Dla mężczyzn

Zabiegi z myślą o mężczyznach

Wbrew ogólnemu przekonaniu medycyna estetyczna nie jest stworzona jedynie dla kobiet. Istnieje wiele zabiegów, z których korzystają mężczyźni, a niektóre dedykowane są wyłącznie im. 

Wraz z rosnącą świadomością, czym tak naprawdę jest medycyna estetyczna i jak szeroki jest jej zakres, zmieniła się również grupa naszych pacjentów. Coraz częściej klinikę odwiedzają Panowie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby oferta zabiegów była szeroka i spełniała oczekiwania – zarówno jeśli chodzi o medycynę estetyczną, jak i inne dziedziny medycyny.

Nikogo już nie powinno dziwić, że mężczyźni również dużą wagę przywiązują do swojej prezencji. Zdrowa dieta i regularna aktywność fizyczna to często pierwszy krok do zadbania o swoje ciało i samopoczucie. Jednak zdecydowanie nie ostatni. Medycyna estetyczna wychodzi także naprzeciw oczekiwaniom wszystkich Panów, którzy chcieliby zminimalizować widoczne efekty starzenia się. Stres, nerwy i narzucanie sobie szybkiego tempa życia znajdują negatywne odzwierciedlenie nie tylko w samopoczuciu, ale przede wszystkim – w wyglądzie. Nie musi jednak tak być. Warto zdawać sobie sprawę, że Panowie również mają szerokie pole do działania w tej kwestii. Zabiegi medycyny estetycznej spełnią marzenie niejednego mężczyzny o pięknym i atrakcyjnym wyglądzie.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!

Porozmawiajmy
Powiększenie obwodu prącia
Bezpieczna, sprawdzona metoda, której zaufało tysiące mężczyzn
Liposukcja HD Body Shaping
Perfekcja w każdym calu
Liposukcja N.I.L.
Laser pikosekundowy
Piękno w pikosekundę
Laser Frakcyjny CO2
Mikro nakłucia, makro rezultaty
Epilacja laserowa
Jedwabiście gładka skóra
Mezoterapia - Peptydowa terapia włosów
Zbawienna moc peptydów
Mezoterapia skóry głowy
Mocne, zdrowe włosy
Osocze Bogatopłytkowe
Sekret młodości z natury
HIFU - Ultradźwięki wysokiej częstotliwości
Ultradźwiękowy lifting
Kriolipoliza
Terapia na zimno
Skoncentrowane ultradźwięki w redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu
Siła ultradźwięków
Elektrostymulacja mięśni
Idealnie wyrzeźbione ciało
Przeszczep włosów metodą WAW FUE
Trwałe, nieinwazyjnie i skutecznie
Trichoskopia
Włos pod lupą

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Zadzwoń
Poznaj zabiegi medycyny estetycznej stworzone dla Panów

W Klinice Ambroziak przygotowaliśmy cały pakiet zabiegów z myślą o mężczyznach.

W końcu poprawa wyglądu nie jest dedykowana wyłącznie kobietom. Każdy ma prawo do tego, aby czuć się pewnie i atrakcyjnie w swoim ciele. Wiemy, jak skutecznie wyleczyć kompleksy i sprawić, aby 

Możemy wyróżnić kilka obszarów wykonywanych przez nas zabiegów, które cieszą się u mężczyzn szczególną popularnością. Pierwszy z nich to zabiegi wykonywane w obrębie skóry głowy. Niestety łysienie androgenowe dotyka ponad 80% mężczyzn i choć w większości przypadków jest uwarunkowane genetycznie, to wcale nie oznacza, że musimy przyglądać się temu procesowi z założonymi rękami. Do wyboru mamy mezoterapię skóry głowy, która pozwoli wzmocnić i zagęścić włosy. Popularnym wyborem jest również przeszczep włosów, który pozwala na długotrwałe zażegnanie problemu łysienia. 

Niektórzy panowie zmagają się natomiast z odwrotnym problemem nadmiaru owłosienia na ciele. Włosy na klatce piersiowej, plecach, pod pachami czy w okolicach intymnych wywołują zazwyczaj najwięcej kompleksów u mężczyzn. W naszej ofercie dostępne są różnego rodzaju lasery, które pozwolą pozbyć się tego problemu raz na zawsze. Gwarantują szybkie i trwałe efekty. Seria zabiegów laserowych wystarczy, aby na stałe zażegnać problem nadmiernego owłosienia w wybranych partiach ciała. 

Zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn obejmują także kategorie takie jak wygładzanie zmarszczek, usuwanie zmian trądzikowych lub blizn. Dla Panów, którym mimo regularnych treningów nigdy nie udało się wyeksponować mięśni, przygotowaliśmy technologię Cutera Trusculpt Flex. Za sprawą tego nieinwazyjnego zabiegu atrakcyjne wyrzeźbione ciało stanie się nie tylko marzeniem, ale także czymś, co można realnie osiągnąć. Zabieg przynosi pozytywne rezultaty niezależnie od poziomu umięśnienia. Dla wszystkich Panów, którym bardziej niż na uwydatnieniu mięśni zależy na pozbyciu się zbędnej tkanki tłuszczowej, przygotowaliśmy zabieg liposukcji. Pozwala on nie tylko pozbyć się zbędnego tłuszczu, ale także w atrakcyjny sposób wymodelować całą sylwetkę.

+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy