Tixel - Nieinwazyjny lifting powiek

Ciepło... cieplej...młodziej
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Tixel to doskonały zabieg dla wszystkich pacjentów, u których jest za wcześnie na chirurgiczną korektę powiek, ale widać już delikatną utratę elastyczności skóry.

Czym jest Tixel?

Nowoczesny, nieablacyjny system frakcyjnego odmładzania skóry, wykorzystujący technologię tytanowej końcówki opatentowanej przez firmę Novoxel. Tixel umożliwia przeprowadzanie niemal bezbolesnych zabiegów na delikatnej skórze twarzy, włącznie z okolicami oczodołów, powiek, szyi oraz dekoltu wymagających do 3 dni rekonwalescencji i działa na zasadzie emitowania ciepła nie generując szkodliwego promieniowania.

Dlaczego warto?

Tixel jest zabiegiem, który wyróżnia jego nieinwazyjność. Każdy pacjent, niezależnie od typu skóry jest zadowolony z jego efektów. Niski poziom bólu, natychmiastowy efekt i krótka rekonwalescencja sprawia, że jest on wyjątkowy w swej wygodzie i skuteczności.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Powieki górne i dolne

Cena

1300 zł

Rozwiązany problem

Drobne zmarszczki, wiotka skóra powiek

Jak często powtarzać

Zabiegi należy powtarzać co miesiąc

Czas trwania zabiegu

Około 30 min.

Efekty

Seria zabiegów skutecznie ujędrnia i napina skórę powiek, dając tym samym młodszy, bardziej wypoczęty wygląd. Po zabiegu widoczna jest poprawa tekstury skóry i redukcja zmarszczek. Oprócz liftingu skóry górnej powieki, jest ona zrewitalizowana.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Przed zabiegiem wykonuje się znieczulenie maścią. Po zmyciu znieczulenia rozpoczynamy zabieg. Zabieg wykonywany jest za pomocą głowicy, która generuje ciepło i powoduje mikrouszkodzenie skóry, mające spowodować jej regenerację i odbudowę.

Przez 3-4 godziny po zabiegu na skórze utrzymuje się lekka opuchlizna. W ciągu 2-3 godzin po zabiegu może pojawić się rumień oraz uczucie gorąca. W zależności od intensywności zabiegu okres rekonwalescencji może wahać się od 1 do 4 dni. Następnego dnia mogą pojawić się mikro strupki, które znikną po ok. 3 dniach. Należy delikatnie pielęgnować skórę, unikać basenu i sauny do momentu zagojenia.

Uszkodzenia skóry, aktywna opryszczka, ciąża i okres karmienia, aktywny trądzik

Zabieg wykonywany jest ze znieczuleniem maścią, aby zminimalizować odczucia bólowe. Dodatkowo, kontakt ze skóra jest tak krótki, że pacjent nie powinien odczuwać dyskomfortu, a jedynie ciepło w miejscu dotknięcia głowicy

Opinie

* * * * *
Z usług kliniki Ambroziak korzystam od wielu lat i jestem bardzo zadowolony. Klinika na światowym poziomie, super sympatyczni i kompetentni ludzie- od recepcji począwszy. Lekarze przemili i bardzo profesjonalni. pozdrawiam dr Marcina Ambroziaka i dr Kasie Bałabańską. polecam wszystkim :)
Anita Prus

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Foxy Eyes
Dominika Sambora - Fizjoterapeuta

Foxy Eyes

Nieukrywanym trendem dermatologii estetycznej stało się w ostatnich latach foxy eyes. Spojrzenie to bowiem coś, co w wyglądzie każdej z ...
Laser Cutera Enlighten III

Laser Cutera Enlighten III

Niechciane tatuaże, mała witalność skóry, zmiany barwnikowe oraz blizny - wszystkie te problemy potrafią być bardzo uciążliwe i każdy kto je ...
Plastyka powiek górnych i dolnych
Klaudia Ciszewska - Pracownik Administracji

Plastyka powiek górnych i dolnych

Do zabiegu chirurgicznej korekty powiek można przystąpić z wielu względów. Z jednej strony decydują się na niego osoby, które nie ...
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy