Vectus Palomar

Jedwabiście gładka skóra
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Każda z tradycyjnych metod usuwania owłosienia (golenie, elektroliza, wosk, itp.) nie tylko wiąże się z odrastaniem włosów, ale również z ryzykiem wrastania włosów, przebarwień, reakcji alergicznych, a nawet blizn. Epilacja laserem diodowym Vectus™ jest skuteczna, trwała i bezpieczna. Zabieg jest szybki i komfortowy.

Laser Vectus to innowacyjna technologia firmy PALOMAR Medical Technologies przeznaczona do trwałego usuwania owłosienia oraz przebarwień. Jest skuteczna i bezpieczna dla każdego koloru skóry oraz każdego koloru owłosienia.

Laser diodowy emituje wiązkę światła, która jest pochłaniana przez barwnik włosa. To prowadzi do zniszczenia jego cebulki. Jednak na laser reagują jedynie te włosy, które są w fazie wzrostu, czyli ok. 30% widocznego owłosienia. Dlatego konieczne są kolejne zabiegi, minimum dwa, w dostępnie około miesiąca, aby pozostałe włosy, będące w fazie zaniku i spoczynku weszły w fazę wzrostu i zareagowały na działanie światła lasera.

Dlaczego warto?

VECTUS jest najnowszym, najszybszym i zarazem najmocniejszym systemem do depilacji laserowej na świecie. Wykorzystano w nim wiele nowatorskich rozwiązań decydujących o wyjątkowej skuteczności urządzenia oraz bezpieczeństwie i komforcie pacjenta. Laser diodowy Palomar Vectus™ posiada certyfikat bezpieczeństwa i skuteczności wydany przez Amerykański Urząd ds. Żywności i Leków FDA, honorowany na całym świecie, dopuszczający je na rynek, jako urządzenia do trwałego usuwania włosów.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Całe ciało, twarz

Cena

od 270 zł

Rozwiązany problem

Niechciane owłosienie, nadmierne owłosienie

Jak często powtarzać

Co około 4-6 tygodni.

Czas trwania zabiegu

W zależności od obszaru

Efekty

Po odpowiednio dobranej serii zabiegów (ilośc zabiegów dobierana jest indywidualnie w zależnosci od rodzaju owłosienia) skóra jest całkowicie gładka a włoski nie odrastają. Po około roku należy wykonać zabiegi przypominające.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

W zależności od obszaru zabiegowego wybierana jest odpowiednia wielkość głowicy. Przy pracy na dużych obszarach np. nogi wykorzystywana jest duża głowica, a na małych np. wąsik precyzyjna mała głowica. Analizy fototypu skóry dokonuje się przy użyciu inteligentnego czytnika poziomu melaniny - Skintel. Odczyt wysyłany jest do platformy i na jego podstawie automatycznie wybierane są optymalne parametry zabiegu. Urządzenie Skintel eliminuje ryzyko popełnienia błędu przez osobę wykonującą zabieg oraz całkowicie wyklucza poparzenie skóry.

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona. Po zabiegu epilacji laserowej nie należy korzystać z sauny czy solarium ani brać gorących kąpieli.

Świeża opalenizna, ciąża, przerwana ciągłość naskórka, epilepsja, leki, zioła fotouczulające, terapia retinoidami ( witamina A ), przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi, łuszczyca, bielactwo, cukrzyca, bliznowce, aktywne infekcje skórne, rozrusznik serca, świeże zabiegi chirurgiczne

Odczucie bólu przy zabiegu laserem Vectus Palomar jest niewielkie.

Efekty zabiegów są widoczne już po pierwszym zabiegu, a z każdym kolejnym coraz lepsze

Efekt po serii zabiegów jest długotrwały,

Po zabiegu może wystąpić delikatne zaczerwienienie

Efekty widac już popierwszym zabiegu, a z każdym kolejnym sa coraz lepsze

Tak, dla najlepszego i długotrwałego rezultatu, w przypadku usuwania owłosienia, należy wykonać około 8-10 zabiegów, w odstępach od 4 do 6 tygodni. Efekt zabiegu uzależniony jest od wielu czynników indywidualnych dlatego ilość zabiegów u każdego pacjenta może się róznić.

Opinie

* * * * *
Bardzo przyjemne miejsce, rewelacyjna obsługa i pełen profesjonalizm. Polecam lekarzy, których praca nie tylko spełnia w stu procentach oczekiwania, ale także je przechodzi. Bardzo fachowe podejście do klientów, doskonała współpraca pacjent-lekarz i usługi na najwyższym poziomie. Warto wspomnieć także o niezwykle miłej atmosferze i przyjemnym otoczeniu, które zdecydowanie sprawiają, że czujesz się bardziej komfortowo. Z pewnością ponownie skorzystam usług kliniki.
Ada Michalak

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Venus Velocity

Venus Velocity

Urządzenie Venus Velocity zaprasza nas do nowej ery epilacji laserowej. Jeżeli do tej pory baliśmy się zabiegów tego typu ze ...
Cosmelan - Terapia Depigmentacyjna
Adriana Zielska - Onkolog Kliniczny

Cosmelan - Terapia Depigmentacyjna

Plamy barwnikowe to bardzo uciążliwy problem estetyczny, z którym spotykają się tysiące pacjentów. Dzięki skutecznej metodzie czyli terapii Cosmelan stosowanej w Klinice ...
Skleroterapia

Skleroterapia

Większość rozszerzonych żył można usunąć przy pomocy skleroterapii – zabiegu estetycznego bez cięcia i blizn. Problem tzw. pajączków na nogach ...
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy