Ultraformer III

Ultradźwiękowy lifting
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Zabieg Ultraformer spełnia oczekiwania rzeszy pacjentek i pacjentów cierpiących z powodu utraty jędrności skóry ciała i twarzy. Efekty, już po jednym zabiegu są spektakularne.

Zabieg Ultraformer służy do uzyskania długotrwałego efektu liftingu ciała i twarzy, widocznego już po jednym zabiegu. Ultraformer to urządzenie wykorzystujące technologię HIFU (high intensity focused ultrasound), czyli zogniskowaną falę ultradźwiękową służącą do podgrzewania tkanek, takich jak skóra, tłuszcz i mięśnie. W wyniku selektywnego podgrzania, tkanki mają tendencję do obkurczania się, dodatkowo, w skórze dochodzi do mikrouszkodzeń stymulujących wytwarzanie nowego kolagenu.

Dlaczego warto?

Największą zaletą zabiegu Ultraformer jest możliwość ujędrnienia każdej części ciała. Oprócz tego, efekt uzyskiwany jest już po pierwszym zabiegu. Brak rekonwalescencji, możliwość wykonania zabiegów przez cały rok, bez względu na nasłonecznienie i długotrwałe utrzymywanie się efektu to powody, dla których nasi pacjenci są zawsze zadowoleni z efektów zabiegu Ultraformer.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Całe ciało

Cena

od 2000 zł

Rozwiązany problem

Wiotkość skóry

Jak często powtarzać

Zabieg z założenia jest jednorazowy lecz dla lepszego efektu zabieg można powtórzyć po kilku miesiącach

Czas trwania zabiegu

W zależności od obszaru

Efekty

Maksymalny efekt uzyskujemy po upływie 2–3 miesięcy. Bezpośrednio po zabiegu widoczna jest początkowa, bardzo korzystna zmiana w wyglądzie. Technologia Ultraformer stosowana w obrębie twarzy i ciała pozwala na zachowanie efektu przez około 2 lata.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!

Porozmawiajmy

FAQ

Procedura zawsze jest poprzedzona wywiadem m.in. na temat oczekiwań pacjentki. Specjalista informuje o możliwych konsekwencjach planowanej terapii. Bezpośrednio przed procedurą HIFU, wykonujący zabieg ocenia jego zakres oraz głębokość, na której ma być on wykonany. Przetworniki o różnej głębokości przykładane są do korygowanego miejsca. Pojedyncze wyzwolenie energii odczuwalne jest, jako delikatne ukłucie i rozchodzenie się ciepła. Średni czas wykonywania zabiegu waha się pomiędzy 30 minut, a 2 godziny. Zaraz po zakończeniu zabiegu pacjentka może mieć niewielkiego stopnia rumień skóry utrzymujący się przez około 30 minut. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć. Na życzenie pacjentki można wykonać kolejny zabieg po upływie 3 miesięcy. Inny schemat leczenia to stosowanie mniejszej liczby impulsów jednorazowo i powtarzanie zabiegów co miesiąc, przez 3 kolejne miesiące. Zalety tego schematu to zmniejszenie ew. dolegliwości bólowych i niższa, jednorazowa cena zabiegu.

Po zabiegu pacjentka może prowadzić normalny tryb życia.

Stan zapalny w miejscu wykonywania zabiegu, zmiany skórne w miejscu wykonywania zabiegu, opryszczka w miejscu wykonywania zabiegu, ciąża, choroba nowotworowa

Zabieg Ultraformer może powodować delikatne odczucia bólowe 

Zdecydowana poprawa jędrności skóry, efekt liftingu, poprawa owalu twarzy

Około 1,5-2 lat

Tak

W zależności od jakości skóry oraz oczekiwanych rezultatów; zabiegu nie trzeba powtarzać, lecz można to zrobić dla uzyskania lepszych efektów.

Opinie

* * * * *
Polecam klinikę, szczególnie doktora Rożalskiego :) co prawda nie skończyłam jeszcze w pełni leczenia ale pewien etap zakończyliśmy. Do gabinetu wchodzę z uśmiechem, doktor zawsze zagada i odrazu wizyta jest przyjemniejsza :) nie przeszkadza gdy zabierze się bliskich jest o czym poplotkować! Jestem zadowolona z efektów leczenia. Dziękuję za miłą atmosferę, oraz chciałabym jeszcze podziękować Pani Kasi z recepcji przemiła osoba zawsze uśmiechnięta :)
Katarzyna Bąk

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Osocze Bogatopłytkowe

Osocze Bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe (PRP) to zabieg przeznaczony dla osób wymagających, ceniących produkty pochodzenia naturalnego, a także cierpiących na różnego rodzaju alergie.
Lift twarzy i szyi

Lift twarzy i szyi

Lifting twarzy i szyi jest sztandarową estetyczną operacją plastyczną, która jest w stanie diametralnie zmienić wygląd i odmłodzić nawet o ...
Laser Discovery Pico

Laser Discovery Pico

Zabiegi laserem Discovery Pico pozwalają lekarzom zwalczyć wiele defektów. Usunięcie tatuażu, leczenie skomplikowanych przebarwień - posłonecznych, pozapalnych i hormonalnych (melasma).
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy