O nas

Doświadczenie

Od 20 lat tworzymy zespół najlepszych ekspertów wielu specjalizacji, wspólnie rozwijamy się i realizujemy nowe ambitne cele zarówno medyczne jak i naukowe. Od kilkunastu lat prowadzimy badania kliniczne, leczymy wiele niezwykle uciążliwych schorzeń, takich jak łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, świerzbiączka i wiele innych.

 Nasi specjaliści regularnie występują na konferencjach i kongresach dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Od dwóch lat jesteśmy współorganizatorem spotkania praktyków JADE pod patronatem Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, które zrzesza specjalistów z całej Polski i umożliwia dzielenie się doświadczeniami. Od roku jako jedyna prywatna klinika dermatologiczna, prowadzimy zajęcia ze studentami medycyny Uczelni Łazarskiego. Nasi lekarze kształcą przyszłe pokolenia lekarzy, poprzez praktyki studenckie oraz staże lekarskie, które z powodzeniem realizujemy. Wszystkie te działania, dają nam dużo radości, satysfakcji i energii.

 

 

 

 

Eksperci

Klinika Ambroziak to zespół ekspertów reprezentujący kilkanaście specjalizacji zebranych w trzech nowoczesnych placówkach, w których oferujemy  kompleksowe i wzajemnie uzupełniające się zabiegi, najnowocześniejsze urządzenia oraz autorskie terapie.

 Zespół wyjątkowych, współpracujących ze sobą specjalistów oraz wykwalifikowany personel sprawiają, że Klinika Ambroziak to szczególne miejsce na medycznej mapie Europy.

Technologie

Od początku działalności Kliniki Ambroziak przykładaliśmy ogromną wagę to tego, aby dysponować najnowszymi technologiami dostępnymi na świecie. Do dnia dzisiejszego jesteśmy pionierami w dziedzinie dermatologii klinicznej i estetycznej oraz chirurgii plastycznej. 

Zawsze staramy się aby nasi Pacjenci mieli do dyspozycji szeroki wachlarz najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych oraz autorskie protokoły i terapie. Nieskromnie musimy przyznać, że z roku na rok mamy coraz więcej powodów do dumy.

Pacjent w centrum uwagi

Wszystko co robimy, robimy z myślą o Was. Staramy się aby Pacjent już od samego wejścia czuł się u nas komfortowo i bezpiecznie. Oprócz doskonale wykwalifikowanej kadry oraz rozwiązań technologicznych, dbamy o to aby wnętrza naszych placówek były przyjazne oraz wygodne dla naszych Pacjentów. 

Cały personel Kliniki Ambroziak jest zaszczepiony przeciwko COVID-19, a w każdej placówce zachowujemy wszelkie procedury bezpieczeństwa- wszystko dla komfortu naszych Pacjentów. Dziękujemy że zaufaliście Klinice Ambroziak.

+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy