Epilacja laserowa

Jedwabiście gładka skóra
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Najskuteczniejszy sposób na trwałe pozbycie się włosków w ciała? Epilacja laserowa! Wyobraź sobie, że jedynie kilka zabiegów może dzielić cię od gładkiej skóry, pożegnania problemu swędzących wrastających włosków po goleniu, a także poskromienia nadmiernego owłosienia.

Z problemem nadmiernego owłosienia borykają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Może to być wyjątkowo wstydliwa przypadłość, zwłaszcza jeżeli posiadamy grube i czarne włoski lub rosną one w naprawdę dużych ilościach. Istnieją również obszary na ciele, do których ciężko dostać się standardową maszynką do golenia. Laserowe usuwanie owłosienia to zatem idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które pragną na zawsze pożegnać się z niechcianymi włoskami. Epilacja laserowa to idealne rozwiązanie, ponieważ działa niezależnie od rodzaju karnacji oraz barwy włosa. Jest to dobra wiadomość dla wszystkich osób o ciemniejszym kolorze skóry lub posiadających rude bądź blond włoski. Wszystko odbywa się dzięki zastosowaniu inteligentnych technologii w obrębie lasera. Pozwalają one na dokładne określenie poziomu melaniny w skórze, co pozwala na indywidualne ustawienie funkcji urządzenia. Warto również wspomnieć o głowicy lasera. Została ona zaprojektowana w taki sposób, aby móc oddziaływać na znacznie większą powierzchnię ciała niż tradycyjny sprzęt. W efekcie cały proces epilacji specjalista może przeprowadzić zdecydowanie szybciej i sprawniej. Głowica wyposażona jest także w systemy chłodzące, minimalizując ryzyko odczuwania nieprzyjemnych doznań, a nawet bólu.

Dlaczego warto?

Zabieg epilacji laserowej to oszczędność zarówno czasu, jak i nerwów oraz pieniędzy. Jeżeli policzylibyśmy, ile funduszy w ciągu naszego życia przeznaczyliśmy na nieskuteczną depilację ciała, wówczas nie mielibyśmy więcej wątpliwości, że depilacja laserowa to jedyne rozwiązanie naszego problemu. Jest to skuteczna i trwała metoda, która pozostawi naszą skórę gładką, przyjemną w dotyku i raz na zawsze wyeliminuje problem związany z niechcianym owłosieniem.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Całe ciało, twarz

Cena

od 270 zł

Rozwiązany problem

Niechciane owłosienie, nadmierne owłosienie

Jak często powtarzać

Co około 4-6 tygodni.

Czas trwania zabiegu

W zależności od obszaru

Efekty

Efekty zabiegu epilacji laserowej dostrzeżemy po dobranej indywidualnie przez specjalistę serii zabiegów. Z pewnością możemy do nich zaliczyć idealnie gładką skórę w wybranej przez nas partii ciała, która była poddawana depilacji. Pożegnamy problem nadmiernego owłosienia czy nawracającego zapalenia mieszków włosowych.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Po odbyciu z nami szczegółowego wywiadu, specjalista przejdzie do wykonywania zabiegu. Na wstępie przyłoży specjalną głowicę, która sprawdzi poziom melaniny w naszej skórze i automatycznie dobierze odpowiednie ustawienia lasera. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy mieć pewność, że parametry będą ustawione w najlepszy dla naszej skóry sposób. W związku z tym nie występuje ryzyko poparzeń bądź ustawienia zbyt niskiej częstotliwości. Następnie specjalista przechodzi do wykonywania głównego zabiegu, czyli depilacji laserowej. Do dużych powierzchni ciała, takich jak nogi, uda, klatka piersiowa, użyje on głowicy o większych rozmiarach. Do mniejszych i trudniej dostępnych miejsc stosowana jest jednak odpowiednio mniejsza głowica.

Jeżeli po zabiegu skóra będzie pozostawać mocno zaczerwieniona, wówczas można skorzystać z zimnych okładów lub żeli chłodzących. Miesiąc po zabiegu koniecznie należy unikać przebywania na dużym słońcu, a każdorazowo w takiej sytuacji trzeba również stosować krem z wysokim filtrem.

Do zabiegu epilacji laserowej nie mogą podejść panie w ciąży, osoby, które zmagają się z epilepsją lub zażywają leki fotouczulające. Wszelkie choroby skórne, takie jak bielactwo czy łuszczyca, również dyskwalifikują z zabiegu. Ponadto należy szczególnie pamiętać, aby co najmniej dwa tygodnie przed epilacją laserową nie usuwać włosów depilatorem lub woskiem.

Ze względu na zaawansowane systemy chłodzenia, pacjenci nie odczuwają bólu podczas depilacji.

Już po pierwszym zabiegu można spodziewać się wyraźnej redukcji owłosienia. Skóra będzie gładka, przyjemna i pozbawiona niechcianych włosków.

Efekt po serii zabiegów jest długotrwały,

Zdarza się, że po zabiegu występuje niewielkie zaczerwienienie, jednak zazwyczaj mija ono już po kilku godzinach bądź na następny dzień.

Wykonanie już pierwszego zabiegu epilacji daje nam znaczną redukcję owłosienia. Aby jednak efekt nie poszedł na marne, należy podejść do serii zabiegów zleconych przez specjalistę. Dopiero po ich wykonaniu możemy mieć pewność, że nasza skóra będzie pozbawiona owłosienia.

Zabieg wykonuje się w seriach, najczęściej jest to 8–12 zabiegów w serii w odstępach kilkutygodniowych (maksymalnie 6 tygodni). Warto jednak zdawać sobie sprawę, że w zależności od karnacji oraz koloru włosków liczba zabiegów może się nieco różnić.

Opinie

* * * * *
Bardzo przyjemne miejsce, rewelacyjna obsługa i pełen profesjonalizm. Polecam lekarzy, których praca nie tylko spełnia w stu procentach oczekiwania, ale także je przechodzi. Bardzo fachowe podejście do klientów, doskonała współpraca pacjent-lekarz i usługi na najwyższym poziomie. Warto wspomnieć także o niezwykle miłej atmosferze i przyjemnym otoczeniu, które zdecydowanie sprawiają, że czujesz się bardziej komfortowo. Z pewnością ponownie skorzystam usług kliniki.
Ada Michalak

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Epilacja laserowa

Epilacja laserowa

Nowa era epilacji laserowej Jeżeli do tej pory baliśmy się zabiegów tego typu ze względu na długi czas ich trwania ...
Terapia Depigmentacyjna
Adriana Zielska - Onkolog Kliniczny

Terapia Depigmentacyjna

Przebarwienia i pigmenty na skórze to problem, z którym boryka się zarówno mnóstwo kobiet, jak i mężczyzn. Przyczyn powstawania tych ...
Skleroterapia

Skleroterapia

Żylaki i pajączki na nogach to problem, który u wielu osób może rodzić poważny dyskomfort. Jest to problem nie tylko ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy