Leczenie łuszczycy zwykłej

Przetestuj nowoczesną metodę kuracji
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć?
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Nawet jedna na pięćdziesiąt osób cierpi na łuszczycę zwykłą, co sprawia, że można ją zaliczyć do jednej z najczęściej występujących chorób skóry. Mimo że tak wiele osób zmaga się z tą przypadłością, to tak naprawdę jej przyczyny nie są do końca znane lekarzom. Często przy występowaniu łuszczycy zwykłej podkreśla się rolę podłoża genetycznego. Oprócz tego nawet przewlekły stres, alkohol czy stosowanie niektórych leków może sprawić, że na naszej skórze uaktywni się ta choroba.

Aktualnie nie ma skutecznego sposobu na wyleczenie łuszczycy zwykłej, a stosowane przez lekarzy leki lub preparaty powodują jedynie zaleczenie objawów. Jeżeli wypróbowałeś już wiele rekomendowanych przez specjalistów metod, a problem dalej występuje w swojej nasilonej formie – zgłoś się do Kliniki Ambroziak. Możesz zasilić grono osób, które dołączyły do udziału w naszym badaniu klinicznym i testują nowy obiecujący lek na łuszczycę zwykłą.

Zgłaszając się do udziału w badaniu, nie ponosisz żadnych kosztów, a ponadto możesz wycofać się w każdej chwili. Nasi specjaliści będą regularnie doglądać, jak przebiega u Ciebie proces leczenia łuszczycy zwykłej i raportować wyniki.

Do zapisów zapraszamy drogą mailową: [email protected]

Dlaczego warto?

Dołączając do naszego badania, dołączasz do grona osób, które mają czynny wpływ na rozwój farmakoterapii prowadzącej do leczenia łuszczycy zwykłej. Będziesz mógł testować lek, który bardzo dobrze rokuje i u wielu ludzi wykazał pozytywne działanie na zmienione chorobowo partie ciała.

Co musisz wiedzieć?

Cena

Uczestnicy badania nie ponoszą żadnych kosztów
Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

W badaniu dotyczącym leczenia łuszczycy zwykłej mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, które zmagają się z tą chorobą co najmniej od dwóch lat. Jeżeli nie spełniasz tych dwóch warunków, wówczas nie będziesz mógł zostać zakwalifikowany do zabiegu.

Opinie

* * * * *
Pani doktor przesympatyczna i bardzo fachowa - po miesiącu leczenia super poprawa. A poza tym mega miło od wejścia :) Polecam z całego serca!
Renata

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Laser Excimerowy

Laser Excimerowy

Laser excimerowy to urządzenie emitujące światło o długości fali 308 nm mieszczące się w spektrum promieniowania UVB. Od lat znana ...
Fototerapia lampą w leczeniu chorób skóry

Fototerapia lampą w leczeniu chorób skóry

Fototerapia lampą to znana od dawna i niezawodnie skuteczna metoda leczenia licznych, zapalnych chorób skóry. Jest to naświetlanie promieniowaniem UVA ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy