Stymulator Tkankowy

Biostymulacja skóry
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Bezbarwny naturalny żel, który potrafi zdziałać dla naszej skóry prawdziwe cuda. W jego skład wchodzą polinukleotydy, czyli w pełni bezpieczne dla organizmu cząsteczki DNA i RNA. Ich zastosowanie sprawia, że pod skórą zaczynają zachodzić silne procesy regeneracji. Staje się ona automatycznie młodsza, odświeżona, napięta i elastyczna.

Stymulator tkankowy stosowany jest, aby zwalczyć pierwsze oznaki starzenia się skóry. Pojedyncze zmarszczki oraz inne skutki utraty kolagenu mogą pojawić się stosunkowo szybko. Jeżeli chcielibyśmy zdecydowanie te procesy spowolnić, a do tego poprawić nasz wygląd oraz co za tym idzie – samopoczucie, wówczas stymulator tkankowy może okazać się nieoceniony. Jest to preparat, który silnie stymuluje naszą skórę, dzięki czemu poradzi sobie z wieloma problemami, które powstają na jej powierzchni. Począwszy od zmarszczek, poprzez blizny, aż po jej suchość i wiotkość. Jest to także naturalny antyoksydant, co oznacza, że pomaga w zwalczaniu wolnych rodników, które odpowiedzialne są za przyspieszanie procesów starzenia się skóry. W naszym organizmie bardzo często dochodzi bowiem do stanu stresu oksydacyjnego. W pewnym stopniu nie mamy wpływu na te procesy, ponieważ przyczynia się do nich zarówno zła jakość powietrza, czy napięty tryb życia. Czasami wydaje nam się, że prowadzimy zdrowy tryb życia, mimo to szkodliwe czynniki zewnętrzne także mogą powodować pogorszenie się kondycji naszej skóry. Na szczęście możemy skutecznie działać od wewnątrz. Odpowiedzią na potrzeby naszej skóry jest właśnie stymulator tkankowy.

Dlaczego warto?

Terapia polinukleotydami pociąga za sobą szereg pozytywnych dla naszego wyglądu oraz samopoczucia korzyści. Od wygładzenia zmarszczek, spłycenia drobnych blizn, po poprawę elastyczności i jędrności. Co równie ważne, jest to zabieg, który zajmuje dosłownie kilkanaście minut, możemy zaraz po nim powrócić do codziennych czynności, a rezultaty jakie otrzymamy w tym krótkim czasie, będą naprawdę imponujące.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Twarz, szyja, dekolt, okolice oczu

Cena

1600 zł

Rozwiązany problem

Utrata jędrności skóry, pierwsze oznaki starzenia, drobne zmarszczki, skóra sucha pozbawiona blasku

Jak często powtarzać

seria 3-4 zabiegów, co 2-4 tygodnie

Czas trwania zabiegu

około 20 min.

Efekty

Efekty zabiegu z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych to oczywiście poprawa kondycji skóry w obrębie twarzy, szyi lub dekoltu. To, czego możemy spodziewać się od razu, to zdecydowanie wygładzenie oraz lifting skóry twarzy. Wraz z zachodzeniem silnych procesów odbudowy i regeneracji komórek zaczyna się wzmożona produkcja kolagenu. Wówczas będziemy mogli dostrzec zdecydowaną poprawę kondycji skóry. Jej ujędrnienie, nawilżenie, elastyczność i wygładzenie się zmarszczek sprawią, że skóra naszej twarzy zyska zupełnie nową jakość.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Zabieg przebiega w szybki i praktycznie bezbolesny sposób. Lekarz za pomocą bardzo cienkiej igły wstrzykuje w wybrane partie twarzy żel polinukleotydowy. Cała procedura trwa dosłownie kilkanaście minut, a zaraz po jej wykonaniu możemy powrócić do codziennych zajęć.

Przez tydzień od wykonania zabiegu należy unikać ostrego słońca oraz wystawiania skóry twarzy zarówno na gorące, jak i zimne temperatury. Przez 24 godziny trzeba również zrezygnować z nakładania makijażu oraz stosowania kosmetyków.

Zabieg nie jest wskazany dla Pań w ciąży oraz karmiących piersią. Przeciwwskazaniem do jego wykonania pozostają również zaburzenia krążenia, cukrzyca, padaczka oraz niewyleczone stany zapalne lub infekcje skóry.

Stymulator tkankowy posiada już w sobie preparat znieczulający, dlatego pacjenci nie skarżą się na dolegliwości związane z bólem podczas jego wykonywania. Osoby szczególnie wrażliwe na tego typu bodźce mogą poprosić przed zabiegiem o zastosowanie dodatkowej maści znieczulającej.

Głównym efektem zabiegu z użyciem stymulatorów tkankowych jest zdecydowane spłycenie się zmarszczek i poprawienie kondycji skóry – zwłaszcza tych w obrębie oczu, jak i wokół ust i policzków. Skóra będzie odmłodzona, nawilżona i elastyczna.

Zabieg w żaden sposób nie ingeruje w naturalne rysy twarzy, dlatego efekty z pewnością przypadną nam do gustu.

W obszarze wykonywania zabiegu często pojawia się niewielki ból, zaczerwienienie lub tkliwość. Nie są to jednak silne objawy i zazwyczaj mijają jeszcze tego samego dnia.

Pierwsze efekty dostrzeżemy od razu po zabiegu, jednak z czasem będą się one pogłębiać. Wynika to z procesów regeneracji skóry, które zaczną zachodzić z czasem. Oznacza to, że po upływie 3 tygodni możemy spodziewać się ostatecznych efektów.

Aby efekt był trwały, specjaliści zalecają serię do czterech zabiegów, każdy w odstępie około miesiąca.

Opinie

* * * * *
Jestem pacjentem dr Ambroziaka i dr Kwieka obaj są bardzo profesjonalni i skuteczni.
Alan Dąbrowski Aademy

Stymulator tkankowy Juvenus ma działanie 3 torowe: stymuluje skórę, silnie nawilża oraz profilaktyczne - anti-age. Jest to zabieg dla osób które nie chcą efektu wypełnienia, ale delikatnej stymulacji skóry.

Katarzyna Żórawicz

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Mezoterapia Anti-Aging
Paula Turowska - Pracownik Recepcji

Mezoterapia Anti-Aging

Procesy starzenia się skóry postępuję nieuchronnie z roku na rok. Czynników, które je przyspieszają, może być naprawdę wiele, począwszy od ...
Kwas polimlekowy
Klaudia Ciszewska - Pracownik Administracji

Kwas polimlekowy

Jeżeli szukamy poprawy wyglądu skóry twarzy, to zabieg z wykorzystaniem kwasu polimlekowego powinien sprostać naszym oczekiwaniom. Według opinii pacjentów jest ...
Mezoterapia kolagenowa
Joanna Ambroziak - Współwłaścicielka i Prezes Zarządu Kliniki Ambroziak

Mezoterapia kolagenowa

Kolagen to jeden z głównych budulców naszej skóry. Głównym zadaniem kolagenu jest utrzymywanie jej właściwej struktury oraz sprężystości. Niestety wraz ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy