Stymulator Tkankowy Nucleofill

Biostymulacja skóry
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Zabieg Nucleofill to doskonałe rozwiązanie do naturalnej stymulacji odnowy skóry. Jego skład, a dokładnie zawarte w nim polinukleotydy, powoduje odbudowę włókien kolagenowych, a co za tym idzie, przywraca skórze jędrność i napięcie.

W przypadku biostymulatorów, jakim jest również preparat Nucleofill, efekt narasta wraz z upływającym czasem, a najlepsze rezultaty osiąga się po serii zabiegów. Działanie polinukleotydów jest trójkierunkowe: liftingujące - odnowa włokien kolagenów typu I oraz elastyny; antyoksydacyjne - niweluje niekorzystny wpływ czynników takich jak długoptrwały stres, zanieczyszczenie powietrza, nieodpowiednia dieta; nawilżające - zapewnia długotrwałe nawilżenie, dzięki wiązaniu wody poprzez polinukleotydy.

Dlaczego warto?

Korzyści płynących z terapii polinukleotydami jest wiele. Przede wszystkim stymulują one skórę do naturalnej odnowy i regeneracji. Dodatkowo doskonale utrzymują odpowiednie nawilżenie skóry i przeciwdziałają wolnym rodnikom. Zabieg dedykowany jest osobom u których widać pierwsze oznaki starzenia, ale równie doskonale sprawdzi się u osób młodszych, dla podtrzymania kondycji oraz jędrności skóry.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Twarz, szyja, dekolt, okolice oczu

Rozwiązany problem

Utrata jędrności skóry, pierwsze oznaki starzenia, drobne zmarszczki, skóra sucha pozbawiona blasku

Jak często powtarzać

seria 3-4 zabiegów, co 2-4 tygodnie

Czas trwania zabiegu

około 20 min.

Efekty

Efekty zabiegu preparatem Nucleofill są bardzo naturalne i pojawiają się wraz z upływającym czasem. Jest to poprawa napięcia, znaczne wygładzenie drobnych zmarszczek oraz nawilżenie skóry. Dla najlepszych i trwałych rezultatów należy wykonać serię zabiegów.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!

Porozmawiajmy

FAQ

Zabieg Nucleofill wykonuje się za pomocą kaniuli lub igły- w zależności od okolicy. Preparat zawiera znieczulenie, które ogranicza odczucia bólowe przy zabiegu, dodatkowo można wykonać znieczulenie maścią przed zabiegiem. Zaraz po zabiegu pacjent może wrócić do codziennych zajęć.

Zaraz po zabiegu może wystąpić tkliwość w miejscach wkłuć oraz niewielki obrzęk, który powinien ustąpić w tym samym dniu.

ciąża oraz karmienie piersią; aktywna opryszczka; choroby nowotworowe

Nie, przed zabiegiem skórę znieczula się maścią

Efekty zabiegu biostymulatorami, takimi jak Nucleofill, pojawiają się z czasem- zgodnie z naturalnymi procesami odnowy skóry, Pierwsze efekty powinny być widoczne po około 3 tygodniach.

Tak, należy wykonać serię 3-4 zabiegów w odstępach 3-4 tygodni; dla zachowania efektu terapię nalezy powtórzyć po roku

Opinie

* * * * *
Jestem pacjentem dr Ambroziaka i dr Kwieka obaj są bardzo profesjonalni i skuteczni.
Alan Dąbrowski Aademy

Stymulator tkankowy Nucleofill ma działanie 3 torowe: stymuluje skórę, silnie nawilża oraz profilaktyczne - anti-age. Jest to zabieg dla osób które nie chcą efektu wypełnienia, ale delikatnej stymulacji skóry.

Katarzyna Żórawicz

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Mezoterapia Anti-Aging

Mezoterapia Anti-Aging

Mezoterapia to metoda leczenia różnych schorzeń skóry polegająca na wstrzykiwaniu bezpośrednio w miejsca docelowe niewielkich dawek substancji leczniczych.Wieloletnie narażenie na ...
Sculptra

Sculptra

Sculptra to stopniowe, naturalne odmłodzenie na długo. Wśród naszych pacjentów ceniących naturalny efekt i skuteczność cieszy się ogromną popularnością.
Nithya - mezoterapia kolagenowa

Nithya - mezoterapia kolagenowa

Kolagen to jeden z głównych budulców naszej skóry. Głównym zadaniem kolagenu jest utrzymywanie jej właściwej struktury oraz sprężystości. Niestety wraz ...
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy