie naprawić szkody wyrządzone przez agresywne środowisko wielkomiejskie oraz przywrócić jej naturalne piękno i promienność, nadać aksamitną teksturę, a także skutecznie ochronić. Celem zabiegu jest:

ochrona funkcji bariery skóry przed czynnikami zewnętrznymi – zanieczyszczeniami;
przywrócenie zapasów tlenu w tkankach;
stymulacja naturalnego mechanizmu naprawy DNA;
zapobieganie stresowi oksydacyjnemu, formowaniu się wolnych rodników;
przywrócić piękno i młodość.
 

Dlaczego warto?

Kompleks Shield MP neutralizuje ciężko opadające pyły, wiąże metale ciężkie i zwalcza wolne rodniki. Kompleks O2VPP zawiera szereg oligoelementow zwiększających dotlenienie komórek. Peptyd z Avocado stymuluje syntezę kwasu hialuronowego, zwiększa ochronę i spowalnia proces starzenia. Aktywny węgiel obecny w masce jest silnym wymiataczem całego zanieczyszczenia ze skóry, ponadto działa odtruwająco i rozjaśniająco.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Twarz

Cena

690 zł

Jak często powtarzać

Program Obrony Absolutnej – po 2 zabiegi w tygodniu przez okres 3 tygodni. Program profilaktyczny – 1 zabieg w tygodniu przez 5 tygodni.

Efekty

oczyszczona skóra, zabezpieczona przed niekorzystnym wpływem zanieczyszczenia środowiska

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Laser picosekudowy - Discovery Pico

Laser picosekudowy - Discovery Pico

Najnowocześniejszy na rynku laser, który gwarantuje najszybsze efekty? To właśnie Discovery Pico! Jeżeli chcielibyśmy pozbyć się niechcianego tatuażu lub niezbyt ...
Peeling Fenolowy
Agnieszka Motyl - Pracownik Call Center

Peeling Fenolowy

Podstawowym wskazaniem głębokich peelingów fenolowych jest leczenie nasilonych zmarszczek twarzy, zabiegi te wykonuje się same lub łączy się je z ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy