Venus Legacy ciało

Podwójna siła
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Rezerwuję

Venus Legacy to najlepszy sposób na walkę z utratą jędrności skóry, upartym tłuszczykiem i cellulitem.

Venus Legacy łączy w sobie technologie wielobiegunowych fal radiowych oraz sprawdzoną metodę pulsacyjnego pola magnetycznego, dzięki czemu działanie odbywa się głębiej pod skórą, co powoduje zwiększoną cyrkulację krwi, natychmiastowe spulchnienie i błyszczenie skóry. Wyniki widać już po jednym zabiegu!

Dlaczego warto?

Venus Legacy jest bardzo nowoczesną metodą na redukcję cellulitu, której wyniki widać już po pierwszym zabiegu. Głębokie wchodzenie fal radiowych daje ogromną skuteczność. Zabieg jest bezbolesny a nawet przyjemny i nie wymaga żadnej rekonwalescencji, dzięki czemu wiele naszych pacjentek się na niego decyduje i są zawsze zadowolone z efektów.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Brzuch, uda, pośladki, bryczesy

Cena

od 530 zł

Rozwiązany problem

Cellulit, utrata elastyczności skóry

Jak często powtarzać

Dla stałego efektu serie 8 zabiegów można powtarzać co kilka miesięcy

Czas trwania zabiegu

W zależności od obszaru od 30 min.

Efekty

Zabieg powoduje natychmiastowy, wyraźny efekt redukcji cellulitu. Wpływa także na zmniejszenie lokalnej otyłości, a także poprawia wygląd skóry. Efekty są widoczne już po pierwszej sesji i narastają wraz z każdym następnym zabiegiem. Po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie skóry spowodowane podwyższoną temperaturą, objawy te jednak szybką mijają, a my możemy powrócić do codziennych zajęć. Zabiegi Venus Legacy trwają około 30-40 minut, zależnie od obszaru, a wyniki, z każdym zabiegiem, są coraz bardziej widoczne. Twarz wymaga przynajmniej 6 sesji, dla szyi potrzebujemy 8, a dla ciała 10.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Zabiegi Venus Legacy są nieinwazyjne i bezbolesne, wielu pacjentów porównuje zabieg do masażu rozgrzanym kamieniem! Końcówka zabiegowa jest przykładana do ciała, po czym okrężnymi ruchami przesuwana po skórze. Czujemy przy tym przyjemne ciepło. Temperatura w urządzeniu dostosowywana jest indywidualnie dla każdego pacjenta.

Redukcja cellulitu czyli Venus Legacy to tzw. zabieg lunchowy - po jego przeprowadzeniu można od razu wrócić do normalnej aktywności. Skóra przez około godzinę po zabiegu być jedynie lekko zaróżowiona, rozgrzana, ale już kilkadziesiąt minut po zabiegu nie ma przeciwwskazań ku kąpieli i ekspozycji słonecznej bez groźby powstania fotoprzebarwień. Idealny zabieg powinien być wspomagany przez zdrową dietę i umiarkowaną aktywność fizyczną.

Ciąża i okres karmienia piersią, choroby nowotworowe, elektroniczne i metalowe implanty, rozrusznik serca, choroby autoimmunologiczne.

Nie, zabiegi Venus Legacy są absolutnie bezbolesne, a nawet całkiem przyjemne.

Efekty zabiegu to redukcja tkanki tłuszczowej oraz cellulitu; zagęszczenie skóry

Po serii 6 zabiegów efekt utrzymuje się ok. 6 miesięcy, ale jest to zawsze kwestia indywidualna zależna od wieku, kondycji oraz trybu życia pacjenta.

tak

brak

Efekty widoczne są po wykonaniu serii 6 zabiegów

Tak, dla najlepszego efektu zabieg wykonuje się w seriach ok. 8 zabiegów na wybrane partie ciała.

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

ICOONE Laser
Ewa Woźniak-Roszkowska - Lekarz

ICOONE Laser

Wyobrażacie sobie zabieg, który jednocześnie pozwoliłby pozbyć się cellulitu, wiotkiej skóry, a także uporałby się z niechcianymi obrzękami. Jak się ...
Ultraformer III

Ultraformer III

Zabieg Ultraformer spełnia oczekiwania rzeszy pacjentek i pacjentów cierpiących z powodu utraty jędrności skóry ciała i twarzy. Efekty, już po ...
Scizer

Scizer

Scizer stworzony został do zwalczania miejscowych nadmiarów tkanki tłuszczowej i najbardziej uporczywego cellulitu.

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy